x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

VijverTechniek (VT) Econo Pond Pump 8000

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews VijverTechniek (VT) Econo Pond Pump 8000
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties VijverTechniek (VT) Econo Pond Pump 8000
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
VijverTechniek (VT) Econo Pond Pump 8000
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162861685.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84576239.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101207321.jpg?ts=1
VijverTechniek (VT) VijverTechniek (VT) Econo Pond Pump 8000 Econo Pond Pump 8000 Econo Pond Pump 8000 De Econo Vuilwaterpomp 2000 van VT heeft zuinige motoren met een grote capaciteit bij een zo laag mogelijk energieverbruik. De motoren zijn voorzien van een thermische beveiliging en geheel waterdicht afgesloten. De Econo vuilwaterpomp is leverbaar in meerdere varianten. Leverbaar: VT Econo pond pomp 2000 VT Econo pond pomp 4000 VT Econo pond pomp 5000 VT Econo pond pomp 6000 VT Econo pond pomp 8000 Merk Velda Samenvattend Leverbaar in meerdere varianten Energiezuinig Geheel waterdicht afg... (1)
  • 08711921243798
1
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 33.5 cm
    • Breedte (cm): 21.5 cm
    • Diepte: 33.5 cm
  • Technische details
    • Vermogen: 180 Watt
    • Ingangsspanning: 220 V
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 8000 L
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Zwart
  • 161.95 161.95 EUR 1
    1
    • Junai Junai
      De Econo Vuilwaterpomp 2000 van VT heeft zuinige motoren met een grote capaciteit bij een zo laag mogelijk energieverbruik. De motoren zi...161.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Oase AquaMax Eco Twin 20000
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201579465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134510476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156698772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165912191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156631763.jpg?ts=1
      Oase Oase AquaMax Eco Twin 20000 AquaMax Eco Twin 20000 AquaMax Eco Twin 20000 Met de AquaMax Eco Twin kunt u alle kanten op! Deze bijzonder sterke filter- en beeklooppomp is voorzien van een flexibele schakeling van de transportcapaciteit. De transportcapaciteit kunt u heel individueel met twee motoren regelen én dat ook nog eens comfortabel met een afstandsbediening! De AquaMax Eco Twin is een op afstand bedienbare vijverpomp voorzien van een gepatenteerde vorstbescherming tot -20 graden. Met de afstandsbediening kunt u de twee motoren in de pomp eenvoudig apart in- o... (2)
      Oase AquaMax Eco Twin 20000
      • 04010052507088
      2
    • HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 700 - 1400 ltr/u (Binnen, Buiten, Waterpartijen, Vijvers, Fonteinen)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182492194.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162853904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182492370.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182492369.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182492368.jpg?ts=1
      HEISSNER HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 700 - 1400 ltr/u (Binnen, Buiten, Waterpartijen, Vijvers, Fonteinen) Vijverpomp | Heissner | 700 - 1400 ltr/u (Binnen, Buiten, Waterpartijen, Vijvers, Fonteinen) Vijverpomp | Heissner | 700 - 1400 ltr/u (Binnen, Buiten, Waterpartijen, Vijvers, Fonteinen) Pomp voor vijver - Deze pomp heeft een regelbare doorstroming van 700 tot 1400 liter per uur. Daarnaast is dit exemplaar geschikt voor binnen- en buitengebruik en voorzien van een thermische beveiliging om oververhitting te voorkomen. Bovendien beschikt deze pomp over een universeel aansluitstuk en een opvoerhoogte tot 160 centimeter.Regelbare vijverpompDeze vijverpomp van het merk Heissner heeft een regelbare capaciteit van 700 tot 1400 liter per uur en is geschikt voor waterpartijen, vijver... (1)
      HEISSNER Vijverpomp | Heissner | 700 - 1400 ltr/u (Binnen, Buiten, Waterpartijen, Vijvers, Fonteinen)
      • 04006873407492
      1
    • HEISSNER Filter- en watervalpomp Smartline 2200 L/u
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163065333.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182516723.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119172138.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227319653.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227319650.jpg?ts=1
      HEISSNER HEISSNER Filter- en watervalpomp Smartline 2200 L/u Filter- en watervalpomp Smartline 2200 L/u Filter- en watervalpomp Smartline 2200 L/u Pomp voor vijver - Deze universele vijverpomp heeft een laag energieverbruik en is geschikt voor bronstenen, beeklopen en filters. Daarnaast kun je dit exemplaar het hele jaar door gebruiken, aangezien de pomp wintervast is tot -20°. Bovendien verwerkt dit product vuil met een korrelgrootte tot 4 millimeter en is deze pomp eenvoudig te openen voor onderhoud.Vijver filter- en beeklooppompDeze vijverpomp van het merk Heissner heeft een capaciteit van 2200 liter per uur en beschikt over een univ... (1)
      HEISSNER Filter- en watervalpomp Smartline 2200 L/u
      • 04006873402282
      2
    • HEISSNER Waterzuiveringsapparaat 12 W
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223720572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119165491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161635431.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223170360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223173140.jpg?ts=1
      HEISSNER HEISSNER Waterzuiveringsapparaat 12 W Waterzuiveringsapparaat 12 W Waterzuiveringsapparaat 12 W UV filter voor vijverwater, 9 watt - Met dit hoogwaardige UV waterzuiveringsapparaat zorg jij dat jouw vijverwater schoon blijft. Dit model heeft een UVC lamp van 9 watt die het water zuivert en zo algengroei en vervuiling voorkomt. Dankzij de twee universele aansluitingen kun je het zuiveringsapparaat eenvoudig aansluiten op jouw vijverpomp. Dit model is geschikt voor vijvers tot 8000 liter.UV lamp voor vijver: eenvoudige waterzuiveringEen UV lamp in de vijver is handig om het water te desin... (1)
      HEISSNER Waterzuiveringsapparaat 12 W
      • 04006873285670
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 138.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 138.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 146.14
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 146.14
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 146.14
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 146.14
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 146.14
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 161.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be