x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Grisport Heren Schoen Laag 43027 Antraciet 02 - Maat 44

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Grisport Heren Schoen Laag 43027 Antraciet 02 - Maat 44
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Grisport Heren Schoen Laag 43027 Antraciet 02 - Maat 44
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Grisport Heren Schoen Laag 43027 Antraciet 02 - Maat 44
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147145654.jpg?ts=1
Grisport Grisport Heren Schoen Laag 43027 Antraciet 02 - Maat 44 Heren Schoen Laag 43027 Antraciet 02 - Maat 44 Heren Schoen Laag 43027 Antraciet 02 - Maat 44 Grisport heeft met de Active lijn een lijn ontwikkeld om iedereen elke dag topkwaliteit schoenen te bieden. De veterschoen 43027 is onderdeel van deze colle... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 08718191072721
4
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Schoenmaat: 44
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
    • Materiaal: Leer
  • 99.44 134.95 EUR 4
    4
    • Toolmax Toolmax
      Grisport Heren Schoen Laag 43027 Antraciet 02 - Maat 44 \\nDe 43027 is een herenschoen uit de Active collectie van Grisport. Deze collect...99.44, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      GRI 43027109.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Schoenfashion Schoenfashion
      Grisport heeft met de Active lijn een lijn ontwikkeld om iedereen elke dag topkwaliteit schoenen te bieden. De veterschoen 43027 is onder...134.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Outdoorsupply Outdoorsupply
      Grisport heeft met de Active lijn een lijn ontwikkeld om iedereen elke dag topkwaliteit schoenen te bieden. De veterschoen 43027 is onder...134.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Mammut Ultimate III Low GTX Shoes Women, roze 2022 UK 6,5 | EU 40 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234936675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225742045.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236479082.jpg?ts=1
      Mammut Mammut Ultimate III Low GTX Shoes Women, roze 2022 UK 6,5 | EU 40 Trekking- & Wandelschoenen Ultimate III Low GTX Shoes Women, roze 2022 UK 6,5 | EU 40 Trekking- & Wandelschoenen Ultimate III Low GTX Shoes Women, roze 2022 UK 6,5 | EU 40 Trekking- & Wandelschoenen Zeer lichte, waterdichte multifunctionele damesschoen voor snelle wandeltochten, reizen en dagelijks gebruik (1)
      Mammut Ultimate III Low GTX Shoes Women, roze 2022 UK 6,5 | EU 40 Trekking- & Wandelschoenen
      • 07619876078292
      3
      deal
    • Mammut Nova IV Mid GTX Shoes Women, grijs 2022 UK 8 | EU 42 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245383680.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225742497.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232875077.jpg?ts=1
      Mammut Mammut Nova IV Mid GTX Shoes Women, grijs 2022 UK 8 | EU 42 Trekking- & Wandelschoenen Nova IV Mid GTX Shoes Women, grijs 2022 UK 8 | EU 42 Trekking- & Wandelschoenen Nova IV Mid GTX Shoes Women, grijs 2022 UK 8 | EU 42 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen; Bouwwijze: Mid Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Textiel; Type membraan: Gore-Tex; Zool: Type zool: Vibram; Materiaal: Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: haakfixering, Hielversterking-/bescherming; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Duurzaamheidsnorm: bluesign APPROVED; Details: Aanvullende gegevens: Stralen: 12 mm (1)
      Mammut Nova IV Mid GTX Shoes Women, grijs 2022 UK 8 | EU 42 Trekking- & Wandelschoenen
      • 07619876085382
      1
      deal
    • Mammut Sapuen Low GTX Shoes Men, zwart/rood 2022 UK 10,5 | EU 45 1/3 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243550762.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230592198.jpg?ts=1
      Mammut Mammut Sapuen Low GTX Shoes Men, zwart/rood 2022 UK 10,5 | EU 45 1/3 Trekking- & Wandelschoenen Sapuen Low GTX Shoes Men, zwart/rood 2022 UK 10,5 | EU 45 1/3 Trekking- & Wandelschoenen Sapuen Low GTX Shoes Men, zwart/rood 2022 UK 10,5 | EU 45 1/3 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer; Type membraan: Gore-Tex; Zool: Type zool: Vibram; Materiaal: Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Stralen: 10 mm (1)
      Mammut Sapuen Low GTX Shoes Men, zwart/rood 2022 UK 10,5 | EU 45 1/3 Trekking- & Wandelschoenen
      • 07619876168467
      1
      deal
    • Mammut Sapuen Low GTX Shoes Men, zwart/rood 2022 UK 10 | EU 44 2/3 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243550762.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230592198.jpg?ts=1
      Mammut Mammut Sapuen Low GTX Shoes Men, zwart/rood 2022 UK 10 | EU 44 2/3 Trekking- & Wandelschoenen Sapuen Low GTX Shoes Men, zwart/rood 2022 UK 10 | EU 44 2/3 Trekking- & Wandelschoenen Sapuen Low GTX Shoes Men, zwart/rood 2022 UK 10 | EU 44 2/3 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer; Type membraan: Gore-Tex; Zool: Type zool: Vibram; Materiaal: Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Stralen: 10 mm (1)
      Mammut Sapuen Low GTX Shoes Men, zwart/rood 2022 UK 10 | EU 44 2/3 Trekking- & Wandelschoenen
      • 07619876168450
      2
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
    • Maat (schoenmaat):
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 89.77
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 89.77
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 89.77
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 89.77
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 89.77
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 89.77
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 89.77
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 89.77
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 89.77
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 89.77
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 89.77
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 89.77
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 89.44
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.44
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 78.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 99.44
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 99.44
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 99.44
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 99.44
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 99.44
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 99.44
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 99.44
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 99.44
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 99.44
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 99.44
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 99.44
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 99.44
    • teamvergelijk@vergelijk.be