x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    House Doctor tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • House Doctor Block Vloerkleed Maat: 230 x 160 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141961157.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116116986.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146735210.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105484423.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157767098.jpg
      House Doctor House Doctor Block Vloerkleed Maat: 230 x 160 cm Block Vloerkleed Maat: 230 x 160 cm Block Vloerkleed Maat: 230 x 160 cm Verfraai uw huis door het toevoegen van mooie, decoratieve tapijt Het geeft ook uw decor veel persoonlijkheid Het tapijt is ook perfect voor het creëren van een grafisch contrast in decor gedomineerd door licht en eenvoudige elementen (1)
      House Doctor Block Vloerkleed Maat: 230 x 160 cm
      • 05707644304338
      2
      106.79 EUR
    • House Doctor Karma Vloerkleed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141969209.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116574246.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157765681.jpg
      House Doctor House Doctor Karma Vloerkleed Karma Vloerkleed Karma Vloerkleed Creer een knus effect in je woon- of slaapkamer met dit mooie vloerkleed van House Doctor. (1)
      House Doctor Karma Vloerkleed
      • 05707644447943
      1
      174.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 170 cm (lengte_cm_1)
      • 170 cm - 200 cm (lengte_cm_2)
      • 200 cm - 240 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 170 cm (breedte_cm_1)
      • 170 cm - 230 cm (breedte_cm_2)
      • 230 cm - 300 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 300 cm (breedte_cm_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Print (print)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Bamboe (bamboe)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Adana Carpets (adana_carpets)
      • Alterego (alterego)
      • Ancona (ancona)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Bahama (bahama)
      • Bambi (bambi)
      • Beija Flor (beija_flor)
      • Beta (beta)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bolia (bolia)
      • Bonaparte (bonaparte)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Childhome (childhome)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Doing Goods (doing_goods)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Festival (festival)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Haans (haans)
      • Haba (haba)
      • Hawaii (hawaii)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Interfloor (interfloor)
      • J-Line (j_line)
      • Jabo (jabo)
      • Kare design (kare_design)
      • Katherine Carnaby (katherine_carnaby)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Km (km)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lena (lena)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Linie Design (linie_design)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LIVONE (livone)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Marrakesh (marrakesh)
      • Massimo (massimo)
      • Momo Rugs (momo_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Morris (morris)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • Oci Die Teppichmarke (oci_die_teppichmarke)
      • Oyoy (oyoy)
      • Paco Home (paco_home)
      • Plus (plus)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Puik (puik)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Schleich (schleich)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Sehrazat (sehrazat)
      • Seletti (seletti)
      • Tine K Home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Webkarpet (webkarpet)
      • Woood (woood)
      • Xilento (xilento)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be