x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerlampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ptmd vloerlampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerlampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Ptmd Derek Zwart vloerlamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163903194.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167751052.jpg
      Ptmd Ptmd Derek Zwart vloerlamp Derek Zwart vloerlamp Derek Zwart vloerlamp Deze staande lamp heeft elk industriële inrichting nodig om het af te maken. Deze lamp staat super leuk naast de bank, in een leeshoekje of in de slaapkamer. De spot kunt u bewegen naar uw gewenste hoek. Deze lamp creëert een fijne, warme, industriële omgeving. De lamp staat leuk in ieder interieur. Het zwarte staal geeft een stoere look aan uw inrichting. (1)
      Ptmd Derek Zwart vloerlamp
      • 08720014102096
      2
      120.00 EUR
    • Ptmd Vloerlamp Chett doorzichtig glas small 27 X 27 X 70
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85152867.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154260447.jpg
      Ptmd Ptmd Vloerlamp Chett doorzichtig glas small 27 X 27 X 70 Vloerlamp Chett doorzichtig glas small 27 X 27 X 70 Vloerlamp Chett doorzichtig glas small 27 X 27 X 70 Dit is de PTMD - Chett Vloerlamp - Transparant gemaakt van materiaal: Glas. Deze lamp behoort tot de populaire en uitgebreide Vloerlampen serie van PTMD. (1)
      Ptmd Vloerlamp Chett doorzichtig glas small 27 X 27 X 70
      • 08716109706485
      2
      106.14 EUR
    • Ptmd Jaxy Black vloerlamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163903545.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178554514.jpg
      Ptmd Ptmd Jaxy Black vloerlamp Jaxy Black vloerlamp Jaxy Black vloerlamp De Jaxy vloerlamp is gemaakt van zwartgespoten metaal. De lamp is verstelbaar en heeft een snoerlengte van 240 cm. De lamp heeft een E14 fitting en er kan max. 40W in. Ideaal als leeslamp of om die donkere hoek sfeervol te verlichten. (1)
      Ptmd Jaxy Black vloerlamp
      • 08720014034243
      1
      195.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Artemide DEFAULT
        • artemide
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Artemide (artemide)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Zuiver (zuiver)
      • QAZQA (qazqa)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • ABC-led (abc_led)
      • Action (action)
      • AILATI (ailati)
      • Aldex (aldex)
      • ALMA LIGHT BARCELONA (alma_light_barcelona)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Light & Home (anne_light_home)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcade (arcade)
      • Arcchio (arcchio)
      • Argon (argon)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • BANKAMP (bankamp)
      • Beacon (beacon)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Block (block)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • BOPP (bopp)
      • BPS Koncept (bps_koncept)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Britop (britop)
      • Busch (busch)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Consortio (consortio)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • CREMASCO (cremasco)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • DOMUS (domus)
      • Duolla (duolla)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Dyson (dyson)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Eglo (eglo)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Elobra (elobra)
      • ELSTEAD (elstead)
      • ESCALE (escale)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • Expo Trading (expo_trading)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fischer (fischer)
      • Fisura (fisura)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Forestier (forestier)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • GROK (grok)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • HAY (hay)
      • Helam (helam)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • HerzBlut (herzblut)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hufnagel (hufnagel)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innolux (innolux)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Jupiter (jupiter)
      • K.S. Verlichting (k_s_verlichting)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karman (karman)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Kokoon (kokoon)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • Lamkur (lamkur)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Leco (leco)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Lis Poland (lis_poland)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LOUM (loum)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luctra (luctra)
      • Lumina (lumina)
      • Lux.pro (lux_pro)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Maco Design (maco_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Market Set (market_set)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Masterlight (masterlight)
      • MAUL (maul)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • MODO LUCE (modo_luce)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • Nimbus (nimbus)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • ONLI (onli)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • PAMALUX (pamalux)
      • PATRIZIA VOLPATO (patrizia_volpato)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prandina (prandina)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Pujol (pujol)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Reality (reality)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rox Living (rox_living)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • SCHULLER (schuller)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Sense' Living (sense_living)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shade (shade)
      • SHADE LIGHTS (shade_lights)
      • Sigma (sigma)
      • Signify (signify)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Tagwerk (tagwerk)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • TK Lighting (tk_lighting)
      • Tom (tom)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • UMAGE (umage)
      • Unilux (unilux)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vita (vita)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldmann (waldmann)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wofi (wofi)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 120 (budget)
      • € 120 - € 200 (price_2)
      • € 200 - € 410 (price_3)
      • ≥ € 410 (price_4)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 135 cm (hoogte_cm_1)
      • 135 cm - 150 cm (hoogte_cm_2)
      • 150 cm - 165 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 165 cm (hoogte_cm_4)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Energy saving lamp (energy_saving_lamp)
      • Fixed LED (fixed_led)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_1)
      • 25 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be