x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Keen Wasatch Crest Waterproof Dames Wandelschoenen Black/Blue Glass | Zwart | Mesh | Maat 37

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Keen Wasatch Crest Waterproof Dames Wandelschoenen Black/Blue Glass | Zwart | Mesh | Maat 37
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Keen Wasatch Crest Waterproof Dames Wandelschoenen Black/Blue Glass | Zwart | Mesh | Maat 37
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Keen Wasatch Crest Waterproof Dames Wandelschoenen Black/Blue Glass | Zwart | Mesh | Maat 37
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229475112.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230492665.jpg?ts=1
Keen Keen Wasatch Crest Waterproof Dames Wandelschoenen Black/Blue Glass | Zwart | Mesh | Maat 37 Wasatch Crest Waterproof Dames Wandelschoenen Black/Blue Glass | Zwart | Mesh | Maat 37 Wasatch Crest Waterproof Dames Wandelschoenen Black/Blue Glass | Zwart | Mesh | Maat 37 WATERDICHT: KEN.DRY waterdicht, ademend membraan houdt je voeten droog in natte terreinen; De Wasatch Crest Waterproof schoen heeft een mesh voering die integreert met het waterdichte membraan TRACTIE: KEN.ALL-TERRAIN rubberen buitenzool biedt hoge tractie grip in modderige omgevingen en op rotsachtige oppervlakken; 4 mm multi-direction nokken bieden optimale grip voor een zekere voet in het meest ruige terrein COMFORT: Ademende mesh voering helpt de voeten koel te houden in warmere omgevingen; KEN.ReGEN Dual density tussenzool die de reactiesnelheid en comfort verbetert voor ultralichte prestaties FIT & DESIGN: Gebouwd op een vrouwenspecifieke voetvorm die breder is dan de industrienorm voor verbeterde pasvorm en comfort; Asymmetrische veters zorgen ervoor dat de veters de spanning gelijkmatiger over de voet overbrengen CARE TIPS: Borstel het schoeisel voorzichtig met een zachte, vochtige spons om los vuil te verwijderen en het oppervlak te herstellen; Vlekken moeten onmiddellijk word (1)
  • 00191190976654
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Dames
    • Schoenmaat: 37
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch
  • 126.00 211.75 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Keen Wasatch Crest Waterproof Dames Wandelschoenen Black/Blue Glass | Zwart | Mesh | Maat 37126.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon Amazon
      WATERDICHT: KEN.DRY waterdicht, ademend membraan houdt je voeten droog in natte terreinen; De Wasatch Crest Waterproof schoen heeft een m...211.75, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Timberland Boots 'Prem Wheat'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106423273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242289696.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242289901.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112031902.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124778558.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Boots 'Prem Wheat' Boots 'Prem Wheat' Boots 'Prem Wheat' Bestel Timberland Women 6 inch Premium Boot Wheat Waterbuck-Schoenmaat 41 online. Bekijk alle Sneakers van het merk Timberland bij Etrias. (1)
      Timberland Boots 'Prem Wheat'
      • 00000907736675
      4
    • Lowa Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85180897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164395317.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen, snelwandelen; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: verzegelde naden: ja; Type bovenmateriaal: Synthetisch, Textiel; Type membraan: Gore-Tex; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Rubber; Zolen: LOWA Speedhiking; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming; Voetbed: Voorgevormd voetbed; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 760 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden (1)
      Lowa Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • 04056264087581
      1
      deal
    • Lowa Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159166606.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126733364.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146830794.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138054947.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138054971.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41 Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41 Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41 (1)
      Lowa Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41
      • 04052471410259
      1
    • Hanwag Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231360637.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Approach; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Synthetisch; Bovenmateriaal: Suède leder, cordura; Type membraan: Gore-Tex; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram Pepe; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Sluitsysteem: geoptimaliseerde Ghilly vetersluiting in de teenzone; Bijzonderheden: Transportlussen, Teenkap/-bescherming, Hielversterking-/bescherming, Profielloze neus, Aantrekhulp; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 910 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: zeer technische en innovatieve Vibram zool met honingraatstructuur, Klimzone aan de top, zelfreinigingsprofiel, agressieve zool voor een geoptimaliseerde acceleratie op de rotsen, innovatieve materiaalmix voor een aanzienlijke gewichtsvermindering, zachte textielsluiting met honing (1)
      Hanwag Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen
      • 04047761377565
      1
      deal
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
    • min
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 131.29
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 131.29
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 131.88
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 131.88
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 131.88
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 131.88
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 126.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be