x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerlampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Urban Interiors vloerlampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerlampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Urban Interiors Vloerlamp Industrial zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125586215.jpg
      Urban Interiors Urban Interiors Vloerlamp Industrial zwart Vloerlamp Industrial zwart Vloerlamp Industrial zwart Vloerlamp "Industrial" van Urban Interiors heeft een robuuste, stoere uitstraling.De lamp is in iedere gewenste richting te stellen zodat het licht op de juiste plaats schijnt. De binnenkant van de lampenkap is wit voor een maximale lichtopbrengst.Het l (1)
      Urban Interiors Vloerlamp Industrial zwart
      • 08719325005653
      2
      79.95 EUR
    • Urban Interiors Vloerlamp Industrial grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125586694.jpg
      Urban Interiors Urban Interiors Vloerlamp Industrial grijs Vloerlamp Industrial grijs Vloerlamp Industrial grijs Vloerlamp "Industrial" van Urban Interiors heeft een robuuste, stoere uitstraling.De lamp is in iedere gewenste richting te stellen zodat het licht op de juiste plaats schijnt. De binnenkant van de lampenkap is wit voor een maximale lichtopbrengst.Het l (1)
      Urban Interiors Vloerlamp Industrial grijs
      • 08719325005233
      2
      79.95 EUR
    • Urban Interiors Desky Vloerlamp Zwart - Stelbaar - 40x20x140
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147797617.jpg
      Urban Interiors Urban Interiors Desky Vloerlamp Zwart - Stelbaar - 40x20x140 Desky Vloerlamp Zwart - Stelbaar - 40x20x140 Desky Vloerlamp Zwart - Stelbaar - 40x20x140 Kies Desky voor een veelzijdige, stoere leeslamp! Productkenmerken Stoere minimalistische leeslamp De arm is in elke gewenste richting te stellen Voorzien van gestoffeerd snoer met schakelaar Geschikt voor LED lichtbron Eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (excl.) Productomschrijving De Desky is een subtiele staande vloerlamp. Deze lamp is multifunctioneel inzetbaar, zet hem bijvoorbeeld naast je bureau, gebruik hem als leeslamp of verlicht die donkere hoek in je woonkamer. Door de hoo... (1)
      Urban Interiors Desky Vloerlamp Zwart - Stelbaar - 40x20x140
      • 08719325171419
      1
      124.95 EUR
    • Urban Interiors vloerlamp Read, kleur Vintage Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125590445.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147797616.jpg
      Urban Interiors Urban Interiors vloerlamp Read, kleur Vintage Black vloerlamp Read, kleur Vintage Black vloerlamp Read, kleur Vintage Black Kies voor de vloerlamp Read om in stijl je spannende boek te lezen! Productkenmerken Stoere vloerlamp van mat zwart metaal De kap is stelbaar in elke gewenste richting Voorzien van gestoffeerd snoer met schakelaar Geschikt voor LED lichtbron Eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (excl.) Productomschrijving Read is een super hippe vloerlamp in mat zwart. De kap kan in iedere gewenste richting gepositioneerd worden, hierdoor kan deze lamp goed gebruikt om bij te lezen of een object te ver... (1)
      Urban Interiors vloerlamp Read, kleur Vintage Black
      • 08719325171402
      • UI-AI-FL-2224
      1
      84.95 EUR
    • Urban Interiors Barn Vloerlamp Zwart - Metalen kooi - Ø12
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147797614.jpg
      Urban Interiors Urban Interiors Barn Vloerlamp Zwart - Metalen kooi - Ø12 Barn Vloerlamp Zwart - Metalen kooi - Ø12 Barn Vloerlamp Zwart - Metalen kooi - Ø12 Gave vloerlamp, met een stoere look! Productkenmerken Stoere vloerlamp voorzien van een robuuste kooi Voorzien van een gestoffeerd snoer met schakelaar Afgewerkt in een stoere mat zwarte coating Geschikt voor LED lichtbron Eenvoudig aan te sluiten op een dimmer (excl.) Productomschrijving Vloerlamp Barn van Urban Interiors is voorzien van een robuuste metalen kooi. Door zijn ranke vorm kan deze lamp gemakkelijk geplaatst worden naar bijvoorbeeld een bank of in een donkere hoek. De lamp i... (1)
      Urban Interiors Barn Vloerlamp Zwart - Metalen kooi - Ø12
      • 08719325171396
      1
      89.95 EUR
    • Urban Interiors vloerlamp Frame 120cm, kleur Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147797888.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149024600.jpg
      Urban Interiors Urban Interiors vloerlamp Frame 120cm, kleur Zwart vloerlamp Frame 120cm, kleur Zwart vloerlamp Frame 120cm, kleur Zwart Urban Interiors - Vloerlamp - Industrieel - Zwart - Metaal - 30x30x120 (1)
      Urban Interiors vloerlamp Frame 120cm, kleur Zwart
      • 08719325171686
      • UI-12218
      1
      98.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Artemide DEFAULT
        • artemide
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Artemide (artemide)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Zuiver (zuiver)
      • QAZQA (qazqa)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • ABC-led (abc_led)
      • Action (action)
      • AILATI (ailati)
      • Aldex (aldex)
      • ALMA LIGHT BARCELONA (alma_light_barcelona)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Light & Home (anne_light_home)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcade (arcade)
      • Arcchio (arcchio)
      • Argon (argon)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Astro (astro)
      • AXO (axo)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • BANKAMP (bankamp)
      • Beacon (beacon)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • BES LED (bes_led)
      • Block (block)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • BOPP (bopp)
      • BPS Koncept (bps_koncept)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Britop (britop)
      • Busch (busch)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Consortio (consortio)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • CREMASCO (cremasco)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • DOMUS (domus)
      • Duolla (duolla)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Dyson (dyson)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Eglo (eglo)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • Elobra (elobra)
      • ELSTEAD (elstead)
      • ESCALE (escale)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • Expo Trading (expo_trading)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Felis Lifestyle (felis_lifestyle)
      • Feliz (feliz)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • Fischer (fischer)
      • Fisura (fisura)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Forestier (forestier)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • GROK (grok)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • HAY (hay)
      • Helam (helam)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • HerzBlut (herzblut)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hufnagel (hufnagel)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innolux (innolux)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Jupiter (jupiter)
      • K.S. Verlichting (k_s_verlichting)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karman (karman)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Kokoon (kokoon)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KS (ks)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • Lamkur (lamkur)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Leco (leco)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Linea Verdace (linea_verdace)
      • Lis Poland (lis_poland)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LOUM (loum)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luctra (luctra)
      • Lumina (lumina)
      • Lux.pro (lux_pro)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Maco Design (maco_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Market Set (market_set)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASIERO (masiero)
      • Massive (massive)
      • Masterlight (masterlight)
      • MAUL (maul)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • MODO LUCE (modo_luce)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • N-Gear (n_gear)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • Nimbus (nimbus)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • ONLI (onli)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • PAMALUX (pamalux)
      • PATRIZIA VOLPATO (patrizia_volpato)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prandina (prandina)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Pujol (pujol)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Reality (reality)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rox Living (rox_living)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • SCHULLER (schuller)
      • Schöner Wohnen (scho_ner_wohnen)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Sense' Living (sense_living)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Shade (shade)
      • SHADE LIGHTS (shade_lights)
      • Sigma (sigma)
      • Signify (signify)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Tagwerk (tagwerk)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • TK Lighting (tk_lighting)
      • Tom (tom)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • UMAGE (umage)
      • Unilux (unilux)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vita (vita)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldmann (waldmann)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wofi (wofi)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 120 (budget)
      • € 120 - € 200 (price_2)
      • € 200 - € 410 (price_3)
      • ≥ € 410 (price_4)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
    • Kleur product (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 135 cm (hoogte_cm_1)
      • 135 cm - 150 cm (hoogte_cm_2)
      • 150 cm - 165 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 165 cm (hoogte_cm_4)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Energy saving lamp (energy_saving_lamp)
      • Fixed LED (fixed_led)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_1)
      • 25 cm - 35 cm (breedte_cm_2)
      • 35 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be