x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas TERREX Swift R3 Mid GORE-TEX Heren Wandelschoenen EU 42 - UK 8

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas TERREX Swift R3 Mid GORE-TEX Heren Wandelschoenen EU 42 - UK 8
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas TERREX Swift R3 Mid GORE-TEX Heren Wandelschoenen EU 42 - UK 8
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas TERREX Swift R3 Mid GORE-TEX Heren Wandelschoenen EU 42 - UK 8
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217644742.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217292951.jpg?ts=1
Adidas Adidas TERREX Swift R3 Mid GORE-TEX Heren Wandelschoenen EU 42 - UK 8 TERREX Swift R3 Mid GORE-TEX Heren Wandelschoenen EU 42 - UK 8 TERREX Swift R3 Mid GORE-TEX Heren Wandelschoenen EU 42 - UK 8 adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - Gore-Tex - Heren Wandelschoenen Bergschoenen Trekking Schoenen Zwart GZ0347 - Maat EU 42 UK 8 (1)
  • 04065419850352
3
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
    • Schoenmaat: 42
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Blauw
    • Materiaal: Synthetisch, Gore-Tex, Textiel
  • Technische details
    • Waterdicht: Ja
  • 113.90 174.98 EUR 3
    3
    • Keller-sports.be Keller-sports.be
      Je kunt de route op de kaart helemaal uit je hoofd leren voordat je ook maar één stap op de trail zet. Wat er in de toekomst ligt, is een...113.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - Gore-Tex - Heren Wandelschoenen Bergschoenen Trekking Schoenen Zwart GZ0347 - Maat EU 42 UK 8159.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Intersport Twinsport Intersport Twinsport
      Je kunt de route op de kaart helemaal uit je hoofd leren voordat je ook maar één stap op de trail zet. Wat er in de toekomst ligt, is een...
      166.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lowa Wandelschoen Lowa Men Renegade II GTX Lo TF MF Black-Schoenmaat 46,5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208985676.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Wandelschoen Lowa Men Renegade II GTX Lo TF MF Black-Schoenmaat 46,5 Wandelschoen Lowa Men Renegade II GTX Lo TF MF Black-Schoenmaat 46,5 Wandelschoen Lowa Men Renegade II GTX Lo TF MF Black-Schoenmaat 46,5 Deze prachtige wandelschoen van het merk Lowa is onderdeel van de Renegade II GTX Lo TF MF serie. Door de mooie vormgeving biedt deze schoen veel comfort ti... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Lowa Wandelschoen Lowa Men Renegade II GTX Lo TF MF Black-Schoenmaat 46,5
      • 04063606144444
      2
    • Lowa Heren Explorer II GTX Mid Schoenen (Maat 42, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212949845.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Heren Explorer II GTX Mid Schoenen (Maat 42, Zwart) Heren Explorer II GTX Mid Schoenen (Maat 42, Zwart) Heren Explorer II GTX Mid Schoenen (Maat 42, Zwart) Zeer comfortabele, waterdichte wandelschoenen voor één- tot meerdaagse tochten (1)
      Lowa Heren Explorer II GTX Mid Schoenen (Maat 42, Zwart)
      • 04063606245677
      1
      deal
    • Lowa Sirkos Evo GTX Low Shoes Men, grijs 2022 EU 42 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229139906.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Sirkos Evo GTX Low Shoes Men, grijs 2022 EU 42 Trekking- & Wandelschoenen Sirkos Evo GTX Low Shoes Men, grijs 2022 EU 42 Trekking- & Wandelschoenen Sirkos Evo GTX Low Shoes Men, grijs 2022 EU 42 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Vrije tijd, Wandelen; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Textiel; Bovenmateriaal: velours, textiel; Type membraan: Gore-Tex; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Rubber; Zolen: LOWA CROSS 3; Middenzool: LOWA-MONOWRAP; Materiaal: Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Aantrekhulp; Zool: Anti-slip zool; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 800 g; Gewicht: gemeten grootte: 42; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Hoge zoolconstructie voor meer stabiliteit (1)
      Lowa Sirkos Evo GTX Low Shoes Men, grijs 2022 EU 42 Trekking- & Wandelschoenen
      • 04063606255096
      2
      deal
    • Danner Free Spirit Shoes Men, bruin 2022 US 12 | EU 46,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212907229.jpg?ts=1
      Danner Danner Free Spirit Shoes Men, bruin 2022 US 12 | EU 46,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen Free Spirit Shoes Men, bruin 2022 US 12 | EU 46,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen Free Spirit Shoes Men, bruin 2022 US 12 | EU 46,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen; Bouwwijze: Mid Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Textiel; Bovenmateriaal: Suède en textiel; Type membraan: Gore-Tex; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: Gore-Tex voering; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram Overlook Megagrip; Middenzool: Dubbele dichtheid; Inlegzool / Binnenzool: OrthoLite voetbed; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming, haakfixering; Zool: Anti-slip zool; Geschiktheid voor stijgijzers: Conditioneel stijgijzerbestendig; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Bi-Fit stabiliteitsplaat voor extra steun en comfort (1)
      Danner Free Spirit Shoes Men, bruin 2022 US 12 | EU 46,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen
      • 00612632460574
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Grijs (grijs)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46 3/4 (46_3_4)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 166.48
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 166.48
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 170.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 166.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 166.48
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 125.89
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 127.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 127.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 127.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 115.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 115.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 115.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 115.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 115.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 115.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 109.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 109.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 109.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 123.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 109.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 162.95
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 109.90
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 162.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 162.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 162.95
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 114.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 166.48
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 166.48
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 166.48
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 166.48
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 164.95
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 164.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 120.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 120.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 164.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 164.95
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 164.95
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 164.95
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 113.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 159.95
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 113.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 113.90
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 113.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 159.95
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 113.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 113.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 113.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be