x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerlampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    KÖGL vloerlampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerlampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • KÖGL Vloerlamp CAMPANA, 3-lichts
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177575882.jpg
      KÖGL KÖGL Vloerlamp CAMPANA, 3-lichts Vloerlamp CAMPANA, 3-lichts Vloerlamp CAMPANA, 3-lichts Exquis vormgegeven 3-lichts vloerlamp CAMPANA met rijke goud gepatineerde bladdecoratie Met voetschakelaar en ca. 150 cm lang snoer. Deze vloerlamp van de serie CAMPANA is door de schitterende bladdecoratie een waar pronkstuk, ook als ze niet aan is. De smaakvolle materiaalkeuze en filigraan vormgeving maken steeds opnieuw weer indruk. Traditionele vervaardiging in Duits-Italiaanse werkplaatsen waarborgt de onveranderlijk hoge kwaliteit van deze stijlvolle verlichting. Energie-efficiëntieklas... (1)
      KÖGL Vloerlamp CAMPANA, 3-lichts
      • 04040766151376
      1
      368.80 EUR
    • KÖGL Vloerlamp BONITO met goudkleurige spiraal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177569126.jpg
      KÖGL KÖGL Vloerlamp BONITO met goudkleurige spiraal Vloerlamp BONITO met goudkleurige spiraal Vloerlamp BONITO met goudkleurige spiraal Kwalitatief hoogwaardige vloerlamp BONITO met decoratieve goudkleurige spiraal Uitgerust met dimmer, metaal roestkleur, scavo-glas wit. Energie-efficiëntieklasse:A++ (1)
      KÖGL Vloerlamp BONITO met goudkleurige spiraal
      • 04040766190177
      1
      582.80 EUR
    • KÖGL Uplight AMABILE met leeslamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177576515.jpg
      KÖGL KÖGL Uplight AMABILE met leeslamp Uplight AMABILE met leeslamp Uplight AMABILE met leeslamp Lichtsterke, artistiek gevormde uplight met dimmer en leeslamp, designed by UTA KÖGL Met de artistieke metaalversiering in antiek-goudkleur is deze stijlvolle uplight ook als hij uit staat een indrukwekkende blikvanger. De witte glazen - vloeiend overgaand in helder glas - zorgt voor een bijzonder mooi lichteffect. Met de dimmer is de gewenste lichtsterkte eenvoudig in te stellen. Fabrieksinformatie: de productie uitsluitend in Duitsland en Italië en de voortdurende kwaliteitscontroles, garan... (1)
      KÖGL Uplight AMABILE met leeslamp
      • 04040766230279
      1
      579.90 EUR
    • KÖGL Kristallen vloerlamp Fiorella, helder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177576475.jpg
      KÖGL KÖGL Kristallen vloerlamp Fiorella, helder Kristallen vloerlamp Fiorella, helder Kristallen vloerlamp Fiorella, helder Sfeervolle kristallen bloemen sieren vloerlamp Fiorella Fiorella is een aantrekkelijke blikvanger voor iedereen die van iets bijzonders houdt. Met haar bloemvormige kristallen kapjes verspreidt ze stralend licht, dat weerkaatst op de met bladgoud beklede voet. De fraai gebogen armen zijn in antieke roestkleur uitgevoerd. Hierdoor wordt vloerlamp Fiorella een stijlvolle aanwinst voor klassieke en antieke, maar ook moderne interieurs. Energie-efficiëntieklasse:A++ (1)
      KÖGL Kristallen vloerlamp Fiorella, helder
      • 04040766288478
      1
      549.90 EUR
    • KÖGL Rustieke uplight CAMPANA
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177572599.jpg
      KÖGL KÖGL Rustieke uplight CAMPANA Rustieke uplight CAMPANA Rustieke uplight CAMPANA Decoratieve uplight CAMPANA met zwenkbare leeslamp en dimmer Deze vloerlamp van de serie CAMPANA is door haar schitterende blader-design een waar pronkstuk, ook als ze uit staat. De rijke materiaalkeuze en filigraan vormgeving maken steeds opnieuw indruk. Traditionele vervaardiging in Duits-Italiaanse werkplaatsen waarborgt de constante hoge kwaliteit. De leeslamp bevindt zich op 110 cm hoogte en kan separaat geschakeld worden. Ze kan naar links, rechts en naar voren bewogen worden en heeft g... (1)
      KÖGL Rustieke uplight CAMPANA
      • 04040766151277
      1
      628.80 EUR
    • KÖGL Vloerlamp CAMPANA by Uta Kögl
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177573654.jpg
      KÖGL KÖGL Vloerlamp CAMPANA by Uta Kögl Vloerlamp CAMPANA by Uta Kögl Vloerlamp CAMPANA by Uta Kögl Unieke decoratieve uplight met dimmer, goudkleurige gepatineerde bladeren Deze vloerlamp is door het prachtige blad-design ook als ze niet aan staat een echt pronkstuk. De elegante materiaalkeuze en de ranke vormgeving maken telkens opnieuw indruk. Traditionele afwerking in Duits-Italiaanse ateliers waarborgt de constante hoge kwaliteit. Energie-efficiëntieklasse:A++ (1)
      KÖGL Vloerlamp CAMPANA by Uta Kögl
      • 04040766151178
      1
      529.80 EUR
    • KÖGL Kristallen vloerlamp Fiorella, amber
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177569742.jpg
      KÖGL KÖGL Kristallen vloerlamp Fiorella, amber Kristallen vloerlamp Fiorella, amber Kristallen vloerlamp Fiorella, amber Sfeervolle kristallen bloemen sieren vloerlamp Fiorella Fiorella is een aantrekkelijke blikvanger voor iedereen die van iets bijzonders houdt. Met haar bloemvormige kristallen kapjes verspreidt ze stralend licht, dat weerkaatst op de met bladgoud beklede voet. De fraai gebogen armen zijn in antieke roestkleur uitgevoerd. Hierdoor wordt vloerlamp Fiorella een stijlvolle aanwinst voor klassieke en antieke, maar ook moderne interieurs. Energie-efficiëntieklasse:A++ (1)
      KÖGL Kristallen vloerlamp Fiorella, amber
      • 04040766289475
      1
      666.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Artemide DEFAULT
        • artemide
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Artemide (artemide)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Zuiver (zuiver)
      • QAZQA (qazqa)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • ABC-led (abc_led)
      • Action (action)
      • AILATI (ailati)
      • Aldex (aldex)
      • ALMA LIGHT BARCELONA (alma_light_barcelona)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Light & Home (anne_light_home)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcade (arcade)
      • Arcchio (arcchio)
      • Argon (argon)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • BANKAMP (bankamp)
      • Beacon (beacon)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Block (block)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • BOPP (bopp)
      • BPS Koncept (bps_koncept)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Britop (britop)
      • Busch (busch)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Consortio (consortio)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • CREMASCO (cremasco)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • DOMUS (domus)
      • Duolla (duolla)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Dyson (dyson)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Eglo (eglo)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Elobra (elobra)
      • ELSTEAD (elstead)
      • ESCALE (escale)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • Expo Trading (expo_trading)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fischer (fischer)
      • Fisura (fisura)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Forestier (forestier)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • GROK (grok)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • HAY (hay)
      • Helam (helam)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • HerzBlut (herzblut)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hufnagel (hufnagel)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innolux (innolux)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Jupiter (jupiter)
      • K.S. Verlichting (k_s_verlichting)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karman (karman)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Kokoon (kokoon)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • Lamkur (lamkur)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Leco (leco)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Lis Poland (lis_poland)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LOUM (loum)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luctra (luctra)
      • Lumina (lumina)
      • Lux.pro (lux_pro)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Maco Design (maco_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Market Set (market_set)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Masterlight (masterlight)
      • MAUL (maul)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • MODO LUCE (modo_luce)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • Nimbus (nimbus)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • ONLI (onli)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • PAMALUX (pamalux)
      • PATRIZIA VOLPATO (patrizia_volpato)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prandina (prandina)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Pujol (pujol)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Reality (reality)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rox Living (rox_living)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • SCHULLER (schuller)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Sense' Living (sense_living)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shade (shade)
      • SHADE LIGHTS (shade_lights)
      • Sigma (sigma)
      • Signify (signify)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Tagwerk (tagwerk)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • TK Lighting (tk_lighting)
      • Tom (tom)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • UMAGE (umage)
      • Unilux (unilux)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vita (vita)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldmann (waldmann)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wofi (wofi)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 120 (budget)
      • € 120 - € 200 (price_2)
      • € 200 - € 410 (price_3)
      • ≥ € 410 (price_4)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 135 cm (hoogte_cm_1)
      • 135 cm - 150 cm (hoogte_cm_2)
      • 150 cm - 165 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 165 cm (hoogte_cm_4)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Energy saving lamp (energy_saving_lamp)
      • Fixed LED (fixed_led)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_1)
      • 25 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be