x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pontec pondocompact 1200i

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pontec pondocompact 1200i
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pontec pondocompact 1200i
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pontec pondocompact 1200i
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182489508.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147792054.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151577722.jpg?ts=1
Pontec Pontec pondocompact 1200i pondocompact 1200i pondocompact 1200i Zeer compact kamerpomp, door de regelbare stroming perfect te gebruiken bij een ornamet, fontein of waterloop. Door de kleine formaat in elke situatie toe te passen, eenvoudige slangaansluiting voor snelle montage. VoordelenPontec PondoCompact 1200i: * Zelfs ondiep water word maximaal opgezogen, bijna geluidsloos. * Regelbare waterdoorstroming * Slangaansluiting Let op deze pomp is voor binnen, niet geschikt om buiten toe te passen! (2)
  • 04010052575056
4
  • 29.95 41.20 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      Outdoor-waterspel in de kleinste ruimte: de kleine pomp voor statuenfonteinen, PondoCompact 1200, overtuigt met een extreem compacte cons...29.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Pontec - Kamerfonteinpomp - PondoCompact 1200i30.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toppy.be Toppy.be
      Geniet dankzij de Pontec PondoCompact 1200i fonteinpomp van een klaterende fontein die je ook binnenshuis kan neerzetten.34.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Vijverleven Vijverleven
      Zeer compact kamerpomp, door de regelbare stroming perfect te gebruiken bij een ornamet, fontein of waterloop. Door de kleine formaat in ...41.20, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103276526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84436897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156630364.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165920662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165920664.jpg?ts=1
      Eurom Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min Met deze handige dompelpomp hoeft u nooit meer met emmers water op en neer te lopen om water weg te halen uit een overgelopen ruimte. De dompelpomp Flow SPV550 semi PI is een krachtige pomp die geschikt is voor het leegpompen van waterreservoirs, kelders, boten en jachten. Daarnaast is de dompelpomp geschikt voor het oppompen van water uit bronnen en kokers, voor waterafvoer, voor het verplaatsen van vloeistoffen en voor het circuleren van water voor een beperkte tijd. De dompelpomp is flexib... (1)
      Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min
      • 08713415260878
      1
    • Oase Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133786651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169381060.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156629742.jpg?ts=1
      Oase Oase Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K Drietraps vulkaan sproeier met 31 stralen.\\n \\n Specificaties:\\n Aansluiting fonteinpomp: 1/2"\\n Diameter stralen: 1,5 mm\\n Materiaal: kunststof\\n Totale hoogte sproeikop: 21 cm\\n Hoogte en diameter sproeibeeld afhankelijk van aangesloten fonteinpomp\\n Geadviseerde fonteinpompen en bijhorende sproeibeeld\\n \\n Fonteinpomp\\n \\n Diameter \\n \\n Hoogte\\n \\n Aquarius Fountain Set 1000 40 cm 65 cm Aquarius Fountain Set 1500 60 cm 110 cm Aquarius Fountain Set 2500 85 cm 145 cm Aquariu... (2)
      Oase Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K
      • 04010052509402
      1
    • HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142067461.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223172947.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119173648.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223171634.jpg?ts=1
      HEISSNER HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen) Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen) Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen) Pomp voor vijver - Deze in capaciteit verstelbare pomp is speciaal voor binnengebruik. Dit exemplaar wordt onder water geplaatst en is daardoor ideaal voor kamerfonteinen. Daarnaast heeft dit product een opvoerhoogte van 65 centimeter en beschikt de pomp over een kabel met een lengte van 1.5 meter.Reguleerbare onderwaterpomp voor binnenDeze onderwaterpomp van het merk Heissner is speciaal voor binnengebruik en uitermate geschikt voor kamerfonteinen. Dit exemplaar heeft een eenvoudig te verste... (1)
      HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen)
      • 04006873261124
      1
    • Oase Aquamax Eco Premium 6000
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162033658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177252500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184998617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/58647356.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156697607.jpg?ts=1
      Oase Oase Aquamax Eco Premium 6000 Aquamax Eco Premium 6000 Aquamax Eco Premium 6000 Buitengewone energie-efficiëntie bij uitstekende prestaties Gelijktijdige vuiltoevoer door het aansluiten van filteraccessoires op de gepatenteerde, tweede ingang Gepatenteerde vorstbescherming tot -20 °C, Gewicht: 0.01322773572 Pond, Fabrikant: Oase (4)
      Oase Aquamax Eco Premium 6000
      • 04010052507361
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 36.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 36.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 30.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 30.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 30.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 30.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 30.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 30.95
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 30.95
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 29.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be