x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Hoge kast 60x30x180 cm massief sheeshamhout

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Hoge kast 60x30x180 cm massief sheeshamhout
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Hoge kast 60x30x180 cm massief sheeshamhout
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Hoge kast 60x30x180 cm massief sheeshamhout
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223845829.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229796581.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229796575.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229796583.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229796571.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Hoge kast 60x30x180 cm massief sheeshamhout Hoge kast 60x30x180 cm massief sheeshamhout Hoge kast 60x30x180 cm massief sheeshamhout Deze massief houten hoge kast heeft een rustiek en trendy ontwerp en is zowel een decoratieve als een praktische aanvulling op je interieur. De kast is gemaakt van massief sheeshamhout, dat ook wel rozenhout of palissander genoemd wordt. Het is een tropisch hardhout dat bekend staat om de prachtige nerven en de gladde textuur. Daarnaast breekt en splijt het niet en is het van nature bestand tegen slijtage. Hierdoor is deze prachtig ontworpen kast stabiel, duurzaam en opvallend. Het prachtige ... (1)
  • 08719883551944
1
  • Design
    • Kleur: Bruin
    • Materiaal: Glas
  • 471.99 471.99 EUR 1
    1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze massief houten hoge kast heeft een rustiek en trendy ontwerp en is zowel een decoratieve als een praktische aanvulling op je interie...471.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Vical Vitrinekast Lingen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226077138.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226043227.jpg?ts=1
      Vical Vical Vitrinekast Lingen Vitrinekast Lingen Vitrinekast Lingen Met een vintage look in huis kun je ieder interieur een geweldige upgrade geven. Haal een blikvanger in huis met de prachtige gouden vitrinekast van het merk Vical. De vitrinekast goud is gemaakt van glas en heeft twee deuren waar je spulletjes achter kunt zetten. Styl de vitrinekast helemaal naar jouw wens en geef er je persoonlijke touch aan! (1)
      Vical Vitrinekast Lingen
      • 08430026025688
      1
    • Eleonora Vitrinekast Max
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227445733.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227445985.jpg?ts=1
      Eleonora Eleonora Vitrinekast Max Vitrinekast Max Vitrinekast Max Vitrinekast Max is dé perfecte kast als je onvoldoende ruimte hebt voor een grote kast zoals een buffetkast. Dankzij het compacte formaat is deze kast namelijk gemakkelijk te plaatsen. Het mooie zwartgelakte metaal geeft vitrinekast Max een karakteristieke uitstraling met een stoer randje waardoor deze goed past in een industrieel interieur. (1)
      Eleonora Vitrinekast Max
      • 08719087026798
      1
    • Eleonora Vitrinekast Max
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227445771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219237911.jpg?ts=1
      Eleonora Eleonora Vitrinekast Max Vitrinekast Max Vitrinekast Max De ruime vitrinekast Max van 140 centimeter breed is een ware eyecatcher voor in je interieur. De kast is gemaakt van metaal en heeft een zandkleurige kleur. De kast is voorzien van drie planken waar je al jouw keukenspullen in kunt opbergen. Daarnaast heeft de kast onderin ook nog twee deurtjes en twee lades. Ideaal voor in de eethoek! (1)
      Eleonora Vitrinekast Max
      • 08719087026804
      1
    • Eleonora Opbergkast Industrieel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205754539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233452352.jpg?ts=1
      Eleonora Eleonora Opbergkast Industrieel Opbergkast Industrieel Opbergkast Industrieel Opgeruimd staat netjes! Alles verdwijnt netjes achter gesloten deuren van de opbergkast industrieel. Aan de bovenkant is de kast afgewerkt met glas, hier kun je wat mooie boeken, woonaccessoires of servies achter tentoonstellen. Aan de onderkant van dit opbergkastje heb je dan weer ruimte voor rotzooi die niet in het oog hoeft te liggen. De opbergkast woonkamer heeft een hoogte van 180 cm, een breedte van 63 cm en een diepte van 42 cm. De opbergkast zwart is gemaakt van ijzer en is perfect vo... (1)
      Eleonora Opbergkast Industrieel
      • 08719087025487
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 424.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 424.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 424.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 424.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 424.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 425.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 425.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 425.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 425.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 425.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 425.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 425.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 425.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 425.99
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 425.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 425.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 425.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 426.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 426.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 426.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 426.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 426.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 426.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 426.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 409.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 409.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 410.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 410.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 410.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 410.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 410.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 410.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 410.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 410.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 411.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 411.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 472.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 472.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 471.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 471.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 471.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be