x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS 12G videokaart NVIDIA 12 GB GDDR6

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS 12G videokaart NVIDIA 12 GB GDDR6
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS 12G videokaart NVIDIA 12 GB GDDR6
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS 12G videokaart NVIDIA 12 GB GDDR6
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230806832.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230806934.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230806935.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230806936.jpg?ts=1
MSI MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS 12G videokaart NVIDIA 12 GB GDDR6 GEFORCE RTX 2060 VENTUS 12G videokaart NVIDIA 12 GB GDDR6 GEFORCE RTX 2060 VENTUS 12G videokaart NVIDIA 12 GB GDDR6 MSI Afterburner - De ultieme overclocking-software met geavanceerde besturingsopties en real-time hardware-monitor. Thermo-design met dubbele ventilator: beide ventilatoren dekken meer koellichaam oppervlak af om de warmte efficiënter te elimineren. VR Ready: gecertificeerd om de prestaties te leveren die nodig zijn voor een soepele ervaring in je VR-avonturen. Torx Fan 2.0: bekroond ventilatordesign combineert twee verschillende spoiler-ontwerpen voor een cool en stil spel. (1)
  • 04719072911607
  • GEFORCE RTX 2060 VENTUS 12G
2
  • Processor
    • Graphics processor family: NVIDIA
    • Processor boost clock speed: 1650 MHz
  • Technische details
    • Grafische adapter, soort geheugen: GDDR6
    • Type koeling: Actief
    • Hdmi-versie: 2.0b
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 1
    • DisplayPort versie: 1
    • HDCP: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • DisplayPort: 3
    • Videocard connector type: PCI Express 3.0
  • Video
    • DirectX versie: 12.0
  • Beeldscherm
    • Maximum displays per videocard: 4
  • Energie
    • Minimum system power supply: 500 Watt
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 42 mm
    • Diepte product: 231 mm
    • Gewicht product: 706 g
  • Accessoires
    • Klaar voor: Ja
  • Design
    • Aantal ventilatoren: 2
  • Grafisch
    • CUDA: Ja
    • CUDA cores: 2176
    • Discreet grafische adaptergeheugen: 12 GB
    • NVIDIA G-SYNC: Ja
  • Telefoonfuncties
    • Geïntegreerde tv-tuner: Nee
  • 568.68 568.68 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      MSI Afterburner - De ultieme overclocking-software met geavanceerde besturingsopties en real-time hardware-monitor. Thermo-design met dub...568.68, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon Amazon
      MSI Afterburner - De ultieme overclocking-software met geavanceerde besturingsopties en real-time hardware-monitor. Thermo-design met dub...568.68, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • PNY VCNRTXA5000-PB videokaart NVIDIA RTX A5000 24 GB GDDR6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209765125.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225699770.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247926746.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212346330.jpg?ts=1
      PNY PNY VCNRTXA5000-PB videokaart NVIDIA RTX A5000 24 GB GDDR6 VCNRTXA5000-PB videokaart NVIDIA RTX A5000 24 GB GDDR6 VCNRTXA5000-PB videokaart NVIDIA RTX A5000 24 GB GDDR6 PNY NVIDIA RTX A5000 VCNRTXA5000-PB (1)
      PNY VCNRTXA5000-PB videokaart NVIDIA RTX A5000 24 GB GDDR6
      • 03536403383817
      2
    • Asus Dual NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti V2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213563624.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204507356.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204507075.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204507351.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204507354.jpg?ts=1
      Asus Asus Dual NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti V2 Dual NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti V2 Dual NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti V2 NVIDIA Ampere Streaming Multiprocessors: de bouwstenen voor 's werelds snelste, meest efficiënte GPU's, de gloednieuwe Ampere SM brengt 2X de FP32 doorvoer en verbeterde energie-efficiëntie. 2e generatie RT Cores: Ervaar 2x de doorvoer van 1e generatie RT Cores, plus gelijktijdige RT en schaduw voor een geheel nieuw niveau van ray tracing prestaties. Tensor Cores van de 3e generatie: Krijg tot 2x de doorvoer met structurele sparsity en geavanceerde AI-algoritmen zoals DLSS. Deze kernen leveren een enorme boost in spelprestaties en gloednieuwe AI-mogelijkheden. Deze GeForce RTX 3060 Ti grafische kaart met LHR (lite hash rate) levert 25 MH/s ETH hash rate (est. ). Een roestvrijstalen beugel is harder en beter bestand tegen corrosie. (3)
      Asus Dual NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti V2
      • 04711081322917
      • 90YV0FT3-M0NA00
      3
    • Zotac GAMING GeForce RTX 3080 Trinity LHR 12GB NVIDIA GDDR6X
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248464022.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235060959.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246061426.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246061420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246016522.jpg?ts=1
      Zotac Zotac GAMING GeForce RTX 3080 Trinity LHR 12GB NVIDIA GDDR6X GAMING GeForce RTX 3080 Trinity LHR 12GB NVIDIA GDDR6X GAMING GeForce RTX 3080 Trinity LHR 12GB NVIDIA GDDR6X GeForce RTX 3080 Trinity LHR (1)
      Zotac GAMING GeForce RTX 3080 Trinity LHR 12GB NVIDIA GDDR6X
      • 04895173624643
      3
    • Inno3D GeForce GT 710 Passive 1GB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159672535.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239499100.jpg?ts=1
      Inno3D Inno3D GeForce GT 710 Passive 1GB GeForce GT 710 Passive 1GB GeForce GT 710 Passive 1GB Inno3D GeForce GT 710 1GB (1)
      Inno3D GeForce GT 710 Passive 1GB
      • 00835168021679
      • N710-1SDV-D3BX
      1
    • min
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 647.72
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 642.08
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 642.08
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 642.08
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 460.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 460.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 460.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 459.64
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 459.64
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 459.64
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 514.85
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 459.64
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 459.64
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 459.64
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 459.64
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 459.64
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 459.64
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 459.64
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 439.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 439.99
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 449.99
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 449.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 449.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 431.37
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 427.68
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 427.68
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 430.29
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 449.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 449.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 449.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 449.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 449.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 449.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 449.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 568.68
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 568.68
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 568.68
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 568.68
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 568.68
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 568.68
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 568.68
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 568.68
    • teamvergelijk@vergelijk.be