x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Oase Aquamax Eco Classic 2500E

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Oase Aquamax Eco Classic 2500E
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Oase Aquamax Eco Classic 2500E
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Oase Aquamax Eco Classic 2500E
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134510434.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/133786902.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147787370.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161020320.jpg?ts=1
Oase Oase Aquamax Eco Classic 2500E Aquamax Eco Classic 2500E Aquamax Eco Classic 2500E Op zoek naar een vijverpomp voor een natte opstelling? Dan is de zeer degelijke én betrouwbare Oase Aquamax Eco Classic 2500 een uitstekende keuze voor u. Deze absolute klassieker van Duitse kwaliteit combineert kracht met een laag energieverbruik. Tevens kunt u aanspraak maken op een garantieperiode van 3 jaar. (3)
  • 04010052510866
1
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.9 kg
  • 129.00 129.00 EUR 1
    1
    • Toppy.be Toppy.be
      Op zoek naar een vijverpomp voor een natte opstelling? Dan is de zeer degelijke én betrouwbare Oase Aquamax Eco Classic 2500 een uitsteke...129.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Oase AquaMax Eco Twin 20000
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201579465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134510476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156698772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165912191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156631763.jpg?ts=1
      Oase Oase AquaMax Eco Twin 20000 AquaMax Eco Twin 20000 AquaMax Eco Twin 20000 Met de AquaMax Eco Twin kunt u alle kanten op! Deze bijzonder sterke filter- en beeklooppomp is voorzien van een flexibele schakeling van de transportcapaciteit. De transportcapaciteit kunt u heel individueel met twee motoren regelen én dat ook nog eens comfortabel met een afstandsbediening! De AquaMax Eco Twin is een op afstand bedienbare vijverpomp voorzien van een gepatenteerde vorstbescherming tot -20 graden. Met de afstandsbediening kunt u de twee motoren in de pomp eenvoudig apart in- o... (2)
      Oase AquaMax Eco Twin 20000
      • 04010052507088
      2
    • Waldbeck Walkwals Nemesis T25 vijverpomp 25W vermogen 1,8m opvoerhoogte 1500l/uur opbrengst
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158206772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218621427.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239348895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239348893.jpg?ts=1
      Waldbeck Waldbeck Walkwals Nemesis T25 vijverpomp 25W vermogen 1,8m opvoerhoogte 1500l/uur opbrengst Walkwals Nemesis T25 vijverpomp 25W vermogen 1,8m opvoerhoogte 1500l/uur opbrengst Walkwals Nemesis T25 vijverpomp 25W vermogen 1,8m opvoerhoogte 1500l/uur opbrengst Universeel: dompelpomp voor beken of visvijvers, Zuinig: slechts 25 W stroomverbruik, Krachtig: pompt tot 1500 l/h, Compatibel: veel inzetmogelijkheden door lange 10m kabel, Veilig: beschermingsklasse IPX8 met aardingstekker voor gebruik buitenshuis (1)
      Waldbeck Walkwals Nemesis T25 vijverpomp 25W vermogen 1,8m opvoerhoogte 1500l/uur opbrengst
      • 04260509685085
      2
    • Aquaforte Ecomax O-6500 Plus
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144484465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183300605.jpg?ts=1
      Aquaforte Aquaforte Ecomax O-6500 Plus Ecomax O-6500 Plus Ecomax O-6500 Plus AquaForte O-6500 plus Vijverpomp (1)
      Aquaforte Ecomax O-6500 Plus
      • 08717605086095
      1
    • Oase ProMax ClearDrain 7000 dompelpomp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134510542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179132728.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156698399.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156631779.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165920123.jpg?ts=1
      Oase Oase ProMax ClearDrain 7000 dompelpomp ProMax ClearDrain 7000 dompelpomp ProMax ClearDrain 7000 dompelpomp Met de nieuwe ProMax Cleardrain 7000, brengt Oase een fantastische dompelpomp op de markt. Hoogstaande Duitse degelijkheid met een betaalbaar prijskaartje. De ideale dompelpomp voor huis-, tuin- en keukengebruik. (1)
      Oase ProMax ClearDrain 7000 dompelpomp
      • 04010052422602
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 134.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 134.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 142.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 142.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 138.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be