x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lenovo 4X60N86662 videokaart NVIDIA Quadro P2000 5 GB GDDR5

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lenovo 4X60N86662 videokaart NVIDIA Quadro P2000 5 GB GDDR5
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lenovo 4X60N86662 videokaart NVIDIA Quadro P2000 5 GB GDDR5
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lenovo 4X60N86662 videokaart NVIDIA Quadro P2000 5 GB GDDR5
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147092550.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102929865.jpg?ts=1
Lenovo Lenovo 4X60N86662 videokaart NVIDIA Quadro P2000 5 GB GDDR5 4X60N86662 videokaart NVIDIA Quadro P2000 5 GB GDDR5 4X60N86662 videokaart NVIDIA Quadro P2000 5 GB GDDR5 ThinkStation Nvidia QuadroP2000 Graphics Card with HP Bracket (1)
  • 00191376920532
  • 4X60N86662
2
  • Processor
    • Graphics processor family: NVIDIA
  • Technische details
    • Grafische adapter, soort geheugen: GDDR5
    • Type koeling: Actief
  • Verbindingsmogelijkheden
    • DisplayPort: 4
    • Videocard connector type: PCI Express 3.0
  • Video
    • DirectX versie: 12.0
  • Grafisch
    • Graphics adapter model: NVIDIA Quadro P2000
    • CUDA: Ja
    • CUDA cores: 1024
    • Discreet grafische adaptergeheugen: 5 GB
  • Gewicht en omvang
    • Diepte product: 200.6 mm
    • Hoogte: 111.7 mm
  • 603.95 654.04 EUR 2
    2
    • Axitech.be Axitech.be
      ThinkStation Nvidia QuadroP2000 Graphics Card with HP Bracket603.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Lenovo 4X60N8662. Grafische processorfamilie: NVIDIA. Grafische processor: Quadro P2000. Aparte grafische kaart: 5 GB. Geheugentype: GDDR...654.04, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Inno3D GeForce RTX 2060 Twin X2 6GB - Videokaart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215746521.jpg?ts=1
      Inno3D Inno3D GeForce RTX 2060 Twin X2 6GB - Videokaart GeForce RTX 2060 Twin X2 6GB - Videokaart GeForce RTX 2060 Twin X2 6GB - Videokaart 7680 x 4320 pixels (1)
      Inno3D GeForce RTX 2060 Twin X2 6GB - Videokaart
      • 04895223100851
      2
    • Palit NE63060T19K9-190AD videokaart NVIDIA GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231780205.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231780454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231780459.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231780456.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231780457.jpg?ts=1
      Palit Palit NE63060T19K9-190AD videokaart NVIDIA GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6 NE63060T19K9-190AD videokaart NVIDIA GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6 NE63060T19K9-190AD videokaart NVIDIA GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6 Kernklok 1320 MHz/Boost Klok 1837 MHz/12 GB GDDR6 / 15 Gbps / 192 Bit PCI-Express 4.0 x 16, DisplayPort 1.4a x 3, HDMI 2.1 Aangedreven door Ampere - NVIDIA's 2e generatie RTX-architectuur - verdubbelt de ray tracing en AI-prestaties met verbeterde Ray Tracing (RT) Cores, Tensor Cores en nieuwe streaming multiprocessors RGB-verlichting: de kleurverlichting van RGB-LED kan worden gewijzigd in overeenstemming met de grafische temperatuur, zodat de temperatuur gemakkelijk kan worden geïdentificeerd door verschillende kleuren van het uiterlijk van de grafische kaart - kies uit 16,8 miljoen kleuren die passen bij uw stijl en voorkeuren 0-dB TECH: Blijf stil bij het ervaren van multimediatoepassingen en hoge werklasten - de bedieningsventilatoren treden alleen op tijdens het werken aan zwaardere belasting (1)
      Palit NE63060T19K9-190AD videokaart NVIDIA GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6
      • 04710562242461
      • NE63060T19K9-190AD
      2
    • PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO*
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202766344.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475296.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475293.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475294.jpg?ts=1
      PowerColor PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO* Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO* Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO* Rode Duivel voor de beste 1080p-game-ervaring Gebaseerd op AMD's nieuwste RDNA2-architectuur, erft de PowerColor Red Devil Radeon RX 6600 XT niet alleen de genadeloze duivelse look van de bestaande Red Devil RX6000-serie, maar ook onze toegewijde geest om het beste dat we kunnen bieden in producten van alle niveaus naar boven te halen. Met verbeterde prestaties en koelingsefficiëntie zal PowerColor Red Devil Radeon RX 6600 XT gamers zeker een compromisloze ervaring bieden bij 1080p-gaming. PowerColor Red Devil RX 6600 XT is uitgerust met een ontwerp met dubbele ventilator (100 mm x 100 mm), een koeler met 4X6 "vernikkelde heatpipes en een grote vernikkelde koperen basis. Bovendien beschikt de Red Devil RX 6600 XT over een ultramodern PCB-ontwerp dat gebruik maakt van een 8+2-fase VRM met DrMOS, hoge polymere vaste condensatoren en 8+6-pins PCI-E-connectoren om de stabiele voeding te bieden. (1)
      PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO*
      • 04713436173625
      • AXRX 6600XT 8GBD6-3DHE/OC
      2
    • MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905072.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905071.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905073.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905070.jpg?ts=1
      MSI MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 MSI VGA Radeon RX 6650XT GAMING X 8G (1)
      MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6
      • V502-063R
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 601.61
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 601.61
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 598.09
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 598.09
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 598.09
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 598.09
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 598.09
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 569.85
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 569.85
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 569.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 569.85
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 569.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 569.85
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 569.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 569.85
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 569.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 569.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 569.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 569.85
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 584.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 584.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 584.80
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 637.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 637.49
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 645.75
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 645.75
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 645.75
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 645.75
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 645.75
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 645.75
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 645.75
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 633.26
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 633.26
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 633.26
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 631.55
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 627.86
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 623.31
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 630.31
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 630.31
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 629.80
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 631.24
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 631.98
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 631.98
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 631.98
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 631.98
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 631.98
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 631.85
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 626.58
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 624.35
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 624.35
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 624.35
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 628.79
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 618.49
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 618.49
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 618.49
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 618.49
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 618.49
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 618.49
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 618.49
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 618.49
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 618.49
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 618.49
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 603.95
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 603.95
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 603.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 603.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 603.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be