x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Magis tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Magis Me Too Puzzle Carpet Puzzelstuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137960165.jpg
      Magis Magis Me Too Puzzle Carpet Puzzelstuk Me Too Puzzle Carpet Puzzelstuk Me Too Puzzle Carpet Puzzelstuk Bouw je eigen speelkleed met dit puzzelstuk van Magis! Het puzzelstuk Magis Me Too Puzzle Carpet is gemaakt van een combinatie van polyethyleen met polyester stof. Elk stuk is 36 cm breed. Combineer meerdere kleuren voor een speels geheel! (1)
      Magis Me Too Puzzle Carpet Puzzelstuk
      1
      74.20 EUR
    • Magis Me Too Puzzle Carpet Puzzelstuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137959233.jpg
      Magis Magis Me Too Puzzle Carpet Puzzelstuk Me Too Puzzle Carpet Puzzelstuk Me Too Puzzle Carpet Puzzelstuk Bouw je eigen speelkleed met dit puzzelstuk van Magis! Het puzzelstuk Magis Me Too Puzzle Carpet is gemaakt van een combinatie van polyethyleen met polyester stof. Elk stuk is 36 cm breed. Combineer meerdere kleuren voor een speels geheel! (1)
      Magis Me Too Puzzle Carpet Puzzelstuk
      1
      74.20 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 160 cm (lengte_cm_160)
      • 160 cm - 230 cm (lengte_cm_160_230)
      • 230 cm - 240 cm (lengte_cm_230_240)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_240)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 120 cm (breedte_cm_120)
      • 120 cm - 160 cm (breedte_cm_120_160)
      • 160 cm - 200 cm (breedte_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Sisal (sisal)
      • Stof (stof)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • 4uDesigned (4udesigned)
      • Ancona (ancona)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Bambi (bambi)
      • Be pure (be_pure)
      • Beija Flor (beija_flor)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beta (beta)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Bonaparte (bonaparte)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • Doing Goods (doing_goods)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • FÉST (fe_st)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Haans (haans)
      • Hamat (hamat)
      • Hartman (hartman)
      • Hawaii (hawaii)
      • HAY (hay)
      • HEITMANN FELLE (heitmann_felle)
      • HK Living (hk_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Katherine Carnaby (katherine_carnaby)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Krüger & Schönhoff (kru_ger_scho_nhoff)
      • Label51 (label51)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lena (lena)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Lima (lima)
      • Linie Design (linie_design)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magis (magis)
      • Marrakesh (marrakesh)
      • Massimo (massimo)
      • Menu (menu)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Momo Rugs (momo_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Morris (morris)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Nordiq (nordiq)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • Obsession (obsession)
      • Oci Die Teppichmarke (oci_die_teppichmarke)
      • Outwell (outwell)
      • PAD (pad)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Perytex (perytex)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Plus (plus)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Sehrazat (sehrazat)
      • Teppi (teppi)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be