x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Steen tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Brinker Carpets Flayosc - a - white-200 x 300
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152081587.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142362010.jpg
      Brinker Carpets Brinker Carpets Flayosc - a - white-200 x 300 Flayosc - a - white-200 x 300 Flayosc - a - white-200 x 300 Maak kennis met de collectie Flayosc van het trendy Nederlandse vloerkleden merk genaamd Brinker Carpets. Hier zul je altijd jou geweldige match vinden met een vloerkleed. De collectie Flayosc bestaat uit verschillende kleuren en dit vloerkleed heeft de kleur wit gekregen. Heerlijk zacht is het vloerkleed doordat het gemaakt is van tencel en dit is handgeweven in India, een uniek vloerkleed kun je wel zeggen dus. Het vloerkleed heeft meerdere afmetingen en wordt gratis bij je thuis bezorgd in... (1)
      Brinker Carpets Flayosc - a - white-200 x 300
      • 08719612004963
      1
      1529.00 EUR
    • Brinker Carpets Flayosc - a - white-170 x 230
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152081587.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142362010.jpg
      Brinker Carpets Brinker Carpets Flayosc - a - white-170 x 230 Flayosc - a - white-170 x 230 Flayosc - a - white-170 x 230 Maak kennis met de collectie Flayosc van het trendy Nederlandse vloerkleden merk genaamd Brinker Carpets. Hier zul je altijd jou geweldige match vinden met een vloerkleed. De collectie Flayosc bestaat uit verschillende kleuren en dit vloerkleed heeft de kleur wit gekregen. Heerlijk zacht is het vloerkleed doordat het gemaakt is van tencel en dit is handgeweven in India, een uniek vloerkleed kun je wel zeggen dus. Het vloerkleed heeft meerdere afmetingen en wordt gratis bij je thuis bezorgd in... (1)
      Brinker Carpets Flayosc - a - white-170 x 230
      • 08719612004956
      1
      999.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 80 cm (lengte_cm_1)
      • 80 cm - 150 cm (lengte_cm_2)
      • 150 cm - 225 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 225 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 140 cm (breedte_cm_1)
      • 140 cm - 170 cm (breedte_cm_2)
      • 170 cm - 200 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Print (print)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • glasfiber (glasfiber)
      • Hout (hout)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • Adana Carpets (adana_carpets)
      • Alterego (alterego)
      • Ancona (ancona)
      • Antoin Carpets (antoin_carpets)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Bahama (bahama)
      • Bambi (bambi)
      • Beija Flor (beija_flor)
      • Beta (beta)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brix (brix)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By boo (by_boo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Childhome (childhome)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Doing Goods (doing_goods)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyreskinn (dyreskinn)
      • Elle Decor (elle_decor)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • FRAAI (fraai)
      • Gala (gala)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Ginore (ginore)
      • Haans (haans)
      • Hawaii (hawaii)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kids (kids)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Label51 (label51)
      • Lena (lena)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Lima (lima)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LIVONE (livone)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Marrakesh (marrakesh)
      • Massimo (massimo)
      • Menu (menu)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • Momo Rugs (momo_rugs)
      • Muuto (muuto)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nouristan (nouristan)
      • Nuuck (nuuck)
      • Oci Die Teppichmarke (oci_die_teppichmarke)
      • Paco Home (paco_home)
      • Plus (plus)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schleich (schleich)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Sehrazat (sehrazat)
      • Seletti (seletti)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be