x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerlampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Muuto vloerlampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerlampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Muuto Leaf Vloerlamp Wit (h) 118 X (Ø) 22 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143707221.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125453491.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115100741.jpg
      Muuto Muuto Leaf Vloerlamp Wit (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Wit (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Wit (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Wit (h) 118 X (Ø) 22 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Muuto Leaf vloerlamp LED is 118 centimeter hoog en de lampenkap heeft een diameter van 18.5 centimeter. De lamp is gemaakt van aluminium en verkrijgbaar in de kleuren grijs. roze. groen. wit en zwart. Met de dimmer kan je de lichtsterkte naar wens aanpassen. de kap van de lamp is draaibaar. Je bepaalt dus zelf hoe krachtig en waarheen de Muuto Leaf vloerlamp LED schijnt. (1)
      Muuto Leaf Vloerlamp Wit (h) 118 X (Ø) 22 Cm
      • 05710562120225
      1
      349.00 EUR
    • Muuto Leaf Vloerlamp Zwart (h) 118 X (Ø) 22 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165152318.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158030503.jpg
      Muuto Muuto Leaf Vloerlamp Zwart (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Zwart (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Zwart (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Zwart (h) 118 X (Ø) 22 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Muuto Leaf vloerlamp LED is 118 centimeter hoog en de lampenkap heeft een diameter van 18,5 centimeter. De lamp is gemaakt van aluminium en verkrijgbaar in de kleuren grijs, roze, groen, wit en zwart. Met de dimmer kan je de lichtsterkte naar wens aanpassen, de kap van de lamp is draaibaar. Je bepaalt dus zelf hoe krachtig en waarheen de Muuto Leaf vloerlamp LED schijnt. (1)
      Muuto Leaf Vloerlamp Zwart (h) 118 X (Ø) 22 Cm
      • 05710562134321
      1
      349.00 EUR
    • Muuto Pull Vloerlamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178374830.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161517855.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84553740.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84553741.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158030241.jpg
      Muuto Muuto Pull Vloerlamp Pull Vloerlamp Pull Vloerlamp Pull Vloerlamp Eiken Wit (h) 151 X (Ø) 31,5 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Pull vloerlamp van Muuto is gemaakt van essenhout. Daarnaast heeft Muuto de kap van de Pull vloerlamp gemaakt van kunststof en het snoer is van textiel. De lamp is in hoogte verstelbaar door het koord. De Pull vloerlamp heeft een hoogte van 151 centimeter en een diameter van 31,5 centimeter. (1)
      Muuto Pull Vloerlamp
      • 05710562120416
      • 05713294321151
      1
      469.00 EUR
    • Muuto Leaf Vloerlamp Donkergroen (h) 118 X (Ø) 22 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152334481.jpg
      Muuto Muuto Leaf Vloerlamp Donkergroen (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Donkergroen (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Donkergroen (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Donkergroen (h) 118 X (Ø) 22 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Muuto Leaf vloerlamp LED is 118 centimeter hoog en de lampenkap heeft een diameter van 18,5 centimeter. De lamp is gemaakt van aluminium en verkrijgbaar in de kleuren grijs, roze, groen, wit en zwart. Met de dimmer kan je de lichtsterkte naar wens aanpassen, de kap van de lamp is draaibaar. Je bepaalt dus zelf hoe krachtig en waarheen de Muuto Leaf vloerlamp LED schijnt. (1)
      Muuto Leaf Vloerlamp Donkergroen (h) 118 X (Ø) 22 Cm
      • 05713294338357
      1
      349.00 EUR
    • Muuto Pull Vloerlamp Grijs Wit (h) 151 X (Ø) 31,5 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152338569.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178363872.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173122423.jpg
      Muuto Muuto Pull Vloerlamp Grijs Wit (h) 151 X (Ø) 31,5 Cm Pull Vloerlamp Grijs Wit (h) 151 X (Ø) 31,5 Cm Pull Vloerlamp Grijs Wit (h) 151 X (Ø) 31,5 Cm Pull Vloerlamp Grijs Wit (h) 151 X (Ø) 31,5 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Pull vloerlamp van Muuto is gemaakt van essenhout. Daarnaast heeft Muuto de kap van de Pull vloerlamp gemaakt van kunststof en het snoer is van textiel. De lamp is in hoogte verstelbaar door het koord. De Pull vloerlamp heeft een hoogte van 151 centimeter en een diameter van 31,5 centimeter. (1)
      Muuto Pull Vloerlamp Grijs Wit (h) 151 X (Ø) 31,5 Cm
      • 05713294321144
      1
      469.00 EUR
    • Muuto Leaf Vloerlamp Grijs (h) 118 X (Ø) 22 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165323358.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125452272.jpg
      Muuto Muuto Leaf Vloerlamp Grijs (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Grijs (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Grijs (h) 118 X (Ø) 22 Cm Leaf Vloerlamp Grijs (h) 118 X (Ø) 22 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Muuto Leaf vloerlamp LED is 118 centimeter hoog en de lampenkap heeft een diameter van 18.5 centimeter. De lamp is gemaakt van aluminium en verkrijgbaar in de kleuren grijs. roze. groen. wit en zwart. Met de dimmer kan je de lichtsterkte naar wens aanpassen. de kap van de lamp is draaibaar. Je bepaalt dus zelf hoe krachtig en waarheen de Muuto Leaf vloerlamp LED schijnt. (1)
      Muuto Leaf Vloerlamp Grijs (h) 118 X (Ø) 22 Cm
      • 05710562120218
      1
      349.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Artemide DEFAULT
        • artemide
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Artemide (artemide)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Zuiver (zuiver)
      • QAZQA (qazqa)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • ABC-led (abc_led)
      • Action (action)
      • AILATI (ailati)
      • Aldex (aldex)
      • ALMA LIGHT BARCELONA (alma_light_barcelona)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Light & Home (anne_light_home)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcade (arcade)
      • Arcchio (arcchio)
      • Argon (argon)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • BANKAMP (bankamp)
      • Beacon (beacon)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Block (block)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • BOPP (bopp)
      • BPS Koncept (bps_koncept)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Britop (britop)
      • Busch (busch)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Consortio (consortio)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • CREMASCO (cremasco)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • DOMUS (domus)
      • Duolla (duolla)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Dyson (dyson)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Eglo (eglo)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Elobra (elobra)
      • ELSTEAD (elstead)
      • ESCALE (escale)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • Expo Trading (expo_trading)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fischer (fischer)
      • Fisura (fisura)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Forestier (forestier)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • GROK (grok)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • HAY (hay)
      • Helam (helam)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • HerzBlut (herzblut)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hufnagel (hufnagel)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innolux (innolux)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Jupiter (jupiter)
      • K.S. Verlichting (k_s_verlichting)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karman (karman)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Kokoon (kokoon)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • Lamkur (lamkur)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Leco (leco)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Lis Poland (lis_poland)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LOUM (loum)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luctra (luctra)
      • Lumina (lumina)
      • Lux.pro (lux_pro)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Maco Design (maco_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Market Set (market_set)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Masterlight (masterlight)
      • MAUL (maul)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • MODO LUCE (modo_luce)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • Nimbus (nimbus)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • ONLI (onli)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • PAMALUX (pamalux)
      • PATRIZIA VOLPATO (patrizia_volpato)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prandina (prandina)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Pujol (pujol)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Reality (reality)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rox Living (rox_living)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • SCHULLER (schuller)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Sense' Living (sense_living)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shade (shade)
      • SHADE LIGHTS (shade_lights)
      • Sigma (sigma)
      • Signify (signify)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Tagwerk (tagwerk)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • TK Lighting (tk_lighting)
      • Tom (tom)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • UMAGE (umage)
      • Unilux (unilux)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vita (vita)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldmann (waldmann)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wofi (wofi)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 120 (budget)
      • € 120 - € 200 (price_2)
      • € 200 - € 410 (price_3)
      • ≥ € 410 (price_4)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 135 cm (hoogte_cm_1)
      • 135 cm - 150 cm (hoogte_cm_2)
      • 150 cm - 165 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 165 cm (hoogte_cm_4)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Energy saving lamp (energy_saving_lamp)
      • Fixed LED (fixed_led)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_1)
      • 25 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be