x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas Sportschoen 'SOLAR GLIDE'

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas Sportschoen 'SOLAR GLIDE'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas Sportschoen 'SOLAR GLIDE'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas Sportschoen 'SOLAR GLIDE'
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172815001.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187574765.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212878380.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172296001.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172296009.jpg
Adidas Adidas Sportschoen 'SOLAR GLIDE' Sportschoen 'SOLAR GLIDE' Sportschoen 'SOLAR GLIDE' Adidas Boost-demping Bovenmateriaal van ademend mesh Op de schoen genaaide verstevigingen zorgen voor stabiliteit Solar Propulsion Rail in de zool Adidas 3 strepen (1)
  • 04064037123749
3
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex, Heren
    • Schoenmaat: 45, 44 2/3, 44
  • Design
    • Kleur: Geel, Zilver, Rood
    • Materiaal: Synthetisch, Textiel
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Hardlopen
  • 90.99 564.00 EUR 3
    3
    • RunningXpert RunningXpert
      90.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      adidas Solar Glide 3 Heren - Mannen - blauw/rood - maat: 44 2/3 -101.66, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Adidas Boost-demping Bovenmateriaal van ademend mesh Op de schoen genaaide verstevigingen zorgen voor stabiliteit Solar Propulsion Rail i...564.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Adidas X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw | Maat 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228128384.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227035041.jpg
      Adidas Adidas X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw | Maat 36 X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw | Maat 36 X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw | Maat 36 Belangrijkste kenmerken: * adidas X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw * Diamond Edge Pack * Upper van textiel voor lichtgewicht * Losse tong om makkelijk de schoen aan te trekken * Lichtgewicht TPU zoolplaat voor extra snelheid * Geschikt voor natuurgrasvelden en kunstgras De snelste spelers uit de voetbalwereld kunnen in hun handen wrijven. Snelheid in combinatie met wendbaarheid wordt door adidas naar een hoger niveau getild met de komst van de nieuwe X Speed... (1)
      Adidas X Speedflow.4 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (FxG) Kids Wit Blauw | Maat 36
      • 04065419204520
      1
    • Puma Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart | Maat 23
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229836723.jpg
      Puma Puma Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart | Maat 23 Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart | Maat 23 Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart | Maat 23 Belangrijkste kenmerken: * PUMA Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart * Instinct Pack * Uitstekende wendbaarheid dankzij Dynamic Motion System * Vernieuwd bovenwerk met FUZIONFIT+ technologie * Advanced Creator Zones bieden nog meer grip * Geschikt voor natuurlijke grasvelden en kunstgrasvelden De geavanceerde FUTURE is adaptiever en comfortabeler dan ooit. Het is een progressieve en explosieve schoen voor spelers die het spel naar hun visie en handigheid vormgeven. Uitste... (1)
      Puma Future 4.3 Turf Voetbalschoenen (TF) Peuters Oranje Zwart | Maat 23
      • 04064535945423
      1
    • Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 44
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229836666.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228365559.jpg
      Nike Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 44 Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 44 Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 44 Belangrijkste kenmerken * Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel * Progress Pack * Comfortabele voering * Synthetisch bovenwerk voor balgevoel * Rubberen buitenzool voor grip * Geschikt voor synthetische korte ondergronden De voetbalwereld is gezegend met een aantal spelers die geboren zijn om het ver te schoppen. Van nature vallen zij op, maar ze zoeken ook regelmatig zelf de schijnwerpers op. Met dribbelen, passen en fantastische doelpunten krijgen ... (1)
      Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 44
      • 00195869064611
      1
    • Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 45 ½
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229836666.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228365559.jpg
      Nike Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 45 ½ Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 45 ½ Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 45 ½ Belangrijkste kenmerken * Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel * Progress Pack * Comfortabele voering * Synthetisch bovenwerk voor balgevoel * Rubberen buitenzool voor grip * Geschikt voor synthetische korte ondergronden De voetbalwereld is gezegend met een aantal spelers die geboren zijn om het ver te schoppen. Van nature vallen zij op, maar ze zoeken ook regelmatig zelf de schijnwerpers op. Met dribbelen, passen en fantastische doelpunten krijgen ... (1)
      Nike Mercurial Vapor 14 Academy Turf Voetbalschoenen (TF) Grijs Donkerblauw Geel | Maat 45 ½
      • 00195869064642
      1
    • Kleur (kleur):
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41 (41)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 90.30
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 88.50
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 86.70
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 90.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 90.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 90.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 90.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 90.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 90.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 90.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 90.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 90.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 90.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 90.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 90.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 90.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 90.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 90.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 89.10
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.10
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 87.30
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 90.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 90.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be