x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Velda GreenLine 15000 Vijverpomp

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Velda GreenLine 15000 Vijverpomp
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Velda GreenLine 15000 Vijverpomp
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Velda GreenLine 15000 Vijverpomp
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108679425.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84576252.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134510693.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145613388.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84576253.jpg?ts=1
Velda Velda GreenLine 15000 Vijverpomp GreenLine 15000 Vijverpomp GreenLine 15000 Vijverpomp Velda Vuilwaterpomp Green Line 15000 135 W 126598 (1)
  • 08711921253452
4
deal
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 42 cm
    • Breedte (cm): 38 cm
    • Lengte: 23 cm
  • Technische details
    • Vermogen: 135 Watt
    • Ingangsspanning: 220 V
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 15000 L
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Zwart, Groen
  • 191.85 314.95 EUR 4
    4
    • Toppy.be Toppy.be
      De Velda Green Line 15000 is echt een vijverpomp van de allernieuwste generatie. Deze pompen zijn uitgerust met een zeer energiezuinige m...
      191.85, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Velda Vuilwaterpomp Green Line 15000 135 W 126598245.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Warentuin Warentuin
      Green Line 15000 Velda. Multifunctionele eco vijverpomp. Uit onze collectie vissen & vijvermaterialen. Van het merk Velda maar met Warent...
      308.98, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Junai Junai
      De Green Line vuilwaterpompen zijn volgens de laatste inzichten en technische mogelijkheden vervaardigd; kwaliteit staat voorop, ze behor...314.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103276526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84436897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156630364.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165920662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165920664.jpg?ts=1
      Eurom Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min Met deze handige dompelpomp hoeft u nooit meer met emmers water op en neer te lopen om water weg te halen uit een overgelopen ruimte. De dompelpomp Flow SPV550 semi PI is een krachtige pomp die geschikt is voor het leegpompen van waterreservoirs, kelders, boten en jachten. Daarnaast is de dompelpomp geschikt voor het oppompen van water uit bronnen en kokers, voor waterafvoer, voor het verplaatsen van vloeistoffen en voor het circuleren van water voor een beperkte tijd. De dompelpomp is flexib... (1)
      Eurom SPV 550 Dompelpomp Flow semi PI 158 l/min
      • 08713415260878
      1
    • Oase Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133786651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169381060.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156629742.jpg?ts=1
      Oase Oase Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K Drietraps vulkaan sproeier met 31 stralen.\\n \\n Specificaties:\\n Aansluiting fonteinpomp: 1/2"\\n Diameter stralen: 1,5 mm\\n Materiaal: kunststof\\n Totale hoogte sproeikop: 21 cm\\n Hoogte en diameter sproeibeeld afhankelijk van aangesloten fonteinpomp\\n Geadviseerde fonteinpompen en bijhorende sproeibeeld\\n \\n Fonteinpomp\\n \\n Diameter \\n \\n Hoogte\\n \\n Aquarius Fountain Set 1000 40 cm 65 cm Aquarius Fountain Set 1500 60 cm 110 cm Aquarius Fountain Set 2500 85 cm 145 cm Aquariu... (2)
      Oase Fontein sproeikop Oase vulkaan 31-1,5 K
      • 04010052509402
      1
    • HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142067461.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223172947.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119173648.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223171634.jpg?ts=1
      HEISSNER HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen) Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen) Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen) Pomp voor vijver - Deze in capaciteit verstelbare pomp is speciaal voor binnengebruik. Dit exemplaar wordt onder water geplaatst en is daardoor ideaal voor kamerfonteinen. Daarnaast heeft dit product een opvoerhoogte van 65 centimeter en beschikt de pomp over een kabel met een lengte van 1.5 meter.Reguleerbare onderwaterpomp voor binnenDeze onderwaterpomp van het merk Heissner is speciaal voor binnengebruik en uitermate geschikt voor kamerfonteinen. Dit exemplaar heeft een eenvoudig te verste... (1)
      HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 100 - 320 ltr/u (Binnen, Kamerfonteinen)
      • 04006873261124
      1
    • Oase Aquamax Eco Premium 6000
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162033658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177252500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184998617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/58647356.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156697607.jpg?ts=1
      Oase Oase Aquamax Eco Premium 6000 Aquamax Eco Premium 6000 Aquamax Eco Premium 6000 Buitengewone energie-efficiëntie bij uitstekende prestaties Gelijktijdige vuiltoevoer door het aansluiten van filteraccessoires op de gepatenteerde, tweede ingang Gepatenteerde vorstbescherming tot -20 °C, Gewicht: 0.01322773572 Pond, Fabrikant: Oase (4)
      Oase Aquamax Eco Premium 6000
      • 04010052507361
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 212.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 212.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 212.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 212.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 212.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 212.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 212.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 212.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 206.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 206.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 206.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 206.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 206.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 206.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 205.23
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 216.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 216.95
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 206.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 205.23
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 205.23
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 205.23
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 205.23
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 205.23
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 205.23
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 205.23
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 205.23
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 205.23
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 205.23
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 215.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 215.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 215.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 215.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 210.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 210.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 206.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 210.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 210.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 206.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 206.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 206.04
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 206.04
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 207.96
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 210.85
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 206.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 206.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 206.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 206.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 205.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 201.35
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 199.85
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 199.85
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 199.85
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 199.85
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 200.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 200.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 201.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 201.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 204.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 204.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 204.35
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 204.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 205.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 205.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 205.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 181.76
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 181.76
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 181.76
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 181.76
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 181.76
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 181.76
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 181.76
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 181.76
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 181.76
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 181.76
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 207.35
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 191.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 191.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 191.85
    • teamvergelijk@vergelijk.be