x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerlampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nuuck vloerlampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerlampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Nuuck Odin Vloerlamp LED (h) 150 X (Ø) 15 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178378608.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181271852.jpg
      Nuuck Nuuck Odin Vloerlamp LED (h) 150 X (Ø) 15 Cm Odin Vloerlamp LED (h) 150 X (Ø) 15 Cm Odin Vloerlamp LED (h) 150 X (Ø) 15 Cm Nuuck Odin Vloerlamp LED (h) 150 X (Ø) 15 Cm: maakt je interieur bijzonder! Dit is de Odin vloerlamp LED van Nuuck. De vloerlamp is gemaakt van gedeeltelijk geverfd staal en in de glazen lichtbollen zit een geïntegreerde LED module met een wattage van 3/4,5. Op het snoer zit een aan-/uitschakelaar. De vloerlamp heeft een hoogte van 150 centimeter. De kleine lichtbol heeft een diameter van 10 centimeter en de grote lichtbol heeft een diameter van 15 centimeter. Van deze serie is ook een hangla... (1)
      Nuuck Odin Vloerlamp LED (h) 150 X (Ø) 15 Cm
      • 05702410302655
      3
      deal
      204.26 EUR
    • Nuuck Liv vloerlamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178378611.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183192152.jpg
      Nuuck Nuuck Liv vloerlamp Liv vloerlamp Liv vloerlamp Dit is de Liv vloerlamp van Nuuck. De vloerlamp heeft een mat zwarte kap en voet. De stang is van messing. De lamp heeft een hoogte van 163 centimeter en een diameter van 25 centimeter. In de lamp moet een lichtbron met E27 fitting met een maximaal wattage van 40. Op het snoer zit een aan-/uitschakelaar. Er is naast een vloerlamp, ook een tafellamp beschikbaar van deze serie. (1)
      Nuuck Liv vloerlamp
      • 05702410302617
      3
      deal
      170.04 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Artemide DEFAULT
        • artemide
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Artemide (artemide)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Zuiver (zuiver)
      • QAZQA (qazqa)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • ABC-led (abc_led)
      • Action (action)
      • AILATI (ailati)
      • Aldex (aldex)
      • ALMA LIGHT BARCELONA (alma_light_barcelona)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Light & Home (anne_light_home)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcade (arcade)
      • Arcchio (arcchio)
      • Argon (argon)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • BANKAMP (bankamp)
      • Beacon (beacon)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Block (block)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • BOPP (bopp)
      • BPS Koncept (bps_koncept)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Britop (britop)
      • Busch (busch)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Consortio (consortio)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • CREMASCO (cremasco)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • DOMUS (domus)
      • Duolla (duolla)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Dyson (dyson)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Eglo (eglo)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Elobra (elobra)
      • ELSTEAD (elstead)
      • ESCALE (escale)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • Expo Trading (expo_trading)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fischer (fischer)
      • Fisura (fisura)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Forestier (forestier)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • GROK (grok)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • HAY (hay)
      • Helam (helam)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • HerzBlut (herzblut)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hufnagel (hufnagel)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innolux (innolux)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Jupiter (jupiter)
      • K.S. Verlichting (k_s_verlichting)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karman (karman)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Kokoon (kokoon)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • Lamkur (lamkur)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Leco (leco)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Lis Poland (lis_poland)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LOUM (loum)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luctra (luctra)
      • Lumina (lumina)
      • Lux.pro (lux_pro)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Maco Design (maco_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Market Set (market_set)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Masterlight (masterlight)
      • MAUL (maul)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • MODO LUCE (modo_luce)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • Nimbus (nimbus)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • ONLI (onli)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • PAMALUX (pamalux)
      • PATRIZIA VOLPATO (patrizia_volpato)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prandina (prandina)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Pujol (pujol)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Reality (reality)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rox Living (rox_living)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • SCHULLER (schuller)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Sense' Living (sense_living)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shade (shade)
      • SHADE LIGHTS (shade_lights)
      • Sigma (sigma)
      • Signify (signify)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Tagwerk (tagwerk)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • TK Lighting (tk_lighting)
      • Tom (tom)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • UMAGE (umage)
      • Unilux (unilux)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vita (vita)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldmann (waldmann)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wofi (wofi)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 120 (budget)
      • € 120 - € 200 (price_2)
      • € 200 - € 410 (price_3)
      • ≥ € 410 (price_4)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 135 cm (hoogte_cm_1)
      • 135 cm - 150 cm (hoogte_cm_2)
      • 150 cm - 165 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 165 cm (hoogte_cm_4)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Energy saving lamp (energy_saving_lamp)
      • Fixed LED (fixed_led)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_1)
      • 25 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be