x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Columbia Peakfreek X2 Outdry Heren Wandelschoenen - Graphite/Dark Adobe - Maat 41

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Columbia Peakfreek X2 Outdry Heren Wandelschoenen - Graphite/Dark Adobe - Maat 41
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Columbia Peakfreek X2 Outdry Heren Wandelschoenen - Graphite/Dark Adobe - Maat 41
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Columbia Peakfreek X2 Outdry Heren Wandelschoenen - Graphite/Dark Adobe - Maat 41
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234771027.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220095677.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202585403.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223455126.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144343374.jpg?ts=1
Columbia Columbia Peakfreek X2 Outdry Heren Wandelschoenen - Graphite/Dark Adobe - Maat 41 Peakfreek X2 Outdry Heren Wandelschoenen - Graphite/Dark Adobe - Maat 41 Peakfreek X2 Outdry Heren Wandelschoenen - Graphite/Dark Adobe - Maat 41 Wandelschoenen Peakfreak X2 Outdry (1)
  • 00192660451022
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Volwassenen
    • Schoenmaat: 41
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
    • Materiaal: Leer, Synthetisch, Textiel
  • Maat
    • Kledingmaat: XXL
  • 71.99 119.95 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Wandelschoenen Peakfreak X2 Outdry71.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Outdoorsupply Outdoorsupply
      De Peakfreak X2 wandelschoen van kwaliteitsmerk Columbia is een fijne schoen met een textielen bovenkant zorgt dat uw voeten droog blijve...
      83.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Timberland Boots 'Prem Wheat'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106423273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242289696.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242289901.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112031902.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124778558.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Boots 'Prem Wheat' Boots 'Prem Wheat' Boots 'Prem Wheat' Bestel Timberland Women 6 inch Premium Boot Wheat Waterbuck-Schoenmaat 41 online. Bekijk alle Sneakers van het merk Timberland bij Etrias. (1)
      Timberland Boots 'Prem Wheat'
      • 00000907736675
      4
    • Lowa Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85180897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164395317.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen, snelwandelen; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: verzegelde naden: ja; Type bovenmateriaal: Synthetisch, Textiel; Type membraan: Gore-Tex; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Rubber; Zolen: LOWA Speedhiking; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming; Voetbed: Voorgevormd voetbed; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 760 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden (1)
      Lowa Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • 04056264087581
      1
      deal
    • Lowa Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159166606.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126733364.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146830794.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138054947.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138054971.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41 Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41 Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41 (1)
      Lowa Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41
      • 04052471410259
      1
    • Hanwag Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231360637.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Approach; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Synthetisch; Bovenmateriaal: Suède leder, cordura; Type membraan: Gore-Tex; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram Pepe; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Sluitsysteem: geoptimaliseerde Ghilly vetersluiting in de teenzone; Bijzonderheden: Transportlussen, Teenkap/-bescherming, Hielversterking-/bescherming, Profielloze neus, Aantrekhulp; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 910 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: zeer technische en innovatieve Vibram zool met honingraatstructuur, Klimzone aan de top, zelfreinigingsprofiel, agressieve zool voor een geoptimaliseerde acceleratie op de rotsen, innovatieve materiaalmix voor een aanzienlijke gewichtsvermindering, zachte textielsluiting met honing (1)
      Hanwag Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen
      • 04047761377565
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
    • Maat (schoenmaat):
      • 38 (38)
      • 39.5 (39_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 43 (43)
      • 45 (45)
      • 47 (47)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 96.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 96.49
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 95.49
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 95.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 95.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 95.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 95.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 95.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 95.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 95.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 95.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 95.49
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 95.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 95.49
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 95.49
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 95.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 95.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 95.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 95.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 95.49
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 95.27
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 95.27
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 95.27
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 95.27
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 95.27
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 95.27
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 95.27
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 95.27
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 95.27
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 95.27
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 95.27
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 95.27
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 95.27
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 90.55
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 95.27
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 95.47
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 92.44
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 92.79
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 42.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 42.45
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 90.55
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 90.55
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 90.59
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 90.59
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 90.55
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 87.89
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 86.18
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 86.18
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 86.18
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 87.89
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 92.15
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 95.47
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 95.47
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 95.47
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 95.85
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 85.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 85.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 85.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 85.89
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 88.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 82.79
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 82.79
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 82.79
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 82.79
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 82.79
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 82.79
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 82.79
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 82.79
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 82.79
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 82.79
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 82.78
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 82.78
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 79.88
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 79.88
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 79.88
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 79.88
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 79.88
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 79.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 83.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 71.17
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 71.17
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 71.17
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 71.17
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 71.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be