x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Roommate tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Roommate Vloerkleed "Geel "
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138005342.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121802107.jpg
      Roommate Roommate Vloerkleed "Geel " Vloerkleed "Geel " Vloerkleed "Geel " Vrolijk de kinderkamer in een handomdraai op met dit Roommate vloerkleed! Dit katoenen vloerkleed is voorzien van een vrolijke print. Met het kleed heb je een zachte vloer in de kinderkamer zodat je kindje erop kan kruipen, zitten en spelen. (1)
      Roommate Vloerkleed "Geel "
      • 05713137003206
      1
      most_sold
      66.95 EUR
    • Roommate Vloerkleed Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138005253.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144506825.jpg
      Roommate Roommate Vloerkleed Grijs Vloerkleed Grijs Vloerkleed Grijs Vrolijk de kinderkamer in een handomdraai op met dit Roommate vloerkleed! Dit katoenen vloerkleed is voorzien van een vrolijke print. Met het kleed heb je een zachte vloer in de kinderkamer zodat je kindje erop kan kruipen, zitten en spelen. (1)
      Roommate Vloerkleed Grijs
      • 05713137003190
      1
      66.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 160 cm (lengte_cm_160)
      • 160 cm - 230 cm (lengte_cm_160_230)
      • 230 cm - 240 cm (lengte_cm_230_240)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_240)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 140 cm (breedte_cm_140)
      • 140 cm - 170 cm (breedte_cm_140_170)
      • 170 cm - 200 cm (breedte_cm_170_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Steen (steen)
      • Vilt (vilt)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • &tradition (_tradition)
      • Alterego (alterego)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Haans (haans)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Krüger & Schönhoff (kru_ger_scho_nhoff)
      • Label51 (label51)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lena (lena)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Linie Design (linie_design)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Montana (montana)
      • Moooi Carpets (moooi_carpets)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outwell (outwell)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Perytex (perytex)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Teppi (teppi)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be