x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Normann Copenhagen tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Grijs Medium 140x140 140 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150656208.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/55980112.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Grijs Medium 140x140 140 Cm Oona Vloerkleed Grijs Medium 140x140 140 Cm Oona Vloerkleed Grijs Medium 140x140 140 Cm Oona Vloerkleed Grijs Medium 140x140 140 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Oona vloerkleed is er in drie verschillende maten. Zo is deze er in de uitvoering met een breedte van 90cm en een lengte van 200 cm, deze is er in de uitvoering met een breedte van 140cm en een lengte van 140cm. Als laatste optie is er de uitvoering met een breedte van 175cm en een lengte van 240cm. Dit vloerkleed is in drie verschillende kleuren, zo is er de grijze, de mint en de roze uitvoering. Het vloerkleed is... (3)
      Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Grijs Medium 140x140 140 Cm
      • 05707434057970
      1
      290.00 EUR
    • Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Roze Small 200x90 25 X 95 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150661491.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141967567.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/55980135.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Roze Small 200x90 25 X 95 Cm Oona Vloerkleed Roze Small 200x90 25 X 95 Cm Oona Vloerkleed Roze Small 200x90 25 X 95 Cm Materiaal van 100% Nieuw-Zeelandse wol. Alleen chemisch reinigen of met textielreiniger. 1 tapijt: 90 x 200 cm. Land van herkomst; DK (1)
      Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Roze Small 200x90 25 X 95 Cm
      • 05707434058021
      2
      260.00 EUR
    • Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Grijs Large 240x175 175 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150658862.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Grijs Large 240x175 175 Cm Oona Vloerkleed Grijs Large 240x175 175 Cm Oona Vloerkleed Grijs Large 240x175 175 Cm Oona Vloerkleed Grijs Large 240x175 175 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Oona vloerkleed is er in drie verschillende maten. Zo is deze er in de uitvoering met een breedte van 90cm en een lengte van 200 cm, deze is er in de uitvoering met een breedte van 140cm en een lengte van 140cm. Als laatste optie is er de uitvoering met een breedte van 175cm en een lengte van 240cm. Dit vloerkleed is in drie verschillende kleuren, zo is er de grijze, de mint en de roze uitvoering. Het vloerkleed is ... (1)
      Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Grijs Large 240x175 175 Cm
      • 05707434057987
      1
      600.00 EUR
    • Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Mint Medium 140x140 140 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115101501.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/55980114.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Mint Medium 140x140 140 Cm Oona Vloerkleed Mint Medium 140x140 140 Cm Oona Vloerkleed Mint Medium 140x140 140 Cm Oona Vloerkleed Mint Medium 140x140 140 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Oona vloerkleed is er in drie verschillende maten. Zo is deze er in de uitvoering met een breedte van 90cm en een lengte van 200 cm. deze is er in de uitvoering met een breedte van 140cm en een lengte van 140cm. Als laatste optie is er de uitvoering met een breedte van 175cm en een lengte van 240cm. Dit vloerkleed is in drie verschillende kleuren. zo is er de grijze. de mint en de roze uitvoering. Het vloerkleed is ... (1)
      Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Mint Medium 140x140 140 Cm
      • 05707434058007
      1
      290.00 EUR
    • Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Mint Large 240x175 175 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150661319.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/70436566.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Mint Large 240x175 175 Cm Oona Vloerkleed Mint Large 240x175 175 Cm Oona Vloerkleed Mint Large 240x175 175 Cm Oona Vloerkleed Mint Large 240x175 175 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Oona vloerkleed is er in drie verschillende maten. Zo is deze er in de uitvoering met een breedte van 90cm en een lengte van 200 cm, deze is er in de uitvoering met een breedte van 140cm en een lengte van 140cm. Als laatste optie is er de uitvoering met een breedte van 175cm en een lengte van 240cm. Dit vloerkleed is in drie verschillende kleuren, zo is er de grijze, de mint en de roze uitvoering. Het vloerkleed is h... (1)
      Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Mint Large 240x175 175 Cm
      • 05707434058014
      1
      600.00 EUR
    • Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Roze Large 240x175 175 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150660440.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Roze Large 240x175 175 Cm Oona Vloerkleed Roze Large 240x175 175 Cm Oona Vloerkleed Roze Large 240x175 175 Cm Oona Vloerkleed Roze Large 240x175 175 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Oona vloerkleed is er in drie verschillende maten. Zo is deze er in de uitvoering met een breedte van 90cm en een lengte van 200 cm, deze is er in de uitvoering met een breedte van 140cm en een lengte van 140cm. Als laatste optie is er de uitvoering met een breedte van 175cm en een lengte van 240cm. Dit vloerkleed is in drie verschillende kleuren, zo is er de grijze, de mint en de roze uitvoering. Het vloerkleed is h... (1)
      Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Roze Large 240x175 175 Cm
      • 05707434058045
      1
      600.00 EUR
    • Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Roze Medium 140x140 140 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115101476.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143694829.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Roze Medium 140x140 140 Cm Oona Vloerkleed Roze Medium 140x140 140 Cm Oona Vloerkleed Roze Medium 140x140 140 Cm Oona Vloerkleed Roze Medium 140x140 140 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Oona vloerkleed is er in drie verschillende maten. Zo is deze er in de uitvoering met een breedte van 90cm en een lengte van 200 cm. deze is er in de uitvoering met een breedte van 140cm en een lengte van 140cm. Als laatste optie is er de uitvoering met een breedte van 175cm en een lengte van 240cm. Dit vloerkleed is in drie verschillende kleuren. zo is er de grijze. de mint en de roze uitvoering. Het vloerkleed is ... (1)
      Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Roze Medium 140x140 140 Cm
      • 05707434058038
      1
      290.00 EUR
    • Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Mint Small 200x90 90 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115100871.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141959625.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Mint Small 200x90 90 Cm Oona Vloerkleed Mint Small 200x90 90 Cm Oona Vloerkleed Mint Small 200x90 90 Cm Oona Vloerkleed Mint Small 200x90 90 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Oona vloerkleed is er in drie verschillende maten. Zo is deze er in de uitvoering met een breedte van 90cm en een lengte van 200 cm. deze is er in de uitvoering met een breedte van 140cm en een lengte van 140cm. Als laatste optie is er de uitvoering met een breedte van 175cm en een lengte van 240cm. Dit vloerkleed is in drie verschillende kleuren. zo is er de grijze. de mint en de roze uitvoering. Het vloerkleed is han... (1)
      Normann Copenhagen Oona Vloerkleed Mint Small 200x90 90 Cm
      • 05707434057994
      1
      260.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 140 cm (lengte_cm_1)
      • 140 cm - 170 cm (lengte_cm_2)
      • 170 cm - 200 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 200 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 160 cm (breedte_cm_1)
      • 160 cm - 230 cm (breedte_cm_2)
      • 230 cm - 300 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 300 cm (breedte_cm_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Acryl (acryl)
      • Bamboe (bamboe)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kokos (kokos)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • Heine (heine)
      • ABC Italia (abc_italia)
      • Adana Carpets (adana_carpets)
      • Alterego (alterego)
      • Alvi (alvi)
      • Ancona (ancona)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Balvi (balvi)
      • Bambi (bambi)
      • Behave (behave)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beta (beta)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo-leisure (bo_leisure)
      • Bonaparte (bonaparte)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Casa (casa)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Childhome (childhome)
      • Cleanwalk (cleanwalk)
      • De Woonwinkelier (de_woonwinkelier)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Doing Goods (doing_goods)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyreskinn (dyreskinn)
      • Edushape (edushape)
      • Eleonora (eleonora)
      • Elle Decor (elle_decor)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Express (express)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Festival (festival)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • FRAAI (fraai)
      • Freundin home collection (freundin_home_collection)
      • Gala (gala)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Ginore (ginore)
      • Haba (haba)
      • Hamat (hamat)
      • Harmony (harmony)
      • Hawaii (hawaii)
      • HAY (hay)
      • Heitmann (heitmann)
      • HEITMANN FELLE (heitmann_felle)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Impression (impression)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inosign (inosign)
      • Interfloor (interfloor)
      • J-Line (j_line)
      • Jabo (jabo)
      • Kare design (kare_design)
      • Katherine Carnaby (katherine_carnaby)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Koeka (koeka)
      • Kokoon (kokoon)
      • KOODI (koodi)
      • Label51 (label51)
      • Lalee (lalee)
      • Lama (lama)
      • Legler (legler)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Linie Design (linie_design)
      • Lisomme (lisomme)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • LIVONE (livone)
      • Lorena Canals (lorena_canals)
      • Lucca (lucca)
      • LULANDO (lulando)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Mad About Mats (mad_about_mats)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Mars & More (mars_more)
      • Massimo (massimo)
      • Maya (maya)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mica (mica)
      • Minions (minions)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • Momo Rugs (momo_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nattiot (nattiot)
      • Nedis (nedis)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nofred (nofred)
      • Non-License (non_license)
      • Nordal (nordal)
      • Nordiq (nordiq)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nouristan (nouristan)
      • Nuuck (nuuck)
      • Obsession (obsession)
      • Oci Die Teppichmarke (oci_die_teppichmarke)
      • OYOY (oyoy)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pandigital (pandigital)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Play & Go (play_go)
      • Plus (plus)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riverdale (riverdale)
      • Roommate (roommate)
      • Sanat Teppiche (sanat_teppiche)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Sehrazat (sehrazat)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Södahl (so_dahl)
      • Teppi (teppi)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom (tom)
      • Trend (trend)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walplus (walplus)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Webkarpet (webkarpet)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wenko (wenko)
      • Woood (woood)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Xilento (xilento)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be