x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

VCM Vitrinekast wandvitrine Mandosa M wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews VCM Vitrinekast wandvitrine Mandosa M wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties VCM Vitrinekast wandvitrine Mandosa M wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
VCM Vitrinekast wandvitrine Mandosa M wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235408165.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/107899215.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182725716.jpg?ts=1
VCM VCM Vitrinekast wandvitrine Mandosa M wit Vitrinekast wandvitrine Mandosa M wit Vitrinekast wandvitrine Mandosa M wit Verkrijgbaar in verschillende kleurvarianten. Met 3 glazen planken. Stevige achterwand. Frame van houtimitatie met nerfstructuur. Afmetingen: circa H: 40 cm x B: 60 cm x D: 10cm. Deuren en planken van gehard veiligheidsglas. (1)
  • 04051814359590
2
  • Design
    • Kleur: Transparant, Wit
    • Materiaal: Hout
  • 49.95 52.00 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Verkrijgbaar in verschillende kleurvarianten. Met 3 glazen planken. Stevige achterwand. Frame van houtimitatie met nerfstructuur. Afmetin...49.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Vitrinekast wandvitrine Mandosa M wit52.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • House Doctor | Vitrinekast Anna glas goudkleurig 40x11x27 cm vitrinekasten | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152415618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237304052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237304054.jpg?ts=1
      House Doctor House Doctor | Vitrinekast Anna glas goudkleurig 40x11x27 cm vitrinekasten | NADUVI | Vitrinekast Anna glas goudkleurig 40x11x27 cm vitrinekasten | NADUVI | Vitrinekast Anna glas goudkleurig 40x11x27 cm vitrinekasten | NADUVI De combinatie van verschillende materialen en kleuren in deze vitrine zorgt voor een uiterst stijlvolle en antiek geïnspireerde look. Het kan het hele jaar door worden gebruikt met wisselende decoraties, afhankelijk van de seizoenen. Het is gemaakt van glas en ijzer en wordt geleverd in een antieke metallic kleur die je interieur een elegante touch geeft. Over het merk: House Doctor inspireert je om een elegant thuis te creëren door decor te ontwerpen waarin jouw unieke en persoonlijke stijl ... (1)
      House Doctor | Vitrinekast Anna glas goudkleurig 40x11x27 cm vitrinekasten | NADUVI
      • 05707644515741
      1
    • Zuiver CABINET HARDY BLACK OAK
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185931702.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231081156.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231081138.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169042779.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231081135.jpg?ts=1
      Zuiver Zuiver CABINET HARDY BLACK OAK CABINET HARDY BLACK OAK CABINET HARDY BLACK OAK Zuiver Hardy Kast - Zwart (1)
      Zuiver CABINET HARDY BLACK OAK
      • 08718548056695
      1
    • Eleonora Vitrinekast Max
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227445771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219237911.jpg?ts=1
      Eleonora Eleonora Vitrinekast Max Vitrinekast Max Vitrinekast Max De ruime vitrinekast Max van 140 centimeter breed is een ware eyecatcher voor in je interieur. De kast is gemaakt van metaal en heeft een zandkleurige kleur. De kast is voorzien van drie planken waar je al jouw keukenspullen in kunt opbergen. Daarnaast heeft de kast onderin ook nog twee deurtjes en twee lades. Ideaal voor in de eethoek! (1)
      Eleonora Vitrinekast Max
      • 08719087026804
      1
    • Eleonora Vitrinekast Max
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227445733.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227445985.jpg?ts=1
      Eleonora Eleonora Vitrinekast Max Vitrinekast Max Vitrinekast Max Vitrinekast Max is dé perfecte kast als je onvoldoende ruimte hebt voor een grote kast zoals een buffetkast. Dankzij het compacte formaat is deze kast namelijk gemakkelijk te plaatsen. Het mooie zwartgelakte metaal geeft vitrinekast Max een karakteristieke uitstraling met een stoer randje waardoor deze goed past in een industrieel interieur. (1)
      Eleonora Vitrinekast Max
      • 08719087026798
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 50.98
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 50.98
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 50.98
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 50.98
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 50.98
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 50.98
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 50.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 50.98
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 49.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be