x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mica tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Mica Decorations zwart vloerkleed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132287252.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133879595.jpg
      Mica Mica Decorations zwart vloerkleed Decorations zwart vloerkleed Decorations zwart vloerkleed Stijlvol en gezellig Geef je huis een extra gezellige en warme uitstraling met een warm kleed op de vloer. Dit kleed van Mica Decorations heeft een modern ontwerp en een afmeting van 120 bij 180 centimeter. Het patroon heeft zwart als basiskleur. Naast het feit een vloerkleed je huis helemaal af kan maken, is het ook nog eens comfortabel en warm aan je voeten. Over Mica decorations Mica Decorations biedt hippe veelzijdige producten die gemaakt zijn van verschillende materialen. Alles is eenvo... (1)
      Mica Decorations zwart vloerkleed
      • 08718861521344
      1
      most_sold
      34.96 EUR
    • Mica Decorations lichtblauw vloerkleed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132405386.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133879610.jpg
      Mica Mica Decorations lichtblauw vloerkleed Decorations lichtblauw vloerkleed Decorations lichtblauw vloerkleed Stijlvol en gezellig Geef je huis een extra gezellige en warme uitstraling met een warm kleed op de vloer. Dit kleed van Mica Decorations heeft een modern ontwerp en een afmeting van 120 bij 180 centimeter. Het patroon heeft blauw als basiskleur. Naast het feit een vloerkleed je huis helemaal af kan maken, is het ook nog eens comfortabel en warm aan je voeten. Over Mica decorations Mica Decorations biedt hippe veelzijdige producten die gemaakt zijn van verschillende materialen. Alles is eenvo... (1)
      Mica Decorations lichtblauw vloerkleed
      • 08718861521351
      1
      39.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 160 cm (lengte_cm_160)
      • 160 cm - 230 cm (lengte_cm_160_230)
      • 230 cm - 240 cm (lengte_cm_230_240)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_240)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 140 cm (breedte_cm_140)
      • 140 cm - 170 cm (breedte_cm_140_170)
      • 170 cm - 200 cm (breedte_cm_170_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Steen (steen)
      • Vilt (vilt)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • &tradition (_tradition)
      • Alterego (alterego)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Haans (haans)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Krüger & Schönhoff (kru_ger_scho_nhoff)
      • Label51 (label51)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lena (lena)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Linie Design (linie_design)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Montana (montana)
      • Moooi Carpets (moooi_carpets)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outwell (outwell)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Perytex (perytex)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Teppi (teppi)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be