x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bamboe tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Massimo Bamboo Vloerkleed 250x300 Steel Black (b) 250 X (h) 300 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150660840.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146009179.jpg
      Massimo Massimo Bamboo Vloerkleed 250x300 Steel Black (b) 250 X (h) 300 Cm Bamboo Vloerkleed 250x300 Steel Black (b) 250 X (h) 300 Cm Bamboo Vloerkleed 250x300 Steel Black (b) 250 X (h) 300 Cm Bamboo Vloerkleed 250x300 Steel Black (b) 250 X (h) 300 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Massimo Bamboo Vloerkleed 250x300 Steel Black (b) 250 X (h) 300 Cm
      • 05710080031034
      1
      1458.60 EUR
    • Brinker Carpets Laatz-terra-200 x 300
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152081609.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142362042.jpg
      Brinker Carpets Brinker Carpets Laatz-terra-200 x 300 Laatz-terra-200 x 300 Laatz-terra-200 x 300 Haal een echte sfeermaker in huis met dit prachtige vloerkleed Laatz van het fantastische Nederlandse merk Brinker Carpets! Dit vloerkleed geeft je interieur direct meer warmte en heeft door haar prachtige patroon in combinatie met de kleuren een mooie uitstraling. Dit vloerkleed is bruin van kleur en is daarmee een erg opvallende verschijning. Vloerkleed Laatz bestaat 100% uit bamboe zijde en is handgeweven in India. Dit vloerkleed is verkrijgbaar in 3 verschillende maten. Zo kun je kiezen u... (1)
      Brinker Carpets Laatz-terra-200 x 300
      1
      909.00 EUR
    • Massimo Bamboo Vloerkleed 170x240 Grijs (b) 170 X (d) 240 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150661021.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146010057.jpg
      Massimo Massimo Bamboo Vloerkleed 170x240 Grijs (b) 170 X (d) 240 Cm Bamboo Vloerkleed 170x240 Grijs (b) 170 X (d) 240 Cm Bamboo Vloerkleed 170x240 Grijs (b) 170 X (d) 240 Cm Bamboo Vloerkleed 170x240 Grijs (b) 170 X (d) 240 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Massimo Bamboo Vloerkleed 170x240 Grijs (b) 170 X (d) 240 Cm
      • 05710080778014
      1
      760.50 EUR
    • Brinker Carpets Laatz-terra-240 x 340
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152081609.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142362042.jpg
      Brinker Carpets Brinker Carpets Laatz-terra-240 x 340 Laatz-terra-240 x 340 Laatz-terra-240 x 340 Haal een echte sfeermaker in huis met dit prachtige vloerkleed Laatz van het fantastische Nederlandse merk Brinker Carpets! Dit vloerkleed geeft je interieur direct meer warmte en heeft door haar prachtige patroon in combinatie met de kleuren een mooie uitstraling. Dit vloerkleed is bruin van kleur en is daarmee een erg opvallende verschijning. Vloerkleed Laatz bestaat 100% uit bamboe zijde en is handgeweven in India. Dit vloerkleed is verkrijgbaar in 3 verschillende maten. Zo kun je kiezen u... (1)
      Brinker Carpets Laatz-terra-240 x 340
      1
      1249.00 EUR
    • Brinker Carpets Laatz-terra-170 x 230
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152081609.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142362042.jpg
      Brinker Carpets Brinker Carpets Laatz-terra-170 x 230 Laatz-terra-170 x 230 Laatz-terra-170 x 230 Haal een echte sfeermaker in huis met dit prachtige vloerkleed Laatz van het fantastische Nederlandse merk Brinker Carpets! Dit vloerkleed geeft je interieur direct meer warmte en heeft door haar prachtige patroon in combinatie met de kleuren een mooie uitstraling. Dit vloerkleed is bruin van kleur en is daarmee een erg opvallende verschijning. Vloerkleed Laatz bestaat 100% uit bamboe zijde en is handgeweven in India. Dit vloerkleed is verkrijgbaar in 3 verschillende maten. Zo kun je kiezen u... (1)
      Brinker Carpets Laatz-terra-170 x 230
      1
      589.00 EUR
    • Massimo Bamboo Vloerkleed 250x300 Stiffkey Blue (b) 250 X (h) 300 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146009173.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150660070.jpg
      Massimo Massimo Bamboo Vloerkleed 250x300 Stiffkey Blue (b) 250 X (h) 300 Cm Bamboo Vloerkleed 250x300 Stiffkey Blue (b) 250 X (h) 300 Cm Bamboo Vloerkleed 250x300 Stiffkey Blue (b) 250 X (h) 300 Cm Bamboo Vloerkleed 250x300 Stiffkey Blue (b) 250 X (h) 300 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Massimo Bamboo Vloerkleed 250x300 Stiffkey Blue (b) 250 X (h) 300 Cm
      • 05710080422177
      1
      1458.60 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 100 cm (lengte_cm_100)
      • 100 cm - 200 cm (lengte_cm_100_200)
      • 200 cm - 240 cm (lengte_cm_200_240)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_240)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 160 cm (breedte_cm_160)
      • 160 cm - 170 cm (breedte_cm_160_170)
      • 170 cm - 200 cm (breedte_cm_170_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Print (print)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Steen (steen)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • Adana Carpets (adana_carpets)
      • Alterego (alterego)
      • Ancona (ancona)
      • Antoin Carpets (antoin_carpets)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Bahama (bahama)
      • Bambi (bambi)
      • Beija Flor (beija_flor)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beta (beta)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bolia (bolia)
      • Bonaparte (bonaparte)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By boo (by_boo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Childhome (childhome)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Doing Goods (doing_goods)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyreskinn (dyreskinn)
      • Elle Decor (elle_decor)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • FRAAI (fraai)
      • FÉST (fe_st)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Ginore (ginore)
      • Haans (haans)
      • Hartman (hartman)
      • Hawaii (hawaii)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Katherine Carnaby (katherine_carnaby)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lena (lena)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Lima (lima)
      • Linie Design (linie_design)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • LIVONE (livone)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Marrakesh (marrakesh)
      • Massimo (massimo)
      • Menu (menu)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • Momo Rugs (momo_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Morris (morris)
      • Muuto (muuto)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nouristan (nouristan)
      • Nuuck (nuuck)
      • Oci Die Teppichmarke (oci_die_teppichmarke)
      • Outwell (outwell)
      • Oyoy (oyoy)
      • Paco Home (paco_home)
      • Plus (plus)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Sehrazat (sehrazat)
      • Seletti (seletti)
      • Södahl (so_dahl)
      • Tine K Home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be