x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Perletta Carpets tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Perletta Carpets Limone Vloerkleed 034 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115105298.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97917009.jpg
      Perletta Carpets Perletta Carpets Limone Vloerkleed 034 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm Limone Vloerkleed 034 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm Limone Vloerkleed 034 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm Limone Vloerkleed 034 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Limone vloerkleed 200x300 van Perletta bestaat uit een combinatie van jute en wol. Het vloerkleed wordt afgewerkt met een katoenen biesje. Een wollen biesje behoort ook tot de mogelijkheden, omdat hier meer materiaal voor wordt gebruikt, kost dit een meerprijs van 20%. Het Limone vloerkleed is beschikbaar in 30 verschillende kleuren. Het vloerkleed kan worden schoongemaakt met een stofzuiger met een plat mon... (1)
      Perletta Carpets Limone Vloerkleed 034 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm
      • 08719323169418
      1
      most_sold
      1440.00 EUR
    • Perletta Carpets Salsa Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115104487.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97603234.jpg
      Perletta Carpets Perletta Carpets Salsa Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm Salsa Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm Salsa Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm Salsa Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Salsa vloerkleed 200x300 van Perletta bestaat uit een combinatie van jute en wol. Salsa wordt afgewerkt met de wol die ook wordt gebruikt voor de vervaardiging van het vloerkleed. Het Salsa vloerkleed is beschikbaar in 30 verschillende kleuren. Het vloerkleed kan worden schoongemaakt met een stofzuiger met een plat mondstuk. In de loop van het gebruik kunnen wol vezels zich losmaken, trek deze niet uit ... (1)
      Perletta Carpets Salsa Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm
      • 08719323169548
      1
      1416.00 EUR
    • Perletta Carpets Limone Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115104428.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103166255.jpg
      Perletta Carpets Perletta Carpets Limone Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm Limone Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm Limone Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm Limone Vloerkleed 332 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Limone vloerkleed 200x300 van Perletta bestaat uit een combinatie van jute en wol. Het vloerkleed wordt afgewerkt met een katoenen biesje. Een wollen biesje behoort ook tot de mogelijkheden, omdat hier meer materiaal voor wordt gebruikt, kost dit een meerprijs van 20%. Het Limone vloerkleed is beschikbaar in 30 verschillende kleuren. Het vloerkleed kan worden schoongemaakt met een stofzuiger met een plat mon... (1)
      Perletta Carpets Limone Vloerkleed 332 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm
      • 08719323169401
      1
      1440.00 EUR
    • Perletta Carpets Salsa Vloerkleed 034 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115104581.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97617354.jpg
      Perletta Carpets Perletta Carpets Salsa Vloerkleed 034 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm Salsa Vloerkleed 034 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm Salsa Vloerkleed 034 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm Salsa Vloerkleed 034 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Salsa vloerkleed 200x300 van Perletta bestaat uit een combinatie van jute en wol. Salsa wordt afgewerkt met de wol die ook wordt gebruikt voor de vervaardiging van het vloerkleed. Het Salsa vloerkleed is beschikbaar in 30 verschillende kleuren. Het vloerkleed kan worden schoongemaakt met een stofzuiger met een plat mondstuk. In de loop van het gebruik kunnen wol vezels zich losmaken, trek deze niet uit ... (1)
      Perletta Carpets Salsa Vloerkleed 034 200x300 (l) 300.00 X (b) 200.00 Cm
      • 08719323169555
      1
      1416.00 EUR
    • Perletta Carpets Limone Vloerkleed 034 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115105139.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98281520.jpg
      Perletta Carpets Perletta Carpets Limone Vloerkleed 034 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm Limone Vloerkleed 034 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm Limone Vloerkleed 034 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm Limone Vloerkleed 034 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Limone vloerkleed 170x240 van Perletta bestaat uit een combinatie van jute en wol. Het vloerkleed wordt afgewerkt met een katoenen biesje. Een wollen biesje behoort ook tot de mogelijkheden, omdat hier meer materiaal voor wordt gebruikt, kost dit een meerprijs van 20%. Het Limone vloerkleed is beschikbaar in 30 verschillende kleuren.Het vloerkleed kan worden schoongemaakt met een stofzuiger met een plat mond... (1)
      Perletta Carpets Limone Vloerkleed 034 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm
      • 08719323169456
      1
      979.00 EUR
    • Perletta Carpets Limone Vloerkleed 332 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115104835.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103166495.jpg
      Perletta Carpets Perletta Carpets Limone Vloerkleed 332 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm Limone Vloerkleed 332 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm Limone Vloerkleed 332 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm Limone Vloerkleed 332 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Limone vloerkleed 170x240 van Perletta bestaat uit een combinatie van jute en wol. Het vloerkleed wordt afgewerkt met een katoenen biesje. Een wollen biesje behoort ook tot de mogelijkheden, omdat hier meer materiaal voor wordt gebruikt, kost dit een meerprijs van 20%. Het Limone vloerkleed is beschikbaar in 30 verschillende kleuren.Het vloerkleed kan worden schoongemaakt met een stofzuiger met een plat mond... (1)
      Perletta Carpets Limone Vloerkleed 332 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm
      • 08719323169463
      1
      979.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 160 cm (lengte_cm_160)
      • 160 cm - 230 cm (lengte_cm_160_230)
      • 230 cm - 240 cm (lengte_cm_230_240)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_240)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 140 cm (breedte_cm_140)
      • 140 cm - 170 cm (breedte_cm_140_170)
      • 170 cm - 200 cm (breedte_cm_170_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Steen (steen)
      • Vilt (vilt)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • &tradition (_tradition)
      • Alterego (alterego)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Haans (haans)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Krüger & Schönhoff (kru_ger_scho_nhoff)
      • Label51 (label51)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lena (lena)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Linie Design (linie_design)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Montana (montana)
      • Moooi Carpets (moooi_carpets)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outwell (outwell)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Perytex (perytex)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Teppi (teppi)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be