x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Keen Targhee III Mid WP Schoenen Heren bruin 2018 US 9 5 | EU 42 5 Trekking- & Wandelschoenen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Keen Targhee III Mid WP Schoenen Heren bruin 2018 US 9 5 | EU 42 5 Trekking- & Wandelschoenen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Keen Targhee III Mid WP Schoenen Heren bruin 2018 US 9 5 | EU 42 5 Trekking- & Wandelschoenen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Keen Targhee III Mid WP Schoenen Heren bruin 2018 US 9 5 | EU 42 5 Trekking- & Wandelschoenen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207157680.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/125417780.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/99480963.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/128048962.jpg?ts=1
Keen Keen Targhee III Mid WP Schoenen Heren bruin 2018 US 9 5 | EU 42 5 Trekking- & Wandelschoenen Targhee III Mid WP Schoenen Heren bruin 2018 US 9 5 | EU 42 5 Trekking- & Wandelschoenen Targhee III Mid WP Schoenen Heren bruin 2018 US 9 5 | EU 42 5 Trekking- & Wandelschoenen De Men Targhee III Mid Waterproof van het kwaliteitsmerk Keen is de iconische middelhoge wandelschoen van Keen boordevol goede eigenschappen. De wandelschoe... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 00887194985241
5
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex, Heren, Dames
    • Schoenmaat: 42.5, 38, 42, 39.5
  • Design
    • Kleur: Beige, Bruin, Zwart, Groen
    • Materiaal: Leer, Rubber, Textiel
  • 109.57 160.00 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      WATERDICHT: Het KEN.DRY waterdichte, ademende membraan houdt je voeten de hele dag droog en comfortabel door damp uit te laten zonder wat...109.57, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Outdoorsupply Outdoorsupply
      De Men Targhee III Mid Waterproof van het kwaliteitsmerk Keen is de iconische middelhoge wandelschoen van Keen boordevol goede eigenschap...150.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Wandelschoen Keen Men Targhee III Mid Waterproof Black Olive Golden Brown-Schoenmaat 42,5 online. Bekijk alle Wandelschoenen van h...150.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Keen Targhee III Mid Heren Wandelschoenen Black Olive | Groen | Leer | Maat 42.5160.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bartogi Bartogi
      160.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Danner Trail 2650 Gore-Tex Shoes Women, bruin/zwart 2022 US 8,5 | EU 39,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245614617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236485930.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236485932.jpg?ts=1
      Danner Danner Trail 2650 Gore-Tex Shoes Women, bruin/zwart 2022 US 8,5 | EU 39,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen Trail 2650 Gore-Tex Shoes Women, bruin/zwart 2022 US 8,5 | EU 39,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen Trail 2650 Gore-Tex Shoes Women, bruin/zwart 2022 US 8,5 | EU 39,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen, Vrije tijd; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Textiel; Type membraan: Gore-Tex; Zool: Type zool: Vibram; Middenzool: EVA-tussenzool; Inlegzool / Binnenzool: Ortholite binnenzool; Materiaal: Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: TRAILGUARD platform met zichtbare TPU schacht biedt lichtgewicht, atletische prestaties, 8 mm hak-tot-teen daling, Megagrip-technologie biedt uitstekende grip op natte en droge oppervlakken (1)
      Danner Trail 2650 Gore-Tex Shoes Women, bruin/zwart 2022 US 8,5 | EU 39,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen
      • 00612632474700
      1
      deal
    • Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235501208.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx multicolour Verkrijgbaar in herenmaat. 40 (1)
      Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren
      1
    • Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge heren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235521618.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge multicolour Verkrijgbaar in herenmaat. 40 1/2 (1)
      Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge heren
      1
    • Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235501208.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx multicolour Verkrijgbaar in herenmaat. 44 (1)
      Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren
      1
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
    • Maat (schoenmaat):
      • 38 (38)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 121.51
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 121.52
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 121.51
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 121.51
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 121.51
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 128.66
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 128.66
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 128.66
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 128.66
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 128.66
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 128.66
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 128.66
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 128.66
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 128.66
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 128.66
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 128.37
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 128.37
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 128.37
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 128.37
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 128.37
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 127.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 127.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 127.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 127.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 127.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 127.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 127.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 127.75
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 127.74
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 126.34
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 119.42
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 119.42
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 119.42
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 119.42
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 119.42
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 119.42
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 119.42
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 119.42
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.42
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 127.75
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 127.74
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 127.74
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 127.74
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 127.74
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 127.74
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 127.74
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 127.74
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 127.75
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 127.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 127.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 127.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 127.75
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 127.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 127.75
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 127.75
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 127.74
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 133.24
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 130.94
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 126.24
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 131.91
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 116.94
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 116.94
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 127.74
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 131.91
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 131.91
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 131.91
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 131.91
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 131.91
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 131.91
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 112.04
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 112.04
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 112.11
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 112.05
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 112.15
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 112.16
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 112.16
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 111.86
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 111.86
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 112.34
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 130.46
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 130.46
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 130.46
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 130.46
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 130.46
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 130.46
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 99.44
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 111.64
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 111.73
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 111.73
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 99.84
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 112.05
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 100.24
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 100.24
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 100.51
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 100.51
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 100.51
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 100.79
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 100.79
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 113.11
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 100.54
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 100.54
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 99.97
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 100.12
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 112.38
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 112.44
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 112.90
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 107.59
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 108.70
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 108.87
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 108.87
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 108.85
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 109.57
    • teamvergelijk@vergelijk.be