x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Now Co-enzym Q10 60 mg met Omega-3 Visolie Capsules

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Now Co-enzym Q10 60 mg met Omega-3 Visolie Capsules
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Now Co-enzym Q10 60 mg met Omega-3 Visolie Capsules
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Now Co-enzym Q10 60 mg met Omega-3 Visolie Capsules
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145843976.jpg?ts=1
Now Now Co-enzym Q10 60 mg met Omega-3 Visolie Capsules Co-enzym Q10 60 mg met Omega-3 Visolie Capsules Co-enzym Q10 60 mg met Omega-3 Visolie Capsules Co-enzym Q10 60 mg met omega-3 visolie Vetzurenpreparaat met Co Q10 Co-enzym Q10, vetzuur- en fosfolipidepreparaat. Samenstelling per dagdosering van 1 softgel % ADH* Co-enzym Q10 (CoQ10)60 mg Visolieconcentraat250 mg levert: Omega-3 vetzuren75 mg waarvan: EPA (eicosapentaeenzuur)40 mg DHA (docosahexaeenzuur)25 mg Overige omega-3 vetzuren10 mg Vitamine E (gemengde tocoferolen) (van soja)6,7 mg (10 IE)56 Lecithine (van soja)200 mg *ADH = Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid Ingrediënten : Softgel... (1)
  • 00733739105455
5
deal
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 60 Stuks
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 24.45 39.90 EUR 5
    5
    • Deonlinedrogist Deonlinedrogist
      NOW Co-enzym Q10 60 mg met Omega-3 Visolie Capsules bevat een combinatie van het co-enzym Q10, de omega 3 vetzuren EPA en DHA, vitamine E...
      24.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Koopjesdrogisterij Koopjesdrogisterij
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Co-enzym Q10 60 mg met omega-3 visolie Vetzurenpreparaat met Co Q10 Co-enzym Q10, vetzuur- en fosfolipidepreparaat. Samenstelling per dag...
      29.87, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Voordeligstedrogist Voordeligstedrogist
      Co-enzym Q10 60 mg met omega-3 visolie Vetzurenpreparaat met Co Q10 Co-enzym Q10, vetzuur- en fosfolipidepreparaat. Samenstelling per dag...
      31.28, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Internetdrogisterij Internetdrogisterij
      Co-enzym Q10 60 mg met omega-3 visolie Vetzurenpreparaat met Co Q10 Co-enzym Q10, vetzuur- en fosfolipidepreparaat. Samenstelling per dag...
      31.46, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Vitacijn Vitacijn
      NOW Co-enzym Q10 60 mg met Omega-3 visolie bevat een combinatie van het co-enzym Q10, de omega 3 vetzuren EPA en DHA, vitamine E en lecit...
      34.31, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Orthica Omega 3 1000 30sft
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146413283.jpg?ts=1
      Orthica Orthica Omega 3 1000 30sft Omega 3 1000 30sft Omega 3 1000 30sft Omega 3 1000 van Orthica : 30 softgels (1)
      Orthica Omega 3 1000 30sft
      • 08714439524137
      4
    • Lamberts Visolie Omega 3 Ultra 1300 Mg 60ca
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226573121.jpg?ts=1
      Lamberts Lamberts Visolie Omega 3 Ultra 1300 Mg 60ca Visolie Omega 3 Ultra 1300 Mg 60ca Visolie Omega 3 Ultra 1300 Mg 60ca Omega 3 Ultra visolie dankt haar veelvuldige gebruik aan haar hoge gehalte aan de omega-3 vetzuren EPA en DHA. Zo bevat Omega 3 Ultra visolie van Lamberts 286 mg DHA en 715mg EPA per capsule. (1)
      Lamberts Visolie Omega 3 Ultra 1300 Mg 60ca
      • 05055148410674
      4
      deal
    • Now Omega 3-6-9 1000 Mg 100sft
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145843876.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146633183.jpg?ts=1
      Now Now Omega 3-6-9 1000 Mg 100sft Omega 3-6-9 1000 Mg 100sft Omega 3-6-9 1000 Mg 100sft NOW Omega 3-6-9- 1000mg is een plantaardig vetzurenpreparaat. Een combinatie van 5 plantaardige en koudgeperst oliën waaronder Lijnzaadolie, Teunisbloemolie, Koolzaadolie, Zwarte bessenolie en Pompoenpitolie. (1)
      Now Omega 3-6-9 1000 Mg 100sft
      • 00733739102324
      5
      deal
    • Proviform Omega 3 visolie concentraat 1000 mg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175817299.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106064606.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141384750.jpg?ts=1
      Proviform Proviform Omega 3 visolie concentraat 1000 mg Omega 3 visolie concentraat 1000 mg Omega 3 visolie concentraat 1000 mg Omega 3 Visolie concentraat 1000 mg - Proviform Vetzurenpreparaat Samenstelling per softgel ADH Visolieconcentraat Bevat minimaal 180 mg EPA en 120 mg DHA uit ansjovis(Engraulis ringens), sardines (Sardinops sagax)en/of makreel(Trachurus symmetricus) 1300 mg Vitamine E(1 IE) (D-alfa-tocoferol) 0,67 mg-TE 6% * ADH = Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid Ingredienten VISOLIE, rundergelatine capsule, emulgator (glycerol), water en vitamine E Gebruik 1 tot 3 softgels per dag tijdens de maaltijd. Bi... (1)
      Proviform Omega 3 visolie concentraat 1000 mg
      • 08717677126552
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 24.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 29.87
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 29.87
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 30.41
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 34.31
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 29.87
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 29.87
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 30.41
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 34.31
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 34.31
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 29.87
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 29.87
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 29.87
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.87
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 24.45
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 24.45
    • teamvergelijk@vergelijk.be