x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vtwonen tapijt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Vtwonen Vloerkleed 170 x 240 cm - Donkergrijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137961402.jpg
      Vtwonen Vtwonen Vloerkleed 170 x 240 cm - Donkergrijs Vloerkleed 170 x 240 cm - Donkergrijs Vloerkleed 170 x 240 cm - Donkergrijs Haal een toefje vt in huis met de vtwonen huiscollectie (1)
      Vtwonen Vloerkleed 170 x 240 cm - Donkergrijs
      • 08718924019139
      1
      most_sold
      349.00 EUR
    • Vtwonen Vloerkleed 170 x 240 cm - Off White
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137970226.jpg
      Vtwonen Vtwonen Vloerkleed 170 x 240 cm - Off White Vloerkleed 170 x 240 cm - Off White Vloerkleed 170 x 240 cm - Off White Haal een toefje vt in huis met de vtwonen huiscollectie. (1)
      Vtwonen Vloerkleed 170 x 240 cm - Off White
      • 08718924019108
      1
      349.00 EUR
    • Vtwonen Diamand Vloerkleed 170 x 240 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145153310.jpg
      Vtwonen Vtwonen Diamand Vloerkleed 170 x 240 cm Diamand Vloerkleed 170 x 240 cm Diamand Vloerkleed 170 x 240 cm De nieuwe collectie vtwonen vloerkleden komt in natuurlijke, zachte kleuren die goed passen bij een bohmien f modern interieur. (1)
      Vtwonen Diamand Vloerkleed 170 x 240 cm
      • 08718924010075
      1
      249.00 EUR
    • Vtwonen Cross Vloerkleed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146018735.jpg
      Vtwonen Vtwonen Cross Vloerkleed Cross Vloerkleed Cross Vloerkleed Zo'n uniek vloerkleed van vtwonen valt meteen op wanneer je de ruimte waar hij staat binnentreedt. Een absolute eyecatcher dus! Maar dat kan ook niet anders; het heeft de vorm van een kruis en is voorzien van speelse kwastjes. (1)
      Vtwonen Cross Vloerkleed
      • 08720088011003
      1
      99.95 EUR
    • Vtwonen Stripe Vloerkleed 170 x 240 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145154903.jpg
      Vtwonen Vtwonen Stripe Vloerkleed 170 x 240 cm Stripe Vloerkleed 170 x 240 cm Stripe Vloerkleed 170 x 240 cm De nieuwe collectie vtwonen vloerkleden komt in natuurlijke, zachte kleuren die goed passen bij een bohmien f modern interieur. (1)
      Vtwonen Stripe Vloerkleed 170 x 240 cm
      • 08718924010037
      1
      209.00 EUR
    • Vtwonen Vloerloper 90 x 200 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145201124.jpg
      Vtwonen Vtwonen Vloerloper 90 x 200 cm Vloerloper 90 x 200 cm Vloerloper 90 x 200 cm Haal een toefje vt in huis met de vtwonen huiscollectie. (1)
      Vtwonen Vloerloper 90 x 200 cm
      • 08718924019085
      1
      169.00 EUR
    • Vtwonen Vloerloper 90 x 200 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145201116.jpg
      Vtwonen Vtwonen Vloerloper 90 x 200 cm Vloerloper 90 x 200 cm Vloerloper 90 x 200 cm Haal een toefje vt in huis met de vtwonen huiscollectie (1)
      Vtwonen Vloerloper 90 x 200 cm
      • 08718924019115
      1
      169.00 EUR
    • Vtwonen Cross Vloerkleed 90 x 90 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146018727.jpg
      Vtwonen Vtwonen Cross Vloerkleed 90 x 90 cm Cross Vloerkleed 90 x 90 cm Cross Vloerkleed 90 x 90 cm Zo'n uniek vloerkleed van vtwonen valt meteen op wanneer je de ruimte waar hij staat binnentreedt. Een absolute eyecatcher dus! Maar dat kan ook niet anders; het heeft de vorm van een kruis en is voorzien van speelse kwastjes. (1)
      Vtwonen Cross Vloerkleed 90 x 90 cm
      • 08720088010983
      1
      69.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 160 cm (lengte_cm_160)
      • 160 cm - 230 cm (lengte_cm_160_230)
      • 230 cm - 240 cm (lengte_cm_230_240)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_240)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 140 cm (breedte_cm_140)
      • 140 cm - 170 cm (breedte_cm_140_170)
      • 170 cm - 200 cm (breedte_cm_170_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Steen (steen)
      • Vilt (vilt)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • &tradition (_tradition)
      • Alterego (alterego)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Haans (haans)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Krüger & Schönhoff (kru_ger_scho_nhoff)
      • Label51 (label51)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lena (lena)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Linie Design (linie_design)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Montana (montana)
      • Moooi Carpets (moooi_carpets)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • OTTO (otto)
      • Outwell (outwell)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Perytex (perytex)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Teppi (teppi)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trend (trend)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be