x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerlampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Moree vloerlampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerlampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Moree Vloerlamp Swap Outdoor, blue lines kap
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175703093.jpg
      Moree Moree Vloerlamp Swap Outdoor, blue lines kap Vloerlamp Swap Outdoor, blue lines kap Vloerlamp Swap Outdoor, blue lines kap Veelzijdige vloerlamp Swap voor buiten Of het nu in de modern vormgegeven woonkamer is of in het gezellige bereik buiten met lounge in de tuin of zithoek op terras en balkon - de vloerlamp Swap snijdt een goed figuur in elke omgeving. De klassieke constructie en het gebruik van metaal en weerbestendige, doorschijnende kunststof zorgen ervoor dat de armatuur tijdloos en modern tegelijk lijkt. De lampvoet is voorzien van een bekleding die geschikt is voor gebruik outdoor. "Swap" is de Engelse t... (1)
      Moree Vloerlamp Swap Outdoor, blue lines kap
      • 04260218363168
      1
      139.90 EUR
    • Moree Alice XL Vloerlamp Ø70x172 Cm - Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182920549.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182921915.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175702855.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182921913.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182921919.jpg
      Moree Moree Alice XL Vloerlamp Ø70x172 Cm - Grijs Alice XL Vloerlamp Ø70x172 Cm - Grijs Alice XL Vloerlamp Ø70x172 Cm - Grijs Met viltmantel - indrukwekkende LED vloerlamp Alice XL De Alice XL LED vloerlamp is een unieke decoratie op vele bereiken - van particuliere woonkamer tot bedrijfsruimtes of hotels. De armatuur was volledig bedekt met grijs vilt, dat zeer decoratief werd afgesloten met een witte, ruwe naad. Een bijzonder geestige optiek wordt gecreëerd door de zwenkbare lampenkap, die in alle richtingen op de voet kan worden gekanteld. De schakelaar voor het eenvoudig in- en uitschakelen van de armatuur is ge... (1)
      Moree Alice XL Vloerlamp Ø70x172 Cm - Grijs
      • 04260218362314
      1
      901.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Artemide DEFAULT
        • artemide
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Artemide (artemide)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Zuiver (zuiver)
      • QAZQA (qazqa)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • ABC-led (abc_led)
      • Action (action)
      • AILATI (ailati)
      • Aldex (aldex)
      • ALMA LIGHT BARCELONA (alma_light_barcelona)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Light & Home (anne_light_home)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcade (arcade)
      • Arcchio (arcchio)
      • Argon (argon)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • BANKAMP (bankamp)
      • Beacon (beacon)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Block (block)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • BOPP (bopp)
      • BPS Koncept (bps_koncept)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Britop (britop)
      • Busch (busch)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Consortio (consortio)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • CREMASCO (cremasco)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • DOMUS (domus)
      • Duolla (duolla)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Dyson (dyson)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Eglo (eglo)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Elobra (elobra)
      • ELSTEAD (elstead)
      • ESCALE (escale)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • Expo Trading (expo_trading)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fischer (fischer)
      • Fisura (fisura)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Forestier (forestier)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • GROK (grok)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • HAY (hay)
      • Helam (helam)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • HerzBlut (herzblut)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hufnagel (hufnagel)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innolux (innolux)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Jupiter (jupiter)
      • K.S. Verlichting (k_s_verlichting)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karman (karman)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Kokoon (kokoon)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • Lamkur (lamkur)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Leco (leco)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Lis Poland (lis_poland)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LOUM (loum)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luctra (luctra)
      • Lumina (lumina)
      • Lux.pro (lux_pro)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Maco Design (maco_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Market Set (market_set)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Masterlight (masterlight)
      • MAUL (maul)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • MODO LUCE (modo_luce)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • Nimbus (nimbus)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • ONLI (onli)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • PAMALUX (pamalux)
      • PATRIZIA VOLPATO (patrizia_volpato)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prandina (prandina)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Pujol (pujol)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Reality (reality)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rox Living (rox_living)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • SCHULLER (schuller)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Sense' Living (sense_living)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shade (shade)
      • SHADE LIGHTS (shade_lights)
      • Sigma (sigma)
      • Signify (signify)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Tagwerk (tagwerk)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • TK Lighting (tk_lighting)
      • Tom (tom)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • UMAGE (umage)
      • Unilux (unilux)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vita (vita)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldmann (waldmann)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wofi (wofi)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 120 (budget)
      • € 120 - € 200 (price_2)
      • € 200 - € 410 (price_3)
      • ≥ € 410 (price_4)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 135 cm (hoogte_cm_1)
      • 135 cm - 150 cm (hoogte_cm_2)
      • 150 cm - 165 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 165 cm (hoogte_cm_4)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Energy saving lamp (energy_saving_lamp)
      • Fixed LED (fixed_led)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_1)
      • 25 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be