x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alfytal Oxi-Protector Medium 90vc

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alfytal Oxi-Protector Medium 90vc
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alfytal Oxi-Protector Medium 90vc
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alfytal Oxi-Protector Medium 90vc
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140925911.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156132338.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/26155850.jpg?ts=1
Alfytal Alfytal Oxi-Protector Medium 90vc Oxi-Protector Medium 90vc Oxi-Protector Medium 90vc Oxi-Protector Medium ANTIOXIDANTENFORMULE MET GLUTATHION VOOR BREDE TOEPASSING, 90 CAPSULES SAMENSTELLING 2 capsules (dagdosering) bevatten:per capsule Vitamines: % R.I. Vitamine C (ascorbinezuur) 250 mg 313 125 mg Vitamine E (d-alfa-tocoferylacetaat)(104 i.e.) 50 mg 417 25 mg Vitamine A (retinol)(1100 i.e.) uit 4 mg natuurlijke bèta-caroteen RE*: 333,3 µg 42 166,6 µg Mineralen : Zink (gluconaat) 5 mg 50 2,5 mg Selenium (natriumseleniet) &nbs (1)
  • 08717524924010
4
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 30.27 46.15 EUR 4
    4
    • Deonlinedrogist Deonlinedrogist
      Alfytal Oxi-Protector Medium Capsules bevat de vitamines C en E en de mineralen zink en selenium die bijdragen bij tot de bescherming van...
      30.27, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Oxi-Protector Medium ANTIOXIDANTENFORMULE MET GLUTATHION VOOR BREDE TOEPASSING, 90 CAPSULES SAMENSTELLING 2 capsules (dagdosering) bevatt...
      38.32, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Internetdrogisterij Internetdrogisterij
      Oxi-Protector Medium ANTIOXIDANTENFORMULE MET GLUTATHION VOOR BREDE TOEPASSING, 90 CAPSULES SAMENSTELLING 2 capsules (dagdosering) bevatt...
      39.18, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Voordeligstedrogist Voordeligstedrogist
      Oxi-Protector Medium ANTIOXIDANTENFORMULE MET GLUTATHION VOOR BREDE TOEPASSING, 90 CAPSULES SAMENSTELLING 2 capsules (dagdosering) bevatt...
      40.49, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Orthica Omega 3 1000 30sft
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146413283.jpg?ts=1
      Orthica Orthica Omega 3 1000 30sft Omega 3 1000 30sft Omega 3 1000 30sft Omega 3 1000 van Orthica : 30 softgels (1)
      Orthica Omega 3 1000 30sft
      • 08714439524137
      4
    • Vitakruid Visolie Forte 90 Softgel Capsules
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168090206.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155500022.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146632760.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235342784.jpg?ts=1
      Vitakruid Vitakruid Visolie Forte 90 Softgel Capsules Visolie Forte 90 Softgel Capsules Visolie Forte 90 Softgel Capsules Onze voeding laat vaak een tekort aan Omega-3 vetzuren zien. De laatste 20 jaar is in onze voeding veel aandacht besteed aan de Omega-6 vetzuren (plantaardige oliën en margarines). Verhoudingsgewijs wordt er onvoldoende Omega-3 vetzuren geconsumeerd ten opzichte van Omega-6 vetzuren waardoor de eicosanoïden (EPA) balans wordt verstoord. Onder invloed van de goede visolie blijkt het vetspectrum te wijzigen. Het regelmatig gebruiken van Omega-3 vetzuren, net als andere macronutriënten is voor a... (1)
      Vitakruid Visolie Forte 90 Softgel Capsules
      • 08717438690070
      4
      deal
    • Springfield Dj Repair Glut/Nac/Zink 200g
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161130541.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127988607.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109680819.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108171769.jpg?ts=1
      Springfield Springfield Dj Repair Glut/Nac/Zink 200g Dj Repair Glut/Nac/Zink 200g Dj Repair Glut/Nac/Zink 200g Springfield DJ Repair glutamine / N-acetyl-L-cysteïne / zink Glutamine is één van de twintig natuurlijk voorkomende aminozuren. Darmwandcellen en afweercellen gebruiken veel glutamine als brandstof. Zink is een essentieel spoorelement en maakt deel uit van meer dan driehonderd enzymreacties in het menselijk lichaam. In DJ Repair is het zink opgenomen als organisch gebonden zink: zink-L-methionine. Hierin is het zink gekoppeld aan het zwavelhoudend aminozuur L-methionine. NAC (N-acetyl-L-cyste... (1)
      Springfield Dj Repair Glut/Nac/Zink 200g
      • 08715216450045
      4
      deal
    • Nutrivian Visolie gold 1000 mg EPA/DHA
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112524093.jpg?ts=1
      Nutrivian Nutrivian Visolie gold 1000 mg EPA/DHA Visolie gold 1000 mg EPA/DHA Visolie gold 1000 mg EPA/DHA Visolie Gold van Nutrivian bevat per softgel capsule 1000 mg zuivere visolie waarvan maar liefst 50% van het omega-3 vetzuur EPA en 25% Visolie Gold is volledig vrij van verontreinigingen zoals PCBs en zware metalen. Om de vetzuren tegen oxidatie te beschermen is per capsule 10 mg natuurlijke vitamine E toegevoegd. Visolie Gold is een geconcentreerd visolie supplement van zeer zuivere kwaliteit - Van EPA en DHA is wetenschappelijk aangetoond dat ze goed zijn voor het hart en de hersenen. - DH... (1)
      Nutrivian Visolie gold 1000 mg EPA/DHA
      • 08718836390869
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 30.27
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.27
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 30.27
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 30.27
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 30.27
    • teamvergelijk@vergelijk.be