x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sebra tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 Roze (Ø) 120 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115104239.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145583580.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99143486.jpg
      Sebra Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 Roze (Ø) 120 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 Roze (Ø) 120 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 Roze (Ø) 120 Cm Gehaakt vloerkleed 120 cm (1)
      Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 Roze (Ø) 120 Cm
      • 05704680042477
      2
      119.95 EUR
    • Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180 X (b) 80 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115103482.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124143501.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116610482.jpg
      Sebra Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180 X (b) 80 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Geknoopt vloerkleed 180x80 vloerkleed van Sebra is gemaakt van 100 procent katoen. Het kleed is 180 centimeter lang en 80 centimeter breed. Het kleed weegt 2 kilo. (1)
      Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180 X (b) 80 Cm
      • 05704680041548
      1
      most_sold
      79.95 EUR
    • Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180 X (b) 80 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115103361.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124142410.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134996996.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/79673916.jpg
      Sebra Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180 X (b) 80 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Geknoopt vloerkleed 180x80 vloerkleed van Sebra is gemaakt van 100 procent katoen. Het kleed is 180 centimeter lang en 80 centimeter breed. Het kleed weegt 2 kilo. (1)
      Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180 X (b) 80 Cm
      • 05704680037664
      1
      79.95 EUR
    • Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116206001.jpg
      Sebra Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Gehaakt vloerkleed 120 van Sebra heeft een doorsnede van 120 centimeter. Het vloerkleed is gemaakt van katoen. Je kunt kiezen uit verschillende variaties qua kleur. (1)
      Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm
      1
      119.95 EUR
    • Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142633836.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124144453.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143424348.jpg
      Sebra Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Geknoopt vloerkleed 180x80 vloerkleed van Sebra is gemaakt van 100 procent katoen. Het kleed is 180 centimeter lang en 80 centimeter breed. Het kleed weegt 2 kilo. (1)
      Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm
      • 05704680041531
      1
      79.95 EUR
    • Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115110137.jpg
      Sebra Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Geknoopt vloerkleed 180x80 vloerkleed van Sebra is gemaakt van 100 procent katoen. Het kleed is 180 centimeter lang en 80 centimeter breed. Het kleed weegt 2 kilo. (1)
      Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm
      1
      79.95 EUR
    • Sebra Dots Multi Vloerkleed (l) 180 X (b) 80 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145826284.jpg
      Sebra Sebra Dots Multi Vloerkleed (l) 180 X (b) 80 Cm Dots Multi Vloerkleed (l) 180 X (b) 80 Cm Dots Multi Vloerkleed (l) 180 X (b) 80 Cm Dots Multi Vloerkleed (l) 180 X (b) 80 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Dots Multi vloerkleed van Sebra is 180 centimeter lang en 80 centimeter breed. Het vloerkleed is gemaakt van 100% katoen en is alleen geschikt om te stomen. (1)
      Sebra Dots Multi Vloerkleed (l) 180 X (b) 80 Cm
      • 05704680051301
      1
      69.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trendhopper DEFAULT
        • trendhopper
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 160 cm (lengte_cm_160)
      • 160 cm - 230 cm (lengte_cm_160_230)
      • 230 cm - 240 cm (lengte_cm_230_240)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_240)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 140 cm (breedte_cm_140)
      • 140 cm - 170 cm (breedte_cm_140_170)
      • 170 cm - 200 cm (breedte_cm_170_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Steen (steen)
      • Vilt (vilt)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • &tradition (_tradition)
      • Alterego (alterego)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Haans (haans)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Krüger & Schönhoff (kru_ger_scho_nhoff)
      • Label51 (label51)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lena (lena)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Linie Design (linie_design)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Montana (montana)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outwell (outwell)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Perytex (perytex)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Teppi (teppi)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be