x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas Voetbalschoen 'Ghosted'

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas Voetbalschoen 'Ghosted'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas Voetbalschoen 'Ghosted'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas Voetbalschoen 'Ghosted'
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161989425.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/201430133.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163862869.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161984687.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161984840.jpg?ts=1
Adidas Adidas Voetbalschoen 'Ghosted' Voetbalschoen 'Ghosted' Voetbalschoen 'Ghosted' Zie je deze? Jouw rivalen niet. Snel was ooit snel genoeg. Maar dat laat je vanaf nu achter je. Versnel en speel iedereen uit in deze adidas X Ghosted.2 voetbalschoenen. Door de stretchy tong trek je ze makkelijk aan. De doorschijnende veterbedekking houdt de voorvoet leeg voor zelfverzekerd dribbelen op hoge snelheden. Een lichtgewicht loopzool van TPU zorgt ervoor dat je op stevige velden iedereen het nakijken geeft. Producteigenschappen: Lichtgewicht TPU-loopzool Vetersluiting met doorschi... (2)
  • 04062059308113
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex, Heren
    • Schoenmaat: 41 1/3, 41
    • Type Voetbalschoen: Harde ondergrond
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart
    • Materiaal: Synthetisch, Textiel
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Voetbal
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 82.99 104.95 EUR 2
    2
    • Intersport Twinsport Intersport Twinsport
      Zie je deze? Jouw rivalen niet. Snel was ooit snel genoeg. Maar dat laat je vanaf nu achter je. Versnel en speel iedereen uit in deze adi...
      82.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      adidas adidas X Ghosted.2 FG Sportschoenen - Maat 41 1/3 - Mannen - zwart104.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Nike Voetbalschoenen Nike Tiempo Legend 9 Elite FG cz8482-176
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231325250.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202149230.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202850045.jpg?ts=1
      Nike Nike Voetbalschoenen Nike Tiempo Legend 9 Elite FG cz8482-176 Voetbalschoenen Nike Tiempo Legend 9 Elite FG cz8482-176 Voetbalschoenen Nike Tiempo Legend 9 Elite FG cz8482-176 Code cz8482-176 - Maat 47 EU | 11,5 UK | 12,5 US | 30,5 CM. (1)
      Nike Voetbalschoenen Nike Tiempo Legend 9 Elite FG cz8482-176
      • 00195237015696
      1
    • Nike Voetbalschoenen Nike Tiempo Legend 9 Elite FG cz8482-004
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201439918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231325269.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202868944.jpg?ts=1
      Nike Nike Voetbalschoenen Nike Tiempo Legend 9 Elite FG cz8482-004 Voetbalschoenen Nike Tiempo Legend 9 Elite FG cz8482-004 Voetbalschoenen Nike Tiempo Legend 9 Elite FG cz8482-004 Code cz8482-004 - Maat 42 EU | 7,5 UK | 8,5 US | 26,5 CM. (2)
      Nike Voetbalschoenen Nike Tiempo Legend 9 Elite FG cz8482-004
      • 00195237015177
      2
      deal
    • Nike Voetbalschoenen Nike PHANTOM GT2 ELITE SG-PRO AC dc0753-004
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201439757.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231324334.jpg?ts=1
      Nike Nike Voetbalschoenen Nike PHANTOM GT2 ELITE SG-PRO AC dc0753-004 Voetbalschoenen Nike PHANTOM GT2 ELITE SG-PRO AC dc0753-004 Voetbalschoenen Nike PHANTOM GT2 ELITE SG-PRO AC dc0753-004 Code dc0753-004 - Maat 38 EU | 5 UK | 5,5 US | 24 CM. (1)
      Nike Voetbalschoenen Nike PHANTOM GT2 ELITE SG-PRO AC dc0753-004
      • 00194958735388
      1
      deal
    • Adidas Voetbalschoenen adidas PREDATOR EDGE.3 FG gw2274
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230610382.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230554527.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231333897.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Voetbalschoenen adidas PREDATOR EDGE.3 FG gw2274 Voetbalschoenen adidas PREDATOR EDGE.3 FG gw2274 Voetbalschoenen adidas PREDATOR EDGE.3 FG gw2274 Code gw2274 - Maat 47,3 EU | 12 UK | 12,5 US | 29,3 CM. (1)
      Adidas Voetbalschoenen adidas PREDATOR EDGE.3 FG gw2274
      • 04065418580939
      2
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 82.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 82.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be