x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er voetbalschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Umbro voetbalschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in voetbalschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Umbro Voetbalschoen 'Speciali 98 Pro'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152608964.jpg
      Umbro Umbro Voetbalschoen 'Speciali 98 Pro' Voetbalschoen 'Speciali 98 Pro' Voetbalschoen 'Speciali 98 Pro' UMBRO Speciali 98 Pro Voetbalschoen voor heren (1)
      Umbro Voetbalschoen 'Speciali 98 Pro'
      • 05054885972100
      • 85928U-FZ9/7.5
      2
      147.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
        • kinderen
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Leer DEFAULT
        • leer
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Cruyff (cruyff)
      • Hummel (hummel)
      • Mizuno (mizuno)
      • Munich (munich)
      • New Balance (new_balance)
      • Puma (puma)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €45 (budget)
      • €45- €60 (low)
      • €60 - €90 (medium)
      • Meer dan €90 (high)
    • Maat (schoenmaat):
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39 2/3 (39_2_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 55 (55)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Varianten (group):
      • Adidas Copa (adidas_copa)
      • Adidas Copa Mundial (adidas_copa_mundial)
      • Adidas Kaiser (adidas_kaiser)
      • Adidas Nemeziz (adidas_nemeziz)
      • Adidas Nemeziz Messi (adidas_nemeziz_messi)
      • Adidas Nemeziz Tango (adidas_nemeziz_tango)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas Predator Tango (adidas_predator_tango)
      • Adidas Samba (adidas_samba)
      • Adidas World Cup (adidas_world_cup)
      • Adidas X Tango (adidas_x_tango)
      • Nike CR7 (nike_cr7)
      • Nike Hypervenom Phantom (nike_hypervenom_phantom)
      • Nike Hypervenom Phatal (nike_hypervenom_phatal)
      • Nike Mercurial Vapor (nike_mercurial_vapor)
      • Puma 365 (puma_365)
      • Puma EvoSpeed (puma_evospeed)
      • Puma EvoTouch (puma_evotouch)
      • Puma Future (puma_future)
      • Puma King Pro IT (puma_king_pro_it)
      • Puma King Top (puma_king_top)
      • Puma One (puma_one)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Type Voetbalschoen (type_voetbalschoen):
      • Harde ondergrond (harde_ondergrond)
      • Kunstgras (kunstgras)
      • TF (Turf Ground) (tf_turf_ground_)
      • Zaal (zaal)
      • Zachte ondergrond (zachte_ondergrond)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be