x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas x speedflow.3 in

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas x speedflow.3 in
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas x speedflow.3 in
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas x speedflow.3 in
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200221033.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/201436147.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/203075665.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187880911.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187880915.jpg?ts=1
Adidas Adidas x speedflow.3 in x speedflow.3 in x speedflow.3 in adidas X Speedflow .3 Sportschoenen - Maat 44 2/3 - Mannen - zwart - blauw - rood (1)
  • 04064047315325
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Heren, Unisex
    • Schoenmaat: 38, 44 2/3, 44, 39
  • Design
    • Kleur: Zwart, Geel
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Futsal, Voetbal
  • 80.98 84.98 EUR 1
    1
    • Intersport Twinsport Intersport Twinsport
      Op de grasmat is snelheid een pré. Op hardcourt is snelheid het enige wat ertoe doet. De tijd tikt door. Sneller bewegen, sneller winnen....
      80.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233170754.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231334096.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228905025.jpg?ts=1
      Nike Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 40 StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 40 StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 40 Belangrijkste kenmerken: * Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze * Combineert prestatiegerichte ontwerpdetails met streetwear flair * Suède in het bovenwerk biedt een moderne look * Upgrade van zijn voorganger in 2011 * Vernieuwde buitenzool biedt non-stop tractie voor kleine wedstrijden * Geschikt voor kunstgrasvelden en harde ondergronden Een potje straatvoetbal spelen met vrienden of afspreken met vrienden in de stad? Deze straatvoetbalschoenen zijn ontworpen zodat je... (1)
      Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 40
      • 00195866231757
      1
    • Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 44
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233052487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231334096.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228905025.jpg?ts=1
      Nike Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 44 StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 44 StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 44 Code dc8466-406 - Maat 44 EU | 9 UK | 10 US | 28 CM. (1)
      Nike StreetGato Straat / Zaalvoetbalschoenen Blauw Wit Roze | Maat 44
      • 00195866231818
      2
      deal
    • Puma Future 3.3 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (MG) Kids Zwart Wit Geel | Maat 34 ½
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232987970.jpg?ts=1
      Puma Puma Future 3.3 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (MG) Kids Zwart Wit Geel | Maat 34 ½ Future 3.3 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (MG) Kids Zwart Wit Geel | Maat 34 ½ Future 3.3 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (MG) Kids Zwart Wit Geel | Maat 34 ½ Belangrijkste kenmerken: * PUMA Future 3.3 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (MG) Kids Zwart Wit Geel * Eclipse Pack * Uitstekende wendbaarheid dankzij Dynamic Motion System * Vernieuwd bovenwerk met FUZIONFIT+ technologie * Advanced Creator Zones bieden nog meer grip * Geschikt voor natuurlijke grasvelden en kunstgrasvelden De geavanceerde FUTURE Z is adaptiever en comfortabeler dan ooit. Het is een progressieve en explosieve schoen voor spelers die het spel naar hun visie en handigheid vormg... (1)
      Puma Future 3.3 Gras / Kunstgras Voetbalschoenen (MG) Kids Zwart Wit Geel | Maat 34 ½
      • 04064535947342
      1
    • Puma King Pro 21 Gras Voetbalschoenen (FG) Zwart Oranje | Maat 40 ½
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232995007.jpg?ts=1
      Puma Puma King Pro 21 Gras Voetbalschoenen (FG) Zwart Oranje | Maat 40 ½ King Pro 21 Gras Voetbalschoenen (FG) Zwart Oranje | Maat 40 ½ King Pro 21 Gras Voetbalschoenen (FG) Zwart Oranje | Maat 40 ½ Belangrijkste kenmerken: * PUMA King Pro 21 Gras Voetbalschoenen (FG) Zwart Oranje * Premium kalfsleer met KINGForm technologie * Lichte TPU zoolplaat voor meer bewegingsvrijheid * Tong van mesh en zachte opvulelementen voor perfecte pasvorm * Geschikt voor harde natuurgrasvelden Al vele jaren is de voetbalwereld zonder zijn koning geweest, maar de Puma King maakt zijn triomfantelijke terugkeer naar het veld. De nieuwe PUMA King is gemaakt voor het moderne spel van tegenwoordig, maar verliest... (1)
      Puma King Pro 21 Gras Voetbalschoenen (FG) Zwart Oranje | Maat 40 ½
      • 04064536143804
      1
    • Kleur (kleur):
      • Geel (geel)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 48 (48)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 80.98
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 80.98
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 74.10
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 74.10
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 74.10
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 74.10
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 74.10
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 80.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 57.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 57.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 57.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 57.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 57.98
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 54.98
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 74.10
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 74.10
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 74.10
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 79.20
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 79.20
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 57.05
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 57.05
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 57.05
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 57.05
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 57.05
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 57.05
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 75.10
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 75.10
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 75.10
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 80.20
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 80.20
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 80.20
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 80.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 80.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 80.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be