x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandelschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Millet Super Trident wandelschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandelschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Millet LD Super Trident GTX - Wandelschoenen Dames Saphir 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218655009.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230064356.jpg
      Millet Millet LD Super Trident GTX - Wandelschoenen Dames Saphir 40 LD Super Trident GTX - Wandelschoenen Dames Saphir 40 LD Super Trident GTX - Wandelschoenen Dames Saphir 40 - Lederen schacht - Perfecte pasvorm, semi-stijve ondersteuning, compatibel met sneeuwschoenen - Stretchbeenkappen "Anti-sneeuw" - Waterdicht en ademend Gore-Tex-membraan (1)
      Millet LD Super Trident GTX - Wandelschoenen Dames Saphir 40
      • 03515729982324
      2
      most_sold
      181.94 EUR
    • Millet - Super Trident GTX - Approachschoenen 12, zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225750578.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230018681.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230018682.jpg
      Millet Millet - Super Trident GTX - Approachschoenen 12, zwart - Super Trident GTX - Approachschoenen 12, zwart - Super Trident GTX - Approachschoenen 12, zwart Schacht hoog met 1,8 mm waterdicht leer. Pas de vorm met een zachte buiging aan. Goed beschermende broekspijpen. Effectieve veters tot aan de tenen en met bandjes. Heel Frame Trident hiel met demping. (1)
      Millet - Super Trident GTX - Approachschoenen 12, zwart
      • 03515729549053
      • 03515729548926
      • 03515729548919
      • 03515729549015
      • 03515729548896
      • 03515729548902
      2
      182.99 EUR
    • Millet Super Trident GTX - Wandelschoenen Heren Saphir 44
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218292016.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230077952.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230077103.jpg
      Millet Millet Super Trident GTX - Wandelschoenen Heren Saphir 44 Super Trident GTX - Wandelschoenen Heren Saphir 44 Super Trident GTX - Wandelschoenen Heren Saphir 44 - Lederen schacht - Precies passende pasvorm, halfstijve grip, geschikt voor sneeuwschoenen - Stretch beenkappen "Sneeuwvangen" - Waterdicht en ademend Gore-Tex-membraan (1)
      Millet Super Trident GTX - Wandelschoenen Heren Saphir 44
      • 03515729981761
      2
      181.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Lowa DEFAULT
        • lowa
      • Meindl DEFAULT
        • meindl
      • Merrell DEFAULT
        • merrell
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 4F (4f)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • 101 Inc (101_inc)
      • adidas (adidas)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Aigle (aigle)
      • Aku (aku)
      • Albatros (albatros)
      • Allrounder (allrounder)
      • Altra (altra)
      • Amundsen (amundsen)
      • Anuy (anuy)
      • Ara (ara)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Australian (australian)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghen (berghen)
      • Big star (big_star)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bonprix (bonprix)
      • Boreal (boreal)
      • Brandit (brandit)
      • Brooks (brooks)
      • Brütting (bru_tting)
      • Camp (camp)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Campus (campus)
      • CAT (cat)
      • Chaco (chaco)
      • Chiruca (chiruca)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crispi (crispi)
      • Crocs (crocs)
      • Ct (ct)
      • Dachstein (dachstein)
      • Danner (danner)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • De Boer Huismerk (de_boer_huismerk)
      • Deltaplus (deltaplus)
      • DKNY (dkny)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dunlop (dunlop)
      • Durea (durea)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Ellesse (ellesse)
      • ELTEN (elten)
      • FitFlop (fitflop)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fostex (fostex)
      • Gabor (gabor)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Garmont (garmont)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Grisport (grisport)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Hi (hi)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hiker (hiker)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Horka (horka)
      • Hummel (hummel)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Joya (joya)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Kayland (kayland)
      • Keen (keen)
      • Komperdell (komperdell)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chameau (le_chameau)
      • Leguano (leguano)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lomer (lomer)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lundhags (lundhags)
      • Magnum (magnum)
      • Mammut (mammut)
      • Manitou (manitou)
      • MBT (mbt)
      • Meindl (meindl)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montura (montura)
      • Muck (muck)
      • Naturino (naturino)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Northface (northface)
      • Olang (olang)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Original S.W.A.T. (original_s_w_a_t_)
      • Original SWAT (original_swat)
      • Oriocx (oriocx)
      • OTTO (otto)
      • Oxypas (oxypas)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pius Gabor (pius_gabor)
      • Pololo (pololo)
      • Pom d'api (pom_d_api)
      • Puma (puma)
      • Quadra (quadra)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rider (rider)
      • Rieker (rieker)
      • Rockport (rockport)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rohde (rohde)
      • Roly (roly)
      • Romika (romika)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Safeworker (safeworker)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebago (sebago)
      • SHO.E.B.76 (sho_e_b_76)
      • Sidas (sidas)
      • Sievi (sievi)
      • Sika (sika)
      • Silva (silva)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skinners (skinners)
      • Solidus (solidus)
      • Sorel (sorel)
      • Source (source)
      • Superfit (superfit)
      • Tecnica (tecnica)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelin' (travelin_)
      • Trespass (trespass)
      • Trezeta (trezeta)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tubbs Snow Shoes (tubbs_snow_shoes)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Westfalia (westfalia)
      • WOLF (wolf)
      • Wolky (wolky)
      • Xero Shoes (xero_shoes)
      • Xsensible (xsensible)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yaktrax (yaktrax)
      • Zamberlan (zamberlan)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 15 (15)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26-27 (26_27)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37-42 (37_42)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39 2/3 (39_2_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 (51)
      • 51 1/3 (51_1_3)
      • 52 (52)
      • 52 2/3 (52_2_3)
      • 54 (54)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Cordura (cordura)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Softshell (softshell)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 660 g (gewicht_product_1)
      • 660 g - 1000 g (gewicht_product_2)
      • 1000 g - 1320 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1320 g (gewicht_product_4)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Asics Gel-Pulse 11 (asics_gel_pulse_11)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Grisport Tiben Mid (grisport_tiben_mid)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Canyon (hanwag_canyon)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Gritstone (hanwag_gritstone)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • La Sportiva Miura (la_sportiva_miura)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavena (lowa_lavena)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Antelao (meindl_antelao)
      • Meindl Bernina (meindl_bernina)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Guffert (meindl_guffert)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Matrei (meindl_matrei)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Siren Traveller (merrell_siren_traveller)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Elevation (millet_elevation)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Stream (mizuno_wave_stream)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Puma ST Runner (puma_st_runner)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon S/LAB XA (salomon_s_lab_xa)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Trek (the_north_face_hedgehog_trek)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
    • Materiaal zool (materiaal_zool):
      • Plastic (plastic)
      • polyurethaan (pu) (polyurethaan_pu_)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic polyurethaan (TPU) (thermoplastic_polyurethaan_tpu_)
      • Vibram (vibram)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be