x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Oase Promax Cleardrain 14000 dompelpomp

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Oase Promax Cleardrain 14000 dompelpomp
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Oase Promax Cleardrain 14000 dompelpomp
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Oase Promax Cleardrain 14000 dompelpomp
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134510562.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187796042.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156698399.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166684452.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212273456.jpg?ts=1
Oase Oase Promax Cleardrain 14000 dompelpomp Promax Cleardrain 14000 dompelpomp Promax Cleardrain 14000 dompelpomp Deze robuuste dompelpomp is toe te passen zowel binnen als buitenhuis. De Promax Cleardrain van Oase kan water verpompen tot de laatste milimeter. Dankzij de bodemadapter met bajonetsluiting blijft deze zich voeden tot een waterniveau van 1 mm. Door de RVS behuizing zeer robuust en duurzaam, de ruimbemeten motoren zorgen voor een betrouwbare pomp. De keramische mantel beschermt de RVS binnenzijde tegen groefvorming en voorkomt dat er water in de motor kan komen. Ondanks zijn capaciteit is dez... (1)
  • 04010052422626
2
deal
  • Technische details
    • Vermogen: 950 Watt
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 7 kg
  • Algemene kenmerken
    • Type pomp: Dompelpomp
  • 184.46 211.94 EUR 2
    2
    • Vijverleven Vijverleven
      Deze robuuste dompelpomp is toe te passen zowel binnen als buitenhuis. De Promax Cleardrain van Oase kan water verpompen tot de laatste m...
      184.46, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Vijverexpress.be Vijverexpress.be
      Wilt u graag een grote hoeveelheid water verplaatsen binnen een korte tijd? De ProMax ClearDrain 14000 is de ideale schoonwaterdompelpomp...211.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Hozelock EasyClear 7500 Filter- en watervalpomp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102458115.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182496834.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182496833.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157489534.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84576198.jpg?ts=1
      Hozelock Hozelock EasyClear 7500 Filter- en watervalpomp EasyClear 7500 Filter- en watervalpomp EasyClear 7500 Filter- en watervalpomp Cashback €10 Geldig van 1/07/2022 t.e.m. 15/09/2022 Aan te vragen via leveranciersbon Helderwater- en fonteinpomp in 1 voor vijvers tot 7500 l Ingebouwde uv-lamp die algen verwijdert en zorgt voor gezond water Decoratieve fontein Inclusief 3 spuitkoppen en 10 m kabel (2)
      Hozelock EasyClear 7500 Filter- en watervalpomp
      • 05010646056519
      5
    • Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103276526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84436897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156630364.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165920662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165920664.jpg?ts=1
      Eurom Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min Met deze handige dompelpomp hoeft u nooit meer met emmers water op en neer te lopen om water weg te halen uit een overgelopen ruimte. De dompelpomp Flow SPV550 semi PI is een krachtige pomp die geschikt is voor het leegpompen van waterreservoirs, kelders, boten en jachten. Daarnaast is de dompelpomp geschikt voor het oppompen van water uit bronnen en kokers, voor waterafvoer, voor het verplaatsen van vloeistoffen en voor het circuleren van water voor een beperkte tijd. De dompelpomp is flexib... (1)
      Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min
      • 08713415260878
      1
    • Oase Vulkaan 37 - 2.5 K
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133786721.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240434334.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165912210.jpg?ts=1
      Oase Oase Vulkaan 37 - 2.5 K Vulkaan 37 - 2.5 K Vulkaan 37 - 2.5 K Drietraps vulkaan sproeier met 37 stralen.\\n \\n Specificaties:\\n Aansluiting fonteinpomp: 1"\\n Diameter stralen: 2,5 mm\\n Materiaal: kunststof\\n Totale hoogte sproeikop: 12,5 cm\\n Hoogte en diameter sproeibeeld afhankelijk van aangesloten fonteinpomp\\n Let op: \\nuitsluitend gebruiken met sproeierverlenging\\n Geadviseerde fonteinpompen en bijhorende sproeibeeld\\n \\n Fonteinpomp\\n \\n Diameter \\n \\n Hoogte\\n \\n Aquarius Fountain Set 4000 85 cm 100 cm Aquarius Fountain Set 6000 ... (1)
      Oase Vulkaan 37 - 2.5 K
      • 04010052523194
      2
    • Ubbink Sproeikop Jet Vulcano 1/2" met LED
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162867829.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182512705.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187353162.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232846955.jpg?ts=1
      Ubbink Ubbink Sproeikop Jet Vulcano 1/2" met LED Sproeikop Jet Vulcano 1/2" met LED Sproeikop Jet Vulcano 1/2" met LED Deze landschapslamp zorgt ervoor dat je vijver op lange zomeravonden een blikvanger wordt.Dit mondstuk met 18 LED's heeft een draadaansluiting van 1/2 inch. Dankzij de lage warmteoverdracht en het lage energieverbruik is deze LED-lamp milieuvriendelijk, waardoor je hoge elektriciteitsrekeningen voorkomt.Onze Ubbink LED-lampen voldoen natuurlijk aan de Europese veiligheidsvoorschriften. (3)
      Ubbink Sproeikop Jet Vulcano 1/2" met LED
      • 08711465502009
      3
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 193.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 193.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 184.46
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 184.46
    • teamvergelijk@vergelijk.be