x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wafelijzers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    KOENIC wafelijzer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wafelijzer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • KOENIC KWA 3221
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98424930.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/99602463.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128010726.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140059112.jpg
      KOENIC KOENIC KWA 3221 KWA 3221 KWA 3221 (6)
      KOENIC KWA 3221
      • 04049011131101
      • KWA 3221
      • 4465779
      1
      24.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Cloer DEFAULT
        • cloer
      • Fritel DEFAULT
        • fritel
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Cloer (cloer)
      • Frifri (frifri)
      • Tristar (tristar)
      • Fritel (fritel)
      • Tefal (tefal)
      • Ariete (ariete)
      • Beper (beper)
      • Bestron (bestron)
      • Clatronic (clatronic)
      • Domo (domo)
      • Emerio (emerio)
      • Graef (graef)
      • Hendi (hendi)
      • Inno cuisinno (inno_cuisinno)
      • KOENIC (koenic)
      • Medion (medion)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nova (nova)
      • OK. (ok_)
      • Princess (princess)
      • Sage (sage)
      • Severin (severin)
      • Telefunken (telefunken)
      • Trebs (trebs)
      • Vogue (vogue)
      • Waring Pro (waring_pro)
      • Weber (weber)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Aantal Standen (thermostaatstanden_aantal):
      • 3 (3)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Wafelvormen (wafel_vorm):
      • Circel (circel)
      • Hart (hart)
      • IJshoorn (ijshoorn)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Aantal Wafels (aantal_wafels):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 8 (8)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Product Varianten (group):
      • Canon Cupcakemaker (canon_cupcakemaker)
      • Canon Gaufrier (canon_gaufrier)
      • Canon Poffertjesmaker (canon_poffertjesmaker)
      • Canon Vohvelirauta (canon_vohvelirauta)
      • Canon Wafelijzer (canon_wafelijzer)
      • Wilfa Crêpesmaker (wilfa_cre_pesmaker)
      • Wilfa Letturauta (wilfa_letturauta)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be