x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pontec PondoMax Eco 5000 vijverpomp

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pontec PondoMax Eco 5000 vijverpomp
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pontec PondoMax Eco 5000 vijverpomp
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pontec PondoMax Eco 5000 vijverpomp
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182489666.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/152475820.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141632485.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158614212.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/41104833.jpg?ts=1
Pontec Pontec PondoMax Eco 5000 vijverpomp PondoMax Eco 5000 vijverpomp PondoMax Eco 5000 vijverpomp De Pondomax Eco 5000 van Pontec is een betrouwbare pomp met een capaciteit van 5000 liter per uur. Geschikt om een vijverfilter, beekloop of waterval van aandrijving te voorzien. Door de energiezuinige werking heeft deze vijverpomp een laag verbruik en een hoge opbrengst. (2)
  • 04010052508559
4
  • 71.99 149.95 EUR 4
    4
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      pontec filter/beekloop pomp Vijverpomp pondomax 500071.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Bevordert grof vuil tot 8 mm grootte Debiet van 5000 l/h bij slechts 60 watt stroomverbruik Inclusief aansluitmogelijkheid voor 1 inch (2...71.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toppy.be Toppy.be
      De Pondomax Eco 5000 van Pontec is een betrouwbare pomp met een capaciteit van 5000 liter per uur. Geschikt om een vijverfilter, beekloop...74.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Vijverleven Vijverleven
      89.95, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103276526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84436897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156630364.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165920662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165920664.jpg?ts=1
      Eurom Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min Met deze handige dompelpomp hoeft u nooit meer met emmers water op en neer te lopen om water weg te halen uit een overgelopen ruimte. De dompelpomp Flow SPV550 semi PI is een krachtige pomp die geschikt is voor het leegpompen van waterreservoirs, kelders, boten en jachten. Daarnaast is de dompelpomp geschikt voor het oppompen van water uit bronnen en kokers, voor waterafvoer, voor het verplaatsen van vloeistoffen en voor het circuleren van water voor een beperkte tijd. De dompelpomp is flexib... (1)
      Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min
      • 08713415260878
      1
    • Oase Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133786651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169381060.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156629742.jpg?ts=1
      Oase Oase Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K Drietraps vulkaan sproeier met 31 stralen.\\n \\n Specificaties:\\n Aansluiting fonteinpomp: 1/2"\\n Diameter stralen: 1,5 mm\\n Materiaal: kunststof\\n Totale hoogte sproeikop: 21 cm\\n Hoogte en diameter sproeibeeld afhankelijk van aangesloten fonteinpomp\\n Geadviseerde fonteinpompen en bijhorende sproeibeeld\\n \\n Fonteinpomp\\n \\n Diameter \\n \\n Hoogte\\n \\n Aquarius Fountain Set 1000 40 cm 65 cm Aquarius Fountain Set 1500 60 cm 110 cm Aquarius Fountain Set 2500 85 cm 145 cm Aquariu... (2)
      Oase Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K
      • 04010052509402
      1
    • HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142067461.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223172947.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119173648.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223171634.jpg?ts=1
      HEISSNER HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen) Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen) Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen) Pomp voor vijver - Deze in capaciteit verstelbare pomp is speciaal voor binnengebruik. Dit exemplaar wordt onder water geplaatst en is daardoor ideaal voor kamerfonteinen. Daarnaast heeft dit product een opvoerhoogte van 65 centimeter en beschikt de pomp over een kabel met een lengte van 1.5 meter.Reguleerbare onderwaterpomp voor binnenDeze onderwaterpomp van het merk Heissner is speciaal voor binnengebruik en uitermate geschikt voor kamerfonteinen. Dit exemplaar heeft een eenvoudig te verste... (1)
      HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen)
      • 04006873261124
      1
    • Aquaforte DM-6500 LV (12 volt) vijverpomp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183300774.jpg?ts=1
      Aquaforte Aquaforte DM-6500 LV (12 volt) vijverpomp DM-6500 LV (12 volt) vijverpomp DM-6500 LV (12 volt) vijverpomp Optimale prijs-kwaliteitsverhouding Vuilwaterpompen voor beeklopen, watervallen, filters, enz. Zeer energiebesparend. Ideaal voor zwemvijvers. 6,5 m3/u. (1)
      Aquaforte DM-6500 LV (12 volt) vijverpomp
      • 08717605090405
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 74.49
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 71.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 71.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 71.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 71.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 71.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 71.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 71.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 71.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 73.34
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 73.34
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 73.34
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 73.34
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 73.84
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 73.29
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 73.29
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 73.24
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 73.54
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 73.44
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 72.54
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 72.69
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 78.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 78.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 78.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 78.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 78.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 72.39
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 72.14
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 78.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 78.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 71.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 79.50
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 79.50
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 73.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 72.14
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 72.44
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 72.09
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 72.09
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 72.09
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 72.64
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 72.34
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 73.69
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 72.29
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 72.29
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 72.29
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 71.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be