x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas Predator Freak .3 FG Junior

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas Predator Freak .3 FG Junior
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas Predator Freak .3 FG Junior
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas Predator Freak .3 FG Junior
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/208012458.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207056377.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207056375.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207056376.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207056373.jpg
Adidas Adidas Predator Freak .3 FG Junior Predator Freak .3 FG Junior Predator Freak .3 FG Junior Steeds wanneer je over die witte lijn stapt, betreed je een geheel nieuwe wereld. Een alternatieve realiteit waarin jij alles bepaalt. Het is aan jou om het veld te domineren. Laat je innerlijke freak de vrije teugel met adidas Predator. Door het zachte synthetische bovenwerk zijn deze junior voetbalschoenen zowel comfortabel als robuust. Het halfhoge model ondersteunt je enkels. Een groot aantal 3D-geprinte Demonscale-elementen bieden grip op de bal om je de controle te geven over elke wedst... (3)
  • 04062064968234
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Kinderen
    • Schoenmaat: 32
  • Design
    • Kleur: Wit, Rood
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Voetbal
  • Maat
    • Kledingmaat: 32
  • 61.98 64.98 EUR 1
    1
    • Intersport Twinsport Intersport Twinsport
      Steeds wanneer je over die witte lijn stapt, betreed je een geheel nieuwe wereld. Een alternatieve realiteit waarin jij alles bepaalt. He...
      61.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Adidas X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw | Maat 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228128384.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227035041.jpg
      Adidas Adidas X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw | Maat 36 X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw | Maat 36 X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw | Maat 36 Belangrijkste kenmerken: * adidas X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw * Diamond Edge Pack * Upper van textiel voor lichtgewicht * Losse tong om makkelijk de schoen aan te trekken * Lichtgewicht TPU zoolplaat voor extra snelheid * Geschikt voor natuurgrasvelden en kunstgras De snelste spelers uit de voetbalwereld kunnen in hun handen wrijven. Snelheid in combinatie met wendbaarheid wordt door adidas naar een hoger niveau getild met de komst van de nieuwe X Speed... (1)
      Adidas X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw | Maat 36
      • 04065419204520
      1
    • Puma Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart | Maat 23
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229836723.jpg
      Puma Puma Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart | Maat 23 Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart | Maat 23 Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart | Maat 23 Belangrijkste kenmerken: * PUMA Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart * Instinct Pack * Uitstekende wendbaarheid dankzij Dynamic Motion System * Vernieuwd bovenwerk met FUZIONFIT+ technologie * Advanced Creator Zones bieden nog meer grip * Geschikt voor natuurlijke grasvelden en kunstgrasvelden De geavanceerde FUTURE is adaptiever en comfortabeler dan ooit. Het is een progressieve en explosieve schoen voor spelers die het spel naar hun visie en handigheid vormgeven. Uitste... (1)
      Puma Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart | Maat 23
      • 04064535945423
      1
    • Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 44
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229836666.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228365559.jpg
      Nike Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 44 Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 44 Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 44 Belangrijkste kenmerken * Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel * Progress Pack * Comfortabele voering * Synthetisch bovenwerk voor balgevoel * Rubberen buitenzool voor grip * Geschikt voor synthetische korte ondergronden De voetbalwereld is gezegend met een aantal spelers die geboren zijn om het ver te schoppen. Van nature vallen zij op, maar ze zoeken ook regelmatig zelf de schijnwerpers op. Met dribbelen, passen en fantastische doelpunten krijgen ... (1)
      Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 44
      • 00195869064611
      1
    • Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 45 ½
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229836666.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228365559.jpg
      Nike Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 45 ½ Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 45 ½ Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 45 ½ Belangrijkste kenmerken * Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel * Progress Pack * Comfortabele voering * Synthetisch bovenwerk voor balgevoel * Rubberen buitenzool voor grip * Geschikt voor synthetische korte ondergronden De voetbalwereld is gezegend met een aantal spelers die geboren zijn om het ver te schoppen. Van nature vallen zij op, maar ze zoeken ook regelmatig zelf de schijnwerpers op. Met dribbelen, passen en fantastische doelpunten krijgen ... (1)
      Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 45 ½
      • 00195869064642
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 61.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 61.98
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 50.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 50.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 50.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 50.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 50.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 50.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 50.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 50.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 50.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 50.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 50.94
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 53.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 53.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 39.94
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 61.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be