x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    PT Living tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • PT Living vloerkleed (Ø150 cm)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121160599.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137968652.jpg
      PT Living PT Living vloerkleed (Ø150 cm) vloerkleed (Ø150 cm) vloerkleed (Ø150 cm) Nooit meer koude voeten tijdens het bankhangen met het PT Washed Cotton Round tapijt. Een rond vloerkleed is weer eens wat anders dan een rechthoekig model. Door de neutrale kleur komt dit vloerkleed in veel verschillende interieurs tot zijn recht. (1)
      PT Living vloerkleed (Ø150 cm)
      • 08714302650543
      1
      54.95 EUR
    • PT Living vloerkleed (Ø150 cm)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121154306.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137956416.jpg
      PT Living PT Living vloerkleed (Ø150 cm) vloerkleed (Ø150 cm) vloerkleed (Ø150 cm) Nooit meer koude voeten tijdens het bankhangen met het PT Washed Cotton Round tapijt. Een rond vloerkleed is weer eens wat anders dan een rechthoekig model. Door de neutrale kleur komt dit vloerkleed in veel verschillende interieurs tot zijn recht. (1)
      PT Living vloerkleed (Ø150 cm)
      • 08714302650550
      1
      60.99 EUR
    • PT Living vloerkleed (Ø150 cm)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137975815.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121154385.jpg
      PT Living PT Living vloerkleed (Ø150 cm) vloerkleed (Ø150 cm) vloerkleed (Ø150 cm) Nooit meer koude voeten tijdens het bankhangen met het PT Washed Cotton Round tapijt. Een rond vloerkleed is weer eens wat anders dan een rechthoekig model. Door de neutrale kleur komt dit vloerkleed in veel verschillende interieurs tot zijn recht. (1)
      PT Living vloerkleed (Ø150 cm)
      • 08714302650567
      1
      63.80 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 160 cm (lengte_cm_160)
      • 160 cm - 200 cm (lengte_cm_160_200)
      • 200 cm - 240 cm (lengte_cm_200_240)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_240)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 120 cm (breedte_cm_120)
      • 120 cm - 160 cm (breedte_cm_120_160)
      • 160 cm - 200 cm (breedte_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Sisal (sisal)
      • Stof (stof)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • 4uDesigned (4udesigned)
      • Ancona (ancona)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Bambi (bambi)
      • Be pure (be_pure)
      • Beija Flor (beija_flor)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beta (beta)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Bonaparte (bonaparte)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Doing Goods (doing_goods)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • FÉST (fe_st)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Haans (haans)
      • Hartman (hartman)
      • Hawaii (hawaii)
      • HAY (hay)
      • HEITMANN FELLE (heitmann_felle)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Katherine Carnaby (katherine_carnaby)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Label51 (label51)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Lima (lima)
      • Linie Design (linie_design)
      • Lisomme (lisomme)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lorena Canals (lorena_canals)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magis (magis)
      • Marrakesh (marrakesh)
      • Massimo (massimo)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Momo Rugs (momo_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Morris (morris)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • Obsession (obsession)
      • Oci Die Teppichmarke (oci_die_teppichmarke)
      • Outwell (outwell)
      • PAD (pad)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Plus (plus)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Sehrazat (sehrazat)
      • Seletti (seletti)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be