x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Inget (Storm) tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Inget (Storm) Way Vloerkleed 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145879535.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143758277.jpg
      Inget (Storm) Inget (Storm) Way Vloerkleed 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm Way Vloerkleed 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm Way Vloerkleed 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm Way Vloerkleed 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Ferm Living Way vloerkleed is 140 centimeter breed en 200 centimeter lang. Het is handgemaakt van 100% polyester, verkregen uit gerecyclede plastic flesjes. Het vloerkleed weegt 5,8 kilo en is geschikt voor gebruik binnen- en buitenshuis. (2)
      Inget (Storm) Way Vloerkleed 140x200 (l) 200 X (b) 140 Cm
      • 05704723028789
      1
      most_sold
      255.00 EUR
    • Inget (Storm) Paw Patrol Speelkleed 95x133cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/58853578.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135226892.jpg
      Inget (Storm) Inget (Storm) Paw Patrol Speelkleed 95x133cm Paw Patrol Speelkleed 95x133cm Paw Patrol Speelkleed 95x133cm Dit AK Sports speeltapijt heeft een opdruk van de leuke Paw Patrol. Het is niet alleen een geweldige decoratie voor de kamer van uw kinderen, maar het kan ook gebruikt worden als een comfortabele en leuke speelmat! Dit speeltapijt is 133 cm lang en 95 cm breed. Uw kleintje vindt het geweldig om naar zijn of haar favoriete Paw Patrol personages Marshall, Chase en Rubble te kijken! Het tapijt is gemaakt van nylon en is niet alleen licht, anti-statisch en vuilafstotend, maar ook erg comfortabel ... (1)
      Inget (Storm) Paw Patrol Speelkleed 95x133cm
      • 05414956289153
      2
      27.90 EUR
    • Inget (Storm) Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128368113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128167643.jpg
      Inget (Storm) Inget (Storm) Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm) Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm) Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm) Bestel Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm) online. Bekijk alle Decoratie van het merk Essenza bij Etrias. (1)
      Inget (Storm) Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm)
      • 08715944546669
      1
      43.90 EUR
    • Inget (Storm) Zigzag Vloerkleed 200 x 140 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141004729.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137957363.jpg
      Inget (Storm) Inget (Storm) Zigzag Vloerkleed 200 x 140 cm Zigzag Vloerkleed 200 x 140 cm Zigzag Vloerkleed 200 x 140 cm Zoek je een mooi landelijk vloerkleed met een stoer accent? Dit Broste Copenhagen Zigzag Vloerkleed bestaat uit stukken restleer en katoen en past helemaal bij jouw wensen. Dankzij de warme kleur past het kleed perfect in een landelijk interieur. (1)
      Inget (Storm) Zigzag Vloerkleed 200 x 140 cm
      • 05710688102082
      1
      134.95 EUR
    • Inget (Storm) wolk vloerkleed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134464217.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145608290.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138036505.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96894600.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124141781.jpg
      Inget (Storm) Inget (Storm) wolk vloerkleed wolk vloerkleed wolk vloerkleed Voor op de kinderkamer Zoek jij nog iets leuks voor op de vloer van de kinderkamer? Dan is dit kleed van Bloomingville wel iets voor jou. Het kleed heeft een afmeting van 57 bij 82 centimeter . Dit betekent dat het kleed een compact formaat heeft. Door het gebruik van zacht katoen is het kleed heerlijk om lekker op te spelen. Met dit kleed in je slaapkamer slaap je als een roosje. (1)
      Inget (Storm) wolk vloerkleed
      • 05711173176779
      1
      good_buy
      33.95 EUR
    • Inget (Storm) Animal Vloerkleed 62 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128255066.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137975188.jpg
      Inget (Storm) Inget (Storm) Animal Vloerkleed 62 x 120 cm Animal Vloerkleed 62 x 120 cm Animal Vloerkleed 62 x 120 cm Breng wilde dieren in de kinderkamer met het Södahl Animal vloerkleed! Dit grappige vloerkleed heeft de vorm van een uitgestrekt dier. Leuk als decoratie én lekker zacht voor jouw kleintje om op te zitten tijdens het spelen. (1)
      Inget (Storm) Animal Vloerkleed 62 x 120 cm
      • 05722007244281
      1
      69.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trendhopper DEFAULT
        • trendhopper
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 160 cm (lengte_cm_160)
      • 160 cm - 230 cm (lengte_cm_160_230)
      • 230 cm - 240 cm (lengte_cm_230_240)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_240)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 140 cm (breedte_cm_140)
      • 140 cm - 170 cm (breedte_cm_140_170)
      • 170 cm - 200 cm (breedte_cm_170_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Steen (steen)
      • Vilt (vilt)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • Alterego (alterego)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Haans (haans)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Krüger & Schönhoff (kru_ger_scho_nhoff)
      • Label51 (label51)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lena (lena)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Linie Design (linie_design)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Montana (montana)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outwell (outwell)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Perytex (perytex)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Teppi (teppi)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be