x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Eleonora Vitrinekast Industrieel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Eleonora Vitrinekast Industrieel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Eleonora Vitrinekast Industrieel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Eleonora Vitrinekast Industrieel
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142042504.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205976773.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167299950.jpg?ts=1
Eleonora Eleonora Vitrinekast Industrieel Vitrinekast Industrieel Vitrinekast Industrieel Wauw! Ben jij opzoek naar een stoere vitrinekast? Deze industriële vitrinekast van het trendy merk Eleonora geeft jouw interieur een stoere, ruwe maar toch moderne uitstraling. Deze vitrinekast industrieel heeft een zwarte kleur. De zwarte kleur zorgt voor een chique en extravagante sfeer. Dat maakt deze zwarte vitrinekast ook meteen tijdloos en perfect te combineren met iedere woonstijl! De glazen kast heeft vier deurtjes en twee lades. In deze glazen vitrinekast heb je dan ook genoeg ruimte... (3)
  • 08719087022080
1
good_buy
  • Design
    • Meubel stijl: Industrieel
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Metaal, IJzer
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 180 cm
    • Breedte (cm): 125 cm
    • Diepte: 42 cm
  • 1199.00 1199.00 EUR 1
    1
    • Wants&Needs Wants&Needs
      Wauw! Ben jij opzoek naar een stoere vitrinekast? Deze industriële vitrinekast van het trendy merk Eleonora geeft jouw interieur een stoe...1199.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • vidaXL Vitrinekast 100x40x200 Cm Massief Sheeshamhout
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223703333.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227536363.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227536359.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227536383.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227536373.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Vitrinekast 100x40x200 Cm Massief Sheeshamhout Vitrinekast 100x40x200 Cm Massief Sheeshamhout Vitrinekast 100x40x200 Cm Massief Sheeshamhout Onze houten vitrinekast in retro stijl geeft je interieur een vleugje vintage charme. Hij kan ook worden gebruikt als een dressoir, wandkast of woonkamerkast. De kast is gemaakt van massief sheeshamhout, dat massief, duurzaam en mooi is. Sheesham is een tropisch hardhout dat bekend staat om zijn rijke nerven en ook wel rozenhout of palissander wordt genoemd. Elke stap van het proces wordt met de grootste zorg uitgevoerd, of het nu gaat om polijsten, schilderen of lakken. Het vakmanschap en de... (2)
      vidaXL Vitrinekast 100x40x200 Cm Massief Sheeshamhout
      • 08718475610984
      1
    • Bepurehome Manta Wandkast L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231201178.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203161186.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231201179.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186317430.jpg?ts=1
      Bepurehome Bepurehome Manta Wandkast L Manta Wandkast L Manta Wandkast L Etaleer al je favoriete items in de Manta L hangende vitrinekast! Deze vitrinekast heeft een stoer grijs metalen frame. De afmetingen zijn (hxbxd) 60x30x25 cm en het draaggewicht is maximaal 10 kg. De Manta L hangende vitrinekast behoort tot de BePureHome collectie en is ook beschikbaar in een XL variant. De Manta XL hangende vitrinekast heeft een hoogte van 120 cm Afmetingen 60x30x25 (H X B X D) (1)
      Bepurehome Manta Wandkast L
      • 08714713076185
      3
    • Kare design Dressoir La Gomera
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214169846.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142538182.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156623929.jpg?ts=1
      Kare design Kare design Dressoir La Gomera Dressoir La Gomera Dressoir La Gomera Kare Design Sideboard La Gomera 4 deuren (1)
      Kare design Dressoir La Gomera
      • 04025621841371
      3
    • Staples Vitrinekast met 2 draaideuren WMS800 198 x 80 x 40 cm zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160759058.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135617664.jpg?ts=1
      Staples Staples Vitrinekast met 2 draaideuren WMS800 198 x 80 x 40 cm zilver Vitrinekast met 2 draaideuren WMS800 198 x 80 x 40 cm zilver Vitrinekast met 2 draaideuren WMS800 198 x 80 x 40 cm zilver Vitrinekast Aston 800 zilver (1)
      Staples Vitrinekast met 2 draaideuren WMS800 198 x 80 x 40 cm zilver
      • 08719689290085
      1
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 1199.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1199.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1199.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1199.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be