x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas Voetbalschoenen adidas COPA SENSE.3 TF gw4965

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas Voetbalschoenen adidas COPA SENSE.3 TF gw4965
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas Voetbalschoenen adidas COPA SENSE.3 TF gw4965
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas Voetbalschoenen adidas COPA SENSE.3 TF gw4965
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212532109.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211814462.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231320651.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215349015.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228586983.jpg?ts=1
Adidas Adidas Voetbalschoenen adidas COPA SENSE.3 TF gw4965 Voetbalschoenen adidas COPA SENSE.3 TF gw4965 Voetbalschoenen adidas COPA SENSE.3 TF gw4965 In de chaos van de kooi laat ook de lichtste touch een blijvende indruk achter. Verhoog je voetbalgevoel in de adidas Copa. Door de stretchy boord, die zich naar je voet vormt om je comfortabel en gefocust te houden, is deze voetbalschoen makkelijk aan te trekken. De voorvoet van zacht leer maakt elke touch zelfverzekerder, en de loopzool met nopjes houdt je spel soepel op kunstgras en hardcourt. Producteigenschappen: Normale pasvorm Vetersluiting Leren bovenwerk Ondersteunende, sokachtige pa... (1)
  • 04065419915730
3
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 62.55 101.90 EUR 3
    3
    • Top4football.be Top4football.be
      Code gw4965 - Maat 42 EU | 8 UK | 8,5 US | 25,9 CM.
      62.55, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Intersport Twinsport Intersport Twinsport
      In de chaos van de kooi laat ook de lichtste touch een blijvende indruk achter. Verhoog je voetbalgevoel in de adidas Copa. Door de stret...
      80.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Ideale voetbalschoenen voor volwassenen, uniseks Sportschoenen van Adidas Voetbalschoen Copa Sense.3 TF (GW4965) De Adidas voetbalschoen ...101.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Puma Voetbalschoenen Puma ULTRA 3.4 FG Wn s 10672601
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232954511.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232874116.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232953365.jpg?ts=1
      Puma Puma Voetbalschoenen Puma ULTRA 3.4 FG Wn s 10672601 Voetbalschoenen Puma ULTRA 3.4 FG Wn s 10672601 Voetbalschoenen Puma ULTRA 3.4 FG Wn s 10672601 ULTRA 3.4 FG Wn's (1)
      Puma Voetbalschoenen Puma ULTRA 3.4 FG Wn s 10672601
      • 04064536104355
      2
    • Puma Voetbalschoenen Puma ULTRA 3.4 FG Wn s 10672601
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232954511.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232874116.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232953365.jpg?ts=1
      Puma Puma Voetbalschoenen Puma ULTRA 3.4 FG Wn s 10672601 Voetbalschoenen Puma ULTRA 3.4 FG Wn s 10672601 Voetbalschoenen Puma ULTRA 3.4 FG Wn s 10672601 Code 10672601 - Maat 38 EU | 5 UK | 7,5 US | 24 CM. (1)
      Puma Voetbalschoenen Puma ULTRA 3.4 FG Wn s 10672601
      • 04064536104850
      2
    • Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233170754.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231334096.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228905025.jpg?ts=1
      Nike Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 40 StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 40 StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 40 Belangrijkste kenmerken: * Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze * Combineert prestatiegerichte ontwerpdetails met streetwear flair * Suède in het bovenwerk biedt een moderne look * Upgrade van zijn voorganger in 2011 * Vernieuwde buitenzool biedt non-stop tractie voor kleine wedstrijden * Geschikt voor kunstgrasvelden en harde ondergronden Een potje straatvoetbal spelen met vrienden of afspreken met vrienden in de stad? Deze straatvoetbalschoenen zijn ontworpen zodat je... (1)
      Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 40
      • 00195866231757
      1
    • Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 44
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233052487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231334096.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228905025.jpg?ts=1
      Nike Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 44 StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 44 StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 44 Code dc8466-406 - Maat 44 EU | 9 UK | 10 US | 28 CM. (1)
      Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 44
      • 00195866231818
      2
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 80.98
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 76.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 76.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 76.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 76.98
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 68.20
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 66.30
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 66.30
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 66.30
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 66.30
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 66.30
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 66.30
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 67.60
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 63.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 63.75
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 63.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 63.75
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 63.75
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 63.75
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 63.75
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 62.55
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 62.55
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 62.55
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 62.55
    • teamvergelijk@vergelijk.be