x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerlampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Riverdale vloerlampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerlampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Riverdale Vloerlamp Riverdale Luca Goud 146 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162373246.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Riverdale Luca Goud 146 cm Vloerlamp Riverdale Luca Goud 146 cm Vloerlamp Riverdale Luca Goud 146 cm Bent u nog op zoek naar een mooie staande lamp voor als u uw boekje wilt lezen op de bank? Dan is deze Luca uit de collectie van Riverdale echt iets voor u!... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Riverdale Vloerlamp Riverdale Luca Goud 146 cm
      • 08717318185009
      4
      230.00 EUR
    • Riverdale Vloerlamp Riverdale Pure Goud 75 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162373342.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Riverdale Pure Goud 75 cm Vloerlamp Riverdale Pure Goud 75 cm Vloerlamp Riverdale Pure Goud 75 cm Lamp Pure gaat een spetterend effect teweegbrengen in jouw interieur. Zet hem in een hoek in huis en met het lichtbolletje aan vormt de lamp een indrukwekkend grafisch patroon op de muur. In de Pure lijn vind je ook een drietal prachtig matchende windlichten met daarin ruimte voor een mooie kaars. (1)
      Riverdale Vloerlamp Riverdale Pure Goud 75 cm
      • 08717318203727
      4
      139.96 EUR
    • Riverdale Vloerlamp Riverdale Boston Goud 147 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162373148.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Riverdale Boston Goud 147 cm Vloerlamp Riverdale Boston Goud 147 cm Vloerlamp Riverdale Boston Goud 147 cm Light it up met lamp Boston! Deze toffe lamp is onmisbaar in jouw interieur. Hij ziet er super tof uit. en hij is ook te combineren met andere items uit deze lijn. Wij zijn fan! (1)
      Riverdale Vloerlamp Riverdale Boston Goud 147 cm
      • 08717318203352
      4
      deal
      145.00 EUR
    • Riverdale Vloerlamp Riverdale Boston Goud 99 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162373075.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Riverdale Boston Goud 99 cm Vloerlamp Riverdale Boston Goud 99 cm Vloerlamp Riverdale Boston Goud 99 cm Bestel Vloerlamp Riverdale Boston Goud 99 cm online. Bekijk alle Autoverlichting van het merk Riverdale bij Etrias. (1)
      Riverdale Vloerlamp Riverdale Boston Goud 99 cm
      • 08717318203345
      4
      deal
      103.90 EUR
    • Riverdale Vloerlamp Riverdale Mesh Goud 147 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162377751.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Riverdale Mesh Goud 147 cm Vloerlamp Riverdale Mesh Goud 147 cm Vloerlamp Riverdale Mesh Goud 147 cm Bestel Vloerlamp Riverdale Mesh Goud 147 cm online. Bekijk alle Autoverlichting van het merk Riverdale bij Etrias. (1)
      Riverdale Vloerlamp Riverdale Mesh Goud 147 cm
      • 08717318208500
      3
      219.00 EUR
    • Riverdale Vloerlamp Riverdale Fre Goud 150 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162377660.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166389293.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Riverdale Fre Goud 150 cm Vloerlamp Riverdale Fre Goud 150 cm Vloerlamp Riverdale Fre Goud 150 cm Vloerlamp Fre laat dat donkere hoekje in je kamer weer helemaal stralen. De goudkleurige lamp heeft een slanke driepoot. Hierdoor staat de lamp super stabiel. Perfect in een interieur voor iedere stijl. (1)
      Riverdale Vloerlamp Riverdale Fre Goud 150 cm
      • 08717318214846
      3
      239.00 EUR
    • Riverdale Vloerlamp Riverdale Pure Goud 34 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162373145.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158533989.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Riverdale Pure Goud 34 cm Vloerlamp Riverdale Pure Goud 34 cm Vloerlamp Riverdale Pure Goud 34 cm Puur en natuurlijk: dat is vloerlamp Pure! Zet hem neer in een hoe van je interieur. Met een lichtbron creëert deze lamp een grafisch patroon op jouw muur. Staat super indrukwekkend! De Pure lijn heeft ook nog meerdere items - super tof om te combineren samen. Wij zijn fan! (1)
      Riverdale Vloerlamp Riverdale Pure Goud 34 cm
      • 08717318202256
      3
      59.95 EUR
    • Riverdale Vloerlamp Riverdale Jesse Goud 148 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162376879.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132564762.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Riverdale Jesse Goud 148 cm Vloerlamp Riverdale Jesse Goud 148 cm Vloerlamp Riverdale Jesse Goud 148 cm Bestel Vloerlamp Riverdale Jesse Goud 148 cm online. Bekijk alle Autoverlichting van het merk Riverdale bij Etrias. (1)
      Riverdale Vloerlamp Riverdale Jesse Goud 148 cm
      • 08717318184989
      3
      329.00 EUR
    • Riverdale Vloerlamp Riverdale Carter Zwart Goud 147 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162377778.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Riverdale Carter Zwart Goud 147 cm Vloerlamp Riverdale Carter Zwart Goud 147 cm Vloerlamp Riverdale Carter Zwart Goud 147 cm Riverdale Staande lamp Carter zwrt/goud 147cm, Deze staande lamp Carter zal prachtig staan naast je bank of fauteuil. De lamp geeft veel licht door zijn wijde kap, waardoor deze uitstekend gebruikt kan worden voor een heerlijk boek te lezen. Carter is gestyled in zwart met goud waardoor deze een zeer chique uitstraling krijgt. De snoerlengte van deze lamp is 190 cm. De lamp heeft een E27 fitting en max watt van 5 LED. Productspecificaties Materiaal: metaal Kleur: zwart/goud Hoogte: 150 cm Bre... (1)
      Riverdale Vloerlamp Riverdale Carter Zwart Goud 147 cm
      • 08717318208487
      2
      189.00 EUR
    • Riverdale vloerlamp Luca 95x25x145 cm - Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175937813.jpg
      Riverdale Riverdale vloerlamp Luca 95x25x145 cm - Grijs vloerlamp Luca 95x25x145 cm - Grijs vloerlamp Luca 95x25x145 cm - Grijs Deze vloerlamp Luca van Riverdale heeft een stijlvol design en is erg praktisch. De kap en poot kun je namelijk makkelijk verstellen. - Afmeting (hxbxd): 95x25x145 cm - E27 fitting - Max. 40 Watt. - Exclusief lichtbron (1)
      Riverdale vloerlamp Luca 95x25x145 cm - Grijs
      • 08717318184996
      2
      126.00 EUR
    • Riverdale Staande lamp Jesse d. grijs 148 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162376878.jpg
      Riverdale Riverdale Staande lamp Jesse d. grijs 148 cm Staande lamp Jesse d. grijs 148 cm Staande lamp Jesse d. grijs 148 cm Verlicht iedere ruimte met mooie elegante lampen. Deze mooie staande lamp is grijs en past goed in verschillende ruimtes. zoals bijvoorbeeld de woonkamer. (1)
      Riverdale Staande lamp Jesse d. grijs 148 cm
      • 08717318184972
      2
      328.50 EUR
    • Riverdale Vloerlamp Bryce goud 145cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162376932.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Bryce goud 145cm Vloerlamp Bryce goud 145cm Vloerlamp Bryce goud 145cm Let it shine met deze retro lamp van ons merk Riverdale. Hij ziet er prachtig uit en geeft voldoende licht af om de dag door te komen. Waar zet jij deze musthave neer? (1)
      Riverdale Vloerlamp Bryce goud 145cm
      • 08717318195046
      1
      219.00 EUR
    • Riverdale Vloerlamp Bryce zwart 145cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162376933.jpg
      Riverdale Riverdale Vloerlamp Bryce zwart 145cm Vloerlamp Bryce zwart 145cm Vloerlamp Bryce zwart 145cm Met trots kun je deze lamp neerzetten in jouw woning. Hij zal werkelijk overal in je interieur de show stelen. De lamp zal dan ook shinen - letterlijk en figuurlijk! Afkomstig van ons merk Riverdale. (1)
      Riverdale Vloerlamp Bryce zwart 145cm
      • 08717318195053
      1
      219.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Artemide DEFAULT
        • artemide
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Artemide (artemide)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Zuiver (zuiver)
      • QAZQA (qazqa)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • ABC-led (abc_led)
      • Action (action)
      • AILATI (ailati)
      • Aldex (aldex)
      • ALMA LIGHT BARCELONA (alma_light_barcelona)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Light & Home (anne_light_home)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcade (arcade)
      • Arcchio (arcchio)
      • Argon (argon)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • BANKAMP (bankamp)
      • Beacon (beacon)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Block (block)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • BOPP (bopp)
      • BPS Koncept (bps_koncept)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Britop (britop)
      • Busch (busch)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Consortio (consortio)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • CREMASCO (cremasco)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • DOMUS (domus)
      • Duolla (duolla)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Dyson (dyson)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Eglo (eglo)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Elobra (elobra)
      • ELSTEAD (elstead)
      • ESCALE (escale)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • Expo Trading (expo_trading)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fischer (fischer)
      • Fisura (fisura)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Forestier (forestier)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • GROK (grok)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • HAY (hay)
      • Helam (helam)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • HerzBlut (herzblut)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hufnagel (hufnagel)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innolux (innolux)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Jupiter (jupiter)
      • K.S. Verlichting (k_s_verlichting)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karman (karman)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Kokoon (kokoon)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • Lamkur (lamkur)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Leco (leco)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Lis Poland (lis_poland)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LOUM (loum)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luctra (luctra)
      • Lumina (lumina)
      • Lux.pro (lux_pro)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Maco Design (maco_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Market Set (market_set)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Masterlight (masterlight)
      • MAUL (maul)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • MODO LUCE (modo_luce)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • Nimbus (nimbus)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • ONLI (onli)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • PAMALUX (pamalux)
      • PATRIZIA VOLPATO (patrizia_volpato)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prandina (prandina)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Pujol (pujol)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Reality (reality)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rox Living (rox_living)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • SCHULLER (schuller)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Sense' Living (sense_living)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shade (shade)
      • SHADE LIGHTS (shade_lights)
      • Sigma (sigma)
      • Signify (signify)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Tagwerk (tagwerk)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • TK Lighting (tk_lighting)
      • Tom (tom)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • UMAGE (umage)
      • Unilux (unilux)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vita (vita)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldmann (waldmann)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wofi (wofi)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 120 (budget)
      • € 120 - € 200 (price_2)
      • € 200 - € 410 (price_3)
      • ≥ € 410 (price_4)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 135 cm (hoogte_cm_1)
      • 135 cm - 150 cm (hoogte_cm_2)
      • 150 cm - 165 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 165 cm (hoogte_cm_4)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Energy saving lamp (energy_saving_lamp)
      • Fixed LED (fixed_led)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_1)
      • 25 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be