x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Mammut Trovat Guide II High GTX - Wandelschoenen Heren Graphite / Chill 43.1/3

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Mammut Trovat Guide II High GTX - Wandelschoenen Heren Graphite / Chill 43.1/3
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Mammut Trovat Guide II High GTX - Wandelschoenen Heren Graphite / Chill 43.1/3
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Mammut Trovat Guide II High GTX - Wandelschoenen Heren Graphite / Chill 43.1/3
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/186194300.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229909988.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229909989.jpg?ts=1
Mammut Mammut Trovat Guide II High GTX - Wandelschoenen Heren Graphite / Chill 43.1/3 Trovat Guide II High GTX - Wandelschoenen Heren Graphite / Chill 43.1/3 Trovat Guide II High GTX - Wandelschoenen Heren Graphite / Chill 43.1/3 Zeer robuuste en comfortabele bergschoen met een echte 3-zone vetersluiting voor hoge eisen (2)
  • 07613357413640
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Schoenmaat: 43, 43 1/3
    • Membrane material: Gore-Tex
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • Technische details
    • Waterdicht: Ja
  • 279.95 279.95 EUR 1
    1
    • Bergzeit Bergzeit
      Zeer robuuste en comfortabele bergschoen met een echte 3-zone vetersluiting voor hoge eisen279.95, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Meindl Maine GTX
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220522638.jpg?ts=1
      Meindl Meindl Maine GTX Maine GTX Maine GTX Meindl Maine GTX (1)
      Meindl Maine GTX
      • 04056284519260
      1
      deal
    • Lowa Vento Heren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178157580.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Vento Heren Vento Heren Vento Heren Voor wie zowel in het dagelijks leven als bij het volgende buitenavontuur een sportieve uitstraling op prijs stelt, is het sportieve model VENTO van LOWA de perfecte metgezel. Deze lichtgewicht schoen biedt het beste van twee werelden: een stijlvol design voor dagelijks gebruik en optimale functionaliteit in de natuur. Met een tussenzool van LOWA DynaPU®+ voor een nog beter reboundeffect, biedt deze multifunctionele schoen met sportieve snit tal van functies voor een perfecte pasvorm. Product... (1)
      Lowa Vento Heren
      • 04056264876307
      1
      deal
    • Merrell Moab 2 GTX Shoes Women, zwart 2022 UK 6,5 | EU 40 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126734000.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225753890.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/89709019.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Moab 2 GTX Shoes Women, zwart 2022 UK 6,5 | EU 40 Trekking- & Wandelschoenen Moab 2 GTX Shoes Women, zwart 2022 UK 6,5 | EU 40 Trekking- & Wandelschoenen Moab 2 GTX Shoes Women, zwart 2022 UK 6,5 | EU 40 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen, Approach; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Kunstleer, Mesh; Type membraan: Gore-Tex; Binnenvoering: ademende mesh voering; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: TC5+; Middenzool: EVA; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Transportlussen, Teenkap/-bescherming; Zool: waterdichte zool; Voetbed: Voorgevormd voetbed; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per... (1)
      Merrell Moab 2 GTX Shoes Women, zwart 2022 UK 6,5 | EU 40 Trekking- & Wandelschoenen
      • 00720026475735
      1
    • Lowa Renegade GTX Middelhoge Schoenen Heren, zwart UK 7,5 | EU 41 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169640507.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164316091.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Renegade GTX Middelhoge Schoenen Heren, zwart UK 7,5 | EU 41 2022 Trekking- & Wandelschoenen Renegade GTX Middelhoge Schoenen Heren, zwart UK 7,5 | EU 41 2022 Trekking- & Wandelschoenen Renegade GTX Middelhoge Schoenen Heren, zwart UK 7,5 | EU 41 2022 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen, Vrije tijd, trekking; Bouwwijze: Mid Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Textiel; Bovenmateriaal: Nubuckleer, Textiel; Type membraan: Gore-Tex; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram Evo; Materiaal: Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: haakfixering, Aantrekhulp; Zool: Anti-slip zool; Geschiktheid voor stijgij... (1)
      Lowa Renegade GTX Middelhoge Schoenen Heren, zwart UK 7,5 | EU 41 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • 04056264643381
      1
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
    • Maat (schoenmaat):
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
    • min
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 242.21
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 242.11
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 242.11
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 242.11
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 242.20
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 242.21
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 242.01
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 242.01
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 242.01
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 242.21
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 242.11
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 242.11
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 242.21
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 242.01
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 242.01
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 242.01
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 242.21
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 242.01
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 242.01
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 242.01
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 242.01
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 242.21
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 242.01
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 242.01
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 242.21
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 242.21
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 242.01
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 279.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be