x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

VijverTechniek (VT) Super Fountain Pump 800

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews VijverTechniek (VT) Super Fountain Pump 800
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties VijverTechniek (VT) Super Fountain Pump 800
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
VijverTechniek (VT) Super Fountain Pump 800
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145610382.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182496112.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182496113.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162856374.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134509651.jpg?ts=1
VijverTechniek (VT) VijverTechniek (VT) Super Fountain Pump 800 Super Fountain Pump 800 Super Fountain Pump 800 Velda Super Fonteinpomp 800 (3)
  • 08711921240872
3
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 13 cm
    • Lengte: 23 cm
  • Technische details
    • Vermogen: 11 Watt
    • Ingangsspanning: 220 V
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 800 L
    • Geslacht: Unisex
  • 34.90 41.90 EUR 3
    3
    • Toppy.be Toppy.be
      De nieuwe Super Fountain Pumps van VT zijn zuinig en hebben een grote capaciteit. De motoren zijn thermisch beveiligd en geheel waterdich...34.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Velda Super Fonteinpomp 80039.94, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Junai Junai
      Deze Velda Super fonteinpomp is een zeer zuinige pomp met een hoge capaciteit. Deze fonteinpomp is voorzien van een motor met thermische ...41.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Oase AquaMax Eco Twin 20000
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201579465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134510476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156698772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165912191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156631763.jpg?ts=1
      Oase Oase AquaMax Eco Twin 20000 AquaMax Eco Twin 20000 AquaMax Eco Twin 20000 Met de AquaMax Eco Twin kunt u alle kanten op! Deze bijzonder sterke filter- en beeklooppomp is voorzien van een flexibele schakeling van de transportcapaciteit. De transportcapaciteit kunt u heel individueel met twee motoren regelen én dat ook nog eens comfortabel met een afstandsbediening! De AquaMax Eco Twin is een op afstand bedienbare vijverpomp voorzien van een gepatenteerde vorstbescherming tot -20 graden. Met de afstandsbediening kunt u de twee motoren in de pomp eenvoudig apart in- o... (2)
      Oase AquaMax Eco Twin 20000
      • 04010052507088
      2
    • Waldbeck Walkwals Nemesis T25 vijverpomp 25W vermogen 1,8m opvoerhoogte 1500l/uur opbrengst
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158206772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218621427.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239348895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239348893.jpg?ts=1
      Waldbeck Waldbeck Walkwals Nemesis T25 vijverpomp 25W vermogen 1,8m opvoerhoogte 1500l/uur opbrengst Walkwals Nemesis T25 vijverpomp 25W vermogen 1,8m opvoerhoogte 1500l/uur opbrengst Walkwals Nemesis T25 vijverpomp 25W vermogen 1,8m opvoerhoogte 1500l/uur opbrengst Universeel: dompelpomp voor beken of visvijvers, Zuinig: slechts 25 W stroomverbruik, Krachtig: pompt tot 1500 l/h, Compatibel: veel inzetmogelijkheden door lange 10m kabel, Veilig: beschermingsklasse IPX8 met aardingstekker voor gebruik buitenshuis (1)
      Waldbeck Walkwals Nemesis T25 vijverpomp 25W vermogen 1,8m opvoerhoogte 1500l/uur opbrengst
      • 04260509685085
      2
    • Aquaforte Ecomax O-6500 Plus
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144484465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183300605.jpg?ts=1
      Aquaforte Aquaforte Ecomax O-6500 Plus Ecomax O-6500 Plus Ecomax O-6500 Plus AquaForte O-6500 plus Vijverpomp (1)
      Aquaforte Ecomax O-6500 Plus
      • 08717605086095
      1
    • Oase ProMax ClearDrain 7000 dompelpomp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134510542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179132728.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156698399.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156631779.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165920123.jpg?ts=1
      Oase Oase ProMax ClearDrain 7000 dompelpomp ProMax ClearDrain 7000 dompelpomp ProMax ClearDrain 7000 dompelpomp Met de nieuwe ProMax Cleardrain 7000, brengt Oase een fantastische dompelpomp op de markt. Hoogstaande Duitse degelijkheid met een betaalbaar prijskaartje. De ideale dompelpomp voor huis-, tuin- en keukengebruik. (1)
      Oase ProMax ClearDrain 7000 dompelpomp
      • 04010052422602
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 32.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 33.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 33.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 33.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 33.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 33.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 33.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 33.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 33.90
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 33.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 33.90
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 33.90
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 34.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 34.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 34.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 32.50
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 33.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 33.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 33.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 34.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be