x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kesta - Cordoue Vitrinekast 1 deur Bruin/Grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kesta - Cordoue Vitrinekast 1 deur Bruin/Grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kesta - Cordoue Vitrinekast 1 deur Bruin/Grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kesta - Cordoue Vitrinekast 1 deur Bruin/Grijs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84269093.jpg?ts=1
Kesta Kesta - Cordoue Vitrinekast 1 deur Bruin/Grijs - Cordoue Vitrinekast 1 deur Bruin/Grijs - Cordoue Vitrinekast 1 deur Bruin/Grijs Belfurn - Bordoux Vitrinekast 1 deur - Bruin/Grijs (1)
  • 03397703104713
1
  • Design
    • Kleur: Grijs, Bruin
    • Materiaal: Hout
  • Algemene kenmerken
    • Soort meubilair: Display cabinet
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 187.4 cm
    • Breedte (cm): 56 cm
    • Diepte: 39.7 cm
  • 349.00 349.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Belfurn - Bordoux Vitrinekast 1 deur - Bruin/Grijs349.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • House Doctor | Vitrinekast Anna glas goudkleurig 40x11x27 cm vitrinekasten | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152415618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237304052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237304054.jpg?ts=1
      House Doctor House Doctor | Vitrinekast Anna glas goudkleurig 40x11x27 cm vitrinekasten | NADUVI | Vitrinekast Anna glas goudkleurig 40x11x27 cm vitrinekasten | NADUVI | Vitrinekast Anna glas goudkleurig 40x11x27 cm vitrinekasten | NADUVI De combinatie van verschillende materialen en kleuren in deze vitrine zorgt voor een uiterst stijlvolle en antiek geïnspireerde look. Het kan het hele jaar door worden gebruikt met wisselende decoraties, afhankelijk van de seizoenen. Het is gemaakt van glas en ijzer en wordt geleverd in een antieke metallic kleur die je interieur een elegante touch geeft. Over het merk: House Doctor inspireert je om een elegant thuis te creëren door decor te ontwerpen waarin jouw unieke en persoonlijke stijl ... (1)
      House Doctor | Vitrinekast Anna glas goudkleurig 40x11x27 cm vitrinekasten | NADUVI
      • 05707644515741
      1
    • Kare design Dressoir La Gomera
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214169846.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142538182.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156623929.jpg?ts=1
      Kare design Kare design Dressoir La Gomera Dressoir La Gomera Dressoir La Gomera Kare Dressoir La Gomera (1)
      Kare design Dressoir La Gomera
      • 04025621841371
      2
    • String Vitrinekast
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115103971.jpg?ts=1
      String String Vitrinekast Vitrinekast Vitrinekast Vitrinekast 78 X 30 X 42 Cm Eiken (b) 30 X (d) 96 X (h) 42 Cm: maakt je interieur bijzonder! Dit is de Vitrinekast 78x30x42 cm van String. De kast heeft een breedte van 78 centimeter en een diepte van 30 centimeter. De kast is leverbaar in zes varianten: wit MDF, grijs MDF, zwart MDF, berken, walnoot en eikenhout. (1)
      String Vitrinekast
      • 07350038271037
      1
    • J-Line opbergkast wijnflessen/glazen metaal hout 180 x 60 x 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172632206.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156625067.jpg?ts=1
      J-Line J-Line opbergkast wijnflessen/glazen metaal hout 180 x 60 x 40 opbergkast wijnflessen/glazen metaal hout 180 x 60 x 40 opbergkast wijnflessen/glazen metaal hout 180 x 60 x 40 J-Line opbergkast wijnflessen/glazen metaal hout 180 x 60 x 40 (1)
      J-Line opbergkast wijnflessen/glazen metaal hout 180 x 60 x 40
      • 05400924011307
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 349.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 349.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 349.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be