x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Palit GeForce GTX 1050 Ti StormX

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Palit GeForce GTX 1050 Ti StormX
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Palit GeForce GTX 1050 Ti StormX
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Palit GeForce GTX 1050 Ti StormX
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/185073730.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/71286578.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/71621405.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/71621406.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/71286580.jpg?ts=1
Palit Palit GeForce GTX 1050 Ti StormX GeForce GTX 1050 Ti StormX GeForce GTX 1050 Ti StormX Palit NE5105T018G1F videokaart NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB GDDR5 (1)
  • 08809519472368
  • 04710636269370
  • 04710636269394
  • NE5105TS18G1D
  • 300696
  • NE5105T018G1F
1
  • Processor
    • Graphics processor family: NVIDIA
    • Processor boost clock speed: 1480 MHz
    • Processorkloksnelheid: 1366 MHz
    • FireStream: Nee
  • Technische details
    • Grafische adapter, soort geheugen: GDDR5
    • Type koeling: Actief
    • Stroomverbruik: 75 Watt
    • Full HD: Ja
    • Hdmi-versie: 2.0
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 1
    • DVI-D poorten: 1
    • HDCP: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • DisplayPort: 1
    • Videocard connector type: PCI Express 3.0
  • Video
    • DirectX versie: 12.0
    • PhysX: Ja
  • Grafisch
    • Graphics adapter model: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
    • Geheugen: 4 GB
    • Aantal displayports grafische adapter: 1
    • Aantal DVI-D-poorten grafische adapter: 1
    • CUDA: Ja
    • CUDA cores: 768
    • Discreet grafische adaptergeheugen: 4 GB
    • NVIDIA G-SYNC: Ja
  • Energie
    • Minimum system power supply: 300 Watt
  • Algemene kenmerken
    • Signaalinvoer: HDMI
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 11.2 cm
    • Breedte: 112 mm
    • Diepte: 16.6 cm
    • Diepte product: 166 mm
    • Hoogte: 112 mm
  • Design
    • Aantal ventilatoren: 1
    • Kleur: Zwart
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Geheugen
    • Geheugen bandbreedte (max): 112 GB/s
    • Kloksnelheid geheugen: 7000, 3500 MHz
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Ja
    • Inclusief drivers: Ja
    • Linux operating systems supported: Ja
  • Telefoonfuncties
    • Geïntegreerde tv-tuner: Nee
    • Maximale resolutie: 4096 x 2160 pixels
  • 219.71 219.71 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Palit NE5105T018G1F videokaart NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB GDDR5219.71, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO*
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202766344.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475296.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475293.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204475294.jpg?ts=1
      PowerColor PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO* Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO* Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO* Rode Duivel voor de beste 1080p-game-ervaring Gebaseerd op AMD's nieuwste RDNA2-architectuur, erft de PowerColor Red Devil Radeon RX 6600 XT niet alleen de genadeloze duivelse look van de bestaande Red Devil RX6000-serie, maar ook onze toegewijde geest om het beste dat we kunnen bieden in producten van alle niveaus naar boven te halen. Met verbeterde prestaties en koelingsefficiëntie zal PowerColor Red Devil Radeon RX 6600 XT gamers zeker een compromisloze ervaring bieden bij 1080p-gaming. PowerColor Red Devil RX 6600 XT is uitgerust met een ontwerp met dubbele ventilator (100 mm x 100 mm), een koeler met 4X6 "vernikkelde heatpipes en een grote vernikkelde koperen basis. Bovendien beschikt de Red Devil RX 6600 XT over een ultramodern PCB-ontwerp dat gebruik maakt van een 8+2-fase VRM met DrMOS, hoge polymere vaste condensatoren en 8+6-pins PCI-E-connectoren om de stabiele voeding te bieden. (1)
      PowerColor Radeon RX 6600 XT Red Devil - 8GB GDDR6 RAM - Grafische kaarten *DEMO*
      • 04713436173625
      • AXRX 6600XT 8GBD6-3DHE/OC
      2
    • Asrock Radeon RX 6500 XT Challenger ITX - Videokaart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230822931.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230827379.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230827378.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230827377.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218001452.jpg?ts=1
      Asrock Asrock Radeon RX 6500 XT Challenger ITX - Videokaart Radeon RX 6500 XT Challenger ITX - Videokaart Radeon RX 6500 XT Challenger ITX - Videokaart Met zorg en precisie vervaardigd (1)
      Asrock Radeon RX 6500 XT Challenger ITX - Videokaart
      • 04710483936784
      • 90-GA3BZZ-00UANF
      • RX6500XT CLI 4G
      2
    • PowerColor Red Dragon AXRX 580 8GBD5-DHDV2/OC AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161780671.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161780677.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161780675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161780674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161780673.jpg?ts=1
      PowerColor PowerColor Red Dragon AXRX 580 8GBD5-DHDV2/OC AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 Red Dragon AXRX 580 8GBD5-DHDV2/OC AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 Red Dragon AXRX 580 8GBD5-DHDV2/OC AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 PowerColor Red Dragon AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5 (1)
      PowerColor Red Dragon AXRX 580 8GBD5-DHDV2/OC AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5
      • 04713436172352
      • AXRX 580 8GBD5 DHDV2/OC
      1
    • MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905072.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905071.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905073.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245905070.jpg?ts=1
      MSI MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6 MSI VGA Radeon RX 6650XT GAMING X 8G (1)
      MSI Radeon RX 6650 XT GAMING X 8G AMD 8 GB GDDR6
      • V502-063R
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 312.97
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 312.97
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 312.97
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 312.97
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 312.97
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 312.97
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 312.97
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 312.97
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 312.97
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 312.97
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 279.92
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 279.92
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 214.29
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 214.29
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 214.29
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 214.29
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 230.51
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 214.65
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 230.51
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 222.62
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 219.49
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 215.40
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 215.40
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 230.51
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 215.40
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 215.40
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 230.51
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 230.51
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 215.40
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 215.40
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 223.87
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 212.53
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 223.87
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 212.19
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 212.19
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 212.19
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 212.19
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 212.19
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 212.19
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 212.19
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 212.19
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 212.19
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 212.53
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 212.53
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 214.78
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 214.78
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 214.78
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 205.87
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 205.26
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 205.26
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 205.26
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 205.26
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 205.26
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 204.51
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 203.91
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 223.87
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 223.87
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 219.71
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 219.71
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 219.71
    • teamvergelijk@vergelijk.be