x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lowa - lowa vento black - Black/Black/White

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lowa - lowa vento black - Black/Black/White
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lowa - lowa vento black - Black/Black/White
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lowa - lowa vento black - Black/Black/White
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/178157580.jpg?ts=1
Lowa Lowa - lowa vento black - Black/Black/White - lowa vento black - Black/Black/White - lowa vento black - Black/Black/White Deze wandelschoen is afkomstig uit de Vento serie van het merk Lowa. Het materiaal van de bovenkant bestaat voor 100% uit kunststoffen en de inlegzolen best... Kijk voor meer informatie op de website. (2)
  • 04056264876307
5
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Volwassenen, Unisex
    • Schoenmaat: 44
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Textiel
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.65 kg
  • 115.49 124.45 EUR 5
    5
    • Sportenski Sportenski
      Echte multitalenten: de Vento van LOWA! Deze multisportschoenen zijn niet alleen geschikt voor het dagelijks leven en de vrije tijd, maar...115.49, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Intersport Twinsport Intersport Twinsport
      Voor wie zowel in het dagelijks leven als bij het volgende buitenavontuur een sportieve uitstraling op prijs stelt, is het sportieve mode...
      118.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Outdoorsupply Outdoorsupply
      Deze wandelschoen is afkomstig uit de Vento serie van het merk Lowa. Het materiaal van de bovenkant bestaat voor 100% uit kunststoffen en...119.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Wandelschoen Lowa Men Vento Black-Schoenmaat 44 online. Bekijk alle Wandelschoenen van het merk Lowa bij Etrias.119.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      SPEEDHIKING, wandelingen, City LOWA Urban Trail Dynama PU+ Standaard-lijst: veters124.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Timberland Boots 'Prem Wheat'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106423273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242289696.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242289901.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112031902.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124778558.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Boots 'Prem Wheat' Boots 'Prem Wheat' Boots 'Prem Wheat' Bestel Timberland Women 6 inch Premium Boot Wheat Waterbuck-Schoenmaat 41 online. Bekijk alle Sneakers van het merk Timberland bij Etrias. (1)
      Timberland Boots 'Prem Wheat'
      • 00000907736675
      4
    • Lowa Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/85180897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164395317.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen, snelwandelen; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: verzegelde naden: ja; Type bovenmateriaal: Synthetisch, Textiel; Type membraan: Gore-Tex; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Rubber; Zolen: LOWA Speedhiking; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming; Voetbed: Voorgevormd voetbed; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 760 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden (1)
      Lowa Gorgon GTX Schoenen Dames, grijs/turquoise EU 40 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • 04056264087581
      1
      deal
    • Lowa Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159166606.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126733364.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146830794.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138054947.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138054971.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41 Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41 Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41 (1)
      Lowa Lady Light trekkingschoenen Dames GTX grijs Maat 41
      • 04052471410259
      1
    • Hanwag Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231360637.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Approach; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Synthetisch; Bovenmateriaal: Suède leder, cordura; Type membraan: Gore-Tex; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram Pepe; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Sluitsysteem: geoptimaliseerde Ghilly vetersluiting in de teenzone; Bijzonderheden: Transportlussen, Teenkap/-bescherming, Hielversterking-/bescherming, Profielloze neus, Aantrekhulp; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 910 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: zeer technische en innovatieve Vibram zool met honingraatstructuur, Klimzone aan de top, zelfreinigingsprofiel, agressieve zool voor een geoptimaliseerde acceleratie op de rotsen, innovatieve materiaalmix voor een aanzienlijke gewichtsvermindering, zachte textielsluiting met honing (1)
      Hanwag Makra Low GTX Schoenen Heren rood/zwart 2018 UK 10 | 44 5 Trekking- & Wandelschoenen
      • 04047761377565
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
    • Maat (schoenmaat):
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 118.98
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 118.98
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 118.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 118.98
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 118.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 118.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 118.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 118.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 112.98
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 112.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 112.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 112.98
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 118.98
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 115.49
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 115.49
    • teamvergelijk@vergelijk.be